Skocz do zawartości

Na jakimś PUA forum śmieją się z nas


Łapinski

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Maynard said:

Wyrwać laskę i ją przelecieć to dzisiaj żaden problem. :D

 

To może powiedzieć osoba, która jest wybitnie przystojna/bogata/sławna itp. na tyle, że dziewczyny same się pchają.

 

Albo osoba, która nigdy nie podrywała, ale wydaje się jej, że to takie proste, bo ma kumpla, który regularnie wyrywa laski z klubów.

 

Zainteresować nieznajomą dziewczynę, która się podoba większości facetom to duża sztuka. Gdyby to było takie proste jak mówisz to żadne społeczności typu PUA nigdy by nie powstawały, a już na pewno nie były tak popularne.

 

Rynek PUA wliczając w to różne kursy, poradniki i szkolenia liczony jest conajmniej w setkach milionów USD.

 

A no i prostytutek też by prawie nie było, bo co to za problem przelecieć laskę.

Edytowane przez Master
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gr4nt napisał:

Mnie jeszcze jedno zastanawia i smuci. Mianowicie jakie te kobiety są prymitywne, że można je tak łatwo zbajerować. Kiedyś sądziłem, że aby zainteresować sobą kobietę trzeba być inteligentym, mądrym i oczytanym. Opowiadać jej o księżycach Saturna i wpływie sztuki starożytnego Babilonu na cywilizację łacińską.

Też tak sądziłem .....jak miałem 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master Tu nie chodzi o to czy to jest trudne. Kwestia jest taka, że dużo ludzi jest nieśmiałych, małomównych. Ci ludzie zawsze byli i będą, dlatego rynek PUA będzie działał. Robak na haczyku pt. "kup szkolenie, a z nieśmiałego nerda zrobimy z ciebie zawodowego jebakę" - kusi. Ludzie lubią szybkie rozwiązania, bez głębszego zastanawiania się nad problemem i tym co się z tym wiąże.

 

29 minut temu, Master napisał:

A no i prostytutek też by prawie nie było, bo co to za problem przelecieć laskę.

Mało kto chodzi do prostytutki przez to, że ma problem ze znalezieniem seksu. Tu bardziej chodzi o oszczędność czasu, anonimowość, dyskrecję i że laska nie będzie się naprzykrzać czy wyobrażać niewadomo co, gdy Tobie chodzi tylko o seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUA jest ok pod tym względem, że pokazuje chłopakom, że baby to nie jakieś nieziemskie stworzenia, czy potwory które odgryzą głowę kiedy się do nich zagada. W wielu aspektach jest ten ruch dobry.

Zgadzam się z nimi w większości, choć z racji wieku i doświadczenia, w jednej kwestii wyrobiłem sobie inne zdanie. Chodzi o "możesz mieć każdą". O ile zgadzam się z tym na poziomie podrywu, to na poziomie bycia, zostania ze sobą itd nie wierzę w mezaliansy.
A co do komentów na tamtym forum. Nie wiadomo co to za kolesie, jakie mają osiągnięcia itd. Jaranie się wpisem kogoś kto może siedzi na forum a cipki na oczy jeszcze nie widział bo jest dobry w teorii, jest nie warte zużywania klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum o podrywaniu i tak upada, w 2008 roku czyli 10 lat temu była tam spoko atmosfera, dużo ogarniętych użytkowników i można było się czegoś fajnego dowiedzieć o podrywie, ale na dzień dzisiejszy kto mądrzejszy to już dawno się z tamtąd ewakuował, nie wspominając o samym twórcy, który uciekł z tamtąd jako pierwszy. Zostali sami bananowcy, którzy nic o prawdziwym życiu nie wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Master napisał:

To może powiedzieć osoba, która jest wybitnie przystojna/bogata/sławna itp. na tyle, że dziewczyny same się pchają.

 

Albo osoba, która nigdy nie podrywała, ale wydaje się jej, że to takie proste, bo ma kumpla, który regularnie wyrywa laski z klubów.

 

Zainteresować nieznajomą dziewczynę, która się podoba większości facetom to duża sztuka. Gdyby to było takie proste jak mówisz to żadne społeczności typu PUA nigdy by nie powstawały, a już na pewno nie były tak popularne.

 

 

 

Ty chyba prawisz mi o podrywaniu Missek, Modelek czy 9-10tek najlepiej z tytułem doktora. To wtedy faktycznie trzeba być przystojnym albo bogatym albo sławnym. 

 

W dzisiejszych czasach internetu, tinderów, dyskotek gdzie laski przychodzą aby przeżyć przygodę wystarczy być schludnie ubranym, nie mieć piwnego brzucha i zachowywać się męsko.

W mniejszych miejscowościach wystarczy mieć 10 letnie BMW i wyrywasz laski. Albo jedziesz do innej miejscowość na zabawę gdzie nikt Cie nie zna i już masz zainteresowanie 80% lasek bo przyjechał ktoś nowy.

 

Audycji Marka też nie słuchałeś gdzie opowiada jak miał laskę u siebie na kwadracie prawie codziennie. Bez chodzenia po ulicach i zaczepiania ludzi.

 

Obejrzyj sobie ten filmik i wyciągnij wnioski.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Samename napisał:

Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego życia to nie podcina innym skrzydeł, a raczej pomaga je rozwinąć.

 

7 godzin temu, Maynard napisał:

Natomiast wychować kobietę, nie dać się zeszmacić, wyr...na kasę i majątek, zabezpieczyć swój interes, nie dać sobie w kaszę dmuchać w szarej codzienności to jest dopiero sztuka. Ale tego już ich tam nie nauczą.

Małe streszczenie:

1. "Kotoński nie ma nawet matury - więc autorytet intelektualny jest słaby z niego." Jaki autor takie wnioski.

2. "to co promuje jest mega szkodliwe, szczególnie dla niedoświadczonych młodych mężczyzn." Idę na żywioł.

3. "prześladuje go doktor Sławek z fabią w gazie" Jesteś męczennikiem.

4. "obejrzałem przez 2 minuty jakieś jego trzy filmiki i doszedłem do wniosku, że za długie jednak" Dłuższych jak 3 minuty nie rób.

5. "Po pierwsze oni śmieją się pua i stron takich jak ta, śmieją się z uwodzicieli bo im samym z kobietami nie wyszło." "Znaczna ilość siedzących na stronie to albo prawiczki albo osoby chodzące regularnie do pan na telefon."  "Mają wspólny mianownik - baba ich kiedyś rzuciła"

Nic więcej "wartościowego" tam nie ma :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maynard

Marek mówił też, że bywały też brzydkie, a wtedy musiał trochę wypić, albo uciekać. Nie potępiam tego, ale mnie takie coś nie interesuje. Jakbym miał ruchać jakiegoś paszteta to wole zrezygnować i zostać w domu. Seks z kobietą, która o siebie dba to dla mnie zupełnie inna bajka, znacznie przyjemniejsze odczucia, nie tylko wizualne (sprawdzone w praktyce). W jednej z audycji wspominał też, że wymagania Pań znacznie wzrosły i nie byłby w stanie powtórzyć swoich przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie ma potrzeby bić piany. Przejrzałem kawałek tego forum i czasem można spotkać tam interesujące opinie ale ogólnie to mamy inne cele w życiu (tak przynajmniej zakładam) i dlatego trudno znaleźć płaszczyznę porozumienia.

U chłopaków z PUA panuje kult zdobywania kobiety a podchodzenie do kobiet traktowane jest niemal jako wyczyn heroiczny porównywalny ze zdobyciem ośmiotysięcznika. My staramy się ustawiać swoje życie inaczej i zdobywać doświadczenia w innych obszarach (nie wiem czy są tutaj zdobywcy ośmiotysięczników) traktując kobiety jako dodatek do życia.

Dobre jedno i drugie jak dla mnie - kwestia wyborów i akceptacji innych poglądów (nawet jak się z nimi nie zgadzamy). Live and let die.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maynard dla mnie gość z tego filmu wydaje się kompletnie nie z tej bajki. Fajnie to widać że zmiana wizerunku bez zmiany wewnętrznej jest totalnie bez sensu  bo wyraźnie widać jak nieswojo ten facet się czuje po tej zmianie. Jakbym widział siebie po PUA kursie kilkanaście lat wstecz:D .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Master napisał:

Nie potępiam tego, ale mnie takie coś nie interesuje. Jakbym miał ruchać jakiegoś paszteta to wole zrezygnować i zostać w domu.

A kogo to obchodzi co Ty byś robił albo nie robił. Z całym szacunkiem dla Ciebie.

Tu nie chodzi o to z kim się spotykał Marek.
Ale o to, że powiedział to oficjalnie. Na swoim kanale. W swojej audycji. Podpisując się swoim nazwiskiem.
Nie ruchałeś paszteta i piszesz że wolisz siedzieć w domu.
No to skoro siedzisz w domu i nie ruchasz paszteta to znaczy, że nie masz w tym temacie nic do powiedzenia.
A określenie pasztet może być biegunowo różne dla różnych facetów.
Dla Ciebie pasztet a dla mnie ładna dziewczyna.
No i co z tego, że może nie jest zbyt urodziwa. Ale może jest wesoła, ma fajne poczucie humoru, jest inteligentna, jest ciepła, jest miła i przyjemna.
Wogóle jak możesz wyrażać opinię o czymś czego nie zrobiłeś?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski

Mówię to na podstawie tego, że miałem zarówno przeciętnie atrakcyjne kobiety, jak i bardzo ładne, róznice w seksie była dla mnie przeogromna na korzyść tych drugich. To moje doświadczenie, jak Ty albo ktoś macie inne to chętnie wysłucham.

 

Dyskusja zaczęła się, jak jeden z Braci na forum napisał, że wyrwać laskę to żaden problem, napisałem, że to często nie taka prosta sprawa, trzeba mieć wyrobioną pewność siebie, wiedzieć co powiedzieć itp, ale nie wiedziałem, że tu mowa o pasztetach - w takim razie przynaje Wam rację, wyrwać paszteta to nie problem ;)

 

Napisałeś, że nie miałem w łóżku paszteta, więc nie mam nic do powiedzenia w temacie. Idąc Twoim tokiem myślenia nie prowadziłem też rozlatującego się Fiata 126p, czy to znaczy że nie mógłbym brać udziału w dyskusji o samochodach?

 

1 hour ago, Łapinski said:

A kogo to obchodzi co Ty byś robił albo nie robił. Z całym szacunkiem dla Ciebie.

Myślę, że takie komentarze są zbędne, chyba po to jest to forum, żeby wymieniać się swoimi opiniami, doświadczeniami, czy przemyśleniami.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maynard napisał:

i zachowywać się męsko.

No własnie...tylko,że jeśli ktoś nie potrafi zachowywać się męsko,to musi grubo i to od podstaw pracować nad sobą,co nie jest jak pstryknięcie palcami,a raczej jest dość długim procesem.

To tak jakby powiedzieć,że jazda samochodem jest bardzo łatwa,wystarczy....umieć jeździć,wszystko co umiemy wydaje się bardzo łatwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Raz wraca wątek MY(tu wstaw dowolne...... pierdolimottto) VS PUA.

3 I ostatni raz wypowiem się w tym zestawieniu M.K + PUA = KUNK t`FU 120%.

PUA się kończy kiedy zaczyna się LTR+, (po za jedną szkołą,ale nie wymienię z racji reklamy).

 

Reasumując (...) Każde taktyki/mechaniki/socjotechniki wnoszą jakąś konkretną wiedzę dobrą na:(to trzeba odkryć samemu).

Nikt nikomu nie zabrania mieszać(combosy etc).

...

Używać BIO PROCESORA I UPGRADE BIOS gdzie się da! :angry:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.