Skocz do zawartości

Na jakimś PUA forum śmieją się z nas


Łapinski

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.podrywaj.org/forum/bracia_samcy_co_o_tym_sadzicie

Czytam komentarze i cóż.
Oni po prostu się boją tego, że Marek i to forum zrzesza tyle osób.
Osób z jakimiś zaburzeniami? Tak bo większość z nas ma jakieś problemy w XXI wieku gdzie Matrix od dzieciństwa programuje w nas potrzeby posiadania. Posiadania wielu rzeczy, które są nam faktycznie potrzebne?

Te Pua fachowcy nawet nie potrafią graficznie stworzyć strony.
Z jednej strony nas popierają ale z drugiej piszą, że jesteśmy przegrywami i kobiety nas kiedyś rzuciły.

A więc odpowiadam PUA mistrzom.
W ogólnym rozrachunku porzuceń w moich związkach to bilans jest taki. 

Ja 8/9 ... kobiety 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Bracie tutaj http://www.podrywaj.org/blogs/widmo-geniusza  jak prawda boli czarowników pua.
Nie maja argumentów to stosują w swoim dysonansie metodę damską - "o widzę że jakaś cię skrzywdziła, trafiłeś na złą" etc - projektują na nas swoje emocje, a nie ma to nic wspólnego z faktami. To odnoszenie się do naszego stanu psychicznego, to też typowe damskie uderzanie po słabości i wykręt ad personam. To są tłuki intelektualne.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jedno, że skoro są tacy rozwinięci to po co szkalują innych mężczyzn? Przecież oni muszą mieć świadomość jechania na jednym wózku spierdolenia systemowego. Do tematu PUA nie wchodzi się ot tak sobie. Środowisko PUA zapełnia przecież pewne braki, które ci mężczyźni tam na forum mieli. Nie wierzę, że jakiś natural tam całymi dniami i nocami dyskutuje, sprawdza techniki i inne gówna. Zamiast połączyć siły to hejt. Tego chyba nigdy nie zrozumiem. 

 

Poza tym, jakie wątki oni czytają? I czy w ogóle czytają ze zrozumieniem? :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Żal dupę ściska - i tyle, co tu więcej pisać ? PUA - artyści podrywu jako styl życia ;) - trochę monotematycznie i bez jakis wiekszych, głębszych argumentów.

Dla czego szkalują ? - bo każda osoba na forum to osoba mniej na ich forach - wiadomo nie każdemu przypadnie do gustu ale więcej zostaje niż odchodzi - konkurencja.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu forum podrywaj.org bylo bardzo wartosciowe. Zrzeszalo naprawde fajnych i ogarnietych uzytkownikow. Odkad zmienil sie wlasciciel, wszyscy ci wartosciowi ludzie wypisali sie z tej zabawy a na ich miejsce przyszly jakies dzieciaki i jest co jest - czyli lipa.

 

Na szczescie sa braciasamcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni jeszcze nie mają pojęcia o potędze mgtow na zachodzie i jak szybko to rośnie w wyniku właśnie doświadczeń bliższego stopnia z Paniami. Sami teoretyzują, a maja pretensje do tego, że wyciągamy wnioski z realiów, ubieramy mechanizmy w schematy etc które istnieją obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze jedno zastanawia i smuci. Mianowicie jakie te kobiety są prymitywne, że można je tak łatwo zbajerować. Kiedyś sądziłem, że aby zainteresować sobą kobietę trzeba być inteligentym, mądrym i oczytanym. Opowiadać jej o księżycach Saturna i wpływie sztuki starożytnego Babilonu na cywilizację łacińską.

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... Każdy dostanie to, na co pracuje. Ci goście są skoncentrowani na kobietach i ich podrywaniu. Dostaną od życia zatem to, na co zasługują - kobiety z całym dobrem inwentarza. Potem zasilą szeregi forum.

 

Znakomita większość użytkowników forów PUA marzy po prostu o zaliczeniu jak największej ilości kobiet, dobudowując do swoich działań wyższe cele i teorie (ale na końcu i tak zawsze celem dla nich jest cipka). Można i tak. My mamy inne cele i marzenia i dla wszystkich wystarczy miejsca w rzeczywistości - nie ma co się obruszać i licytować kto lepszy.

Edytowane przez azagoth
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe PUA to bzdury, nie ma się czym przejmować. Przechwalanie się kto ile poderwał. To wcale nie jest takie proste, ale tam oczywiście sami mistrzowie podrywu :) 

 

Zresztą jeszcze zawsze pozostaje pytanie: co to za panny? Czy jakieś ładne, inteligentne czy pierwsza lepsza z brzegu. 

 

Latanie za babami jest żałosne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwać laskę i ją przelecieć to dzisiaj żaden problem. :D

Więc niech ci PUAsi chodzą po ulicach jak pieski i wyciągają telefony od blachar.Prawdziwi mężczyźni. Hahahah James Bond byłby z nich dumny.

 

Natomiast wychować kobietę, nie dać się zeszmacić, wyr...na kasę i majątek, zabezpieczyć swój interes, nie dać sobie w kaszę dmuchać w szarej codzienności to jest dopiero sztuka. Ale tego już ich tam nie nauczą.

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maynard napisał:

nie dać sobie w kaszę dmuchać w szarej codzienności to jest dopiero sztuka

Otóż to. W samo sedno.

 

Ja ze swoją mężatką muszę żyć codziennie, rano wstaję i ją widzę z pomierzwionymi włosami a ona czuje mój nieświeży oddech. Muszę zająć się wychowaniem dziecka, a ona pierze mi gacie, trzeba ogarnąć chatę i naprawić samochód. Generalnie szereg codziennych czynności które, z "romantyzmem" niewiele mają wspólnego. I w tym wszystkim trzeba jeszcze zorganizować jakąś namiętność i pożądanie.

 

Uwodziciel startuje z nieporównywalnie lepszej pozycji, nie sztuką jest uwieźć jak pisał @Maynard ale sztuką jest żyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było kiedyś powiedziane na audycji: "chęć zaliczania dziesiątek ładnych pań mnie upokarza" :D.

 

W PUA z definicji chodzi tylko o to żeby podrywać. Natomiast my poruszamy wiele męskich tematów i nie mamy ciśnienia, żeby sobie podbijać ego ilością zdobytych kobiet czy żeby sobie coś w ten sposób udowodnić. Raczej pomagamy, wymieniamy wiedzę i doświadczenie żeby czegoś się nauczyć i dać sobie radę w dzisiejszym świecie, który za wszelką cenę stara się dopiec mężczyznom, najczęściej tym białym i heteroseksualnym.

 

Kiedyś przeczytałem parę artykułów i pół książki z NLP (tzw. neurolingwistyczne programowanie, którego używa społeczność PUA), mniej-więcej załapałem o co chodzi ale nie chciało mi się stosować tego w realnym życiu i w taki pokrętny sposób urabiać tyłki kobietom (najgorsze w NLP jest to, że ona może nie wie jak bardzo się starasz żeby ją zaliczyć ale ty wiesz to na pewno xD). Nie wspominając o tym, że bez takich sztuczek i z pomocą paru prostackich zagrań szło mi nie najgorzej.

 

32 minuty temu, Maynard napisał:

Natomiast wychować kobietę, nie dać się zeszmacić, wyr...na kasę i majątek, zabezpieczyć swój interes, nie dać sobie w kaszę dmuchać w szarej codzienności to jest dopiero sztuka. Ale tego już ich tam nie nauczą.

Święte słowa.

 

Ale nie ma co jeździć po kolegach z PUA - wszyscy jedziemy na jednym wózku. I w sumie oni dopieką nam żeby poczuć solidarność w swojej grupie, my dopieczemy im i tyle. Powodzenia PUAsi. Jak wpadniecie w problemy podczas pogoni za jak największą ilością cipek tutaj dowiecie się co dalej :).

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba był już na forum linkowany ten wątek albo inny na forum podrywaj o naszej stronce. Czy mówią coś nowego? NIE. Ciągle jest spłycanie, upraszczanie i przeinaczanie, kompletne niezrozumienie idei. Do tego jest ponownie zabawny argument "kiedyś rzuciła ich jakaś kobieta". Serio? A jest ktoś kogo NIGDY nie rzuciła żadna kobieta? :lol:

Różnica między naszą postawą a postawą PUA jest mniej więcej taka, że promowane u nas wartości nie robią wody z mózgu, przy czym zaznaczam, że być może niektóre rady z PUA można by sobie wziąć ale całości zdecydowanie nie polecam, można się tylko pokaleczyć. To tyle od "przegrywa", którego "kiedyś rzuciła kobieta".:rolleyes:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

Opowiadać jej o księżycach Saturna i wpływie sztuki starożytnego Babilonu na cywilizację łacińską.

Fakt :)

Ja się w tańcu nie pierdolę. Jadę od razu z grubej rury - przestrzeniami topologicznymi :)

 

Wspominałem już kiedyś o tym tu:

 

Dodam, że bez tantiemów mogę sprzedać w/w patent szpecom od PUA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.