Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego niby niewidzialne? Kwestia gustu, jedni faceci lubią młodsze inni niekoniecznie, kwestia tego czy kobieta jest w miarę atrakcyjna. A jak kobieta jest zaniedbana, z nadwagą to już inna sprawa i wiek chyba nie gra roli. 

Patrząc np na moją matke-jest to dla mnie bardzo niesmaczne, :D ale nie raz i nie dwa kiedy gdzieś razem byłyśmy zaczepiali ją jacyś faceci, flirtowali i to często znacznie młodsi. Dobrze, że nie interesują ją mężczyźni i nie przepada za nimi. :D

Mój starszy brat po 30 kiedyś wyszedł z nią do sklepu. Kiedy wracali spotkali jego dwóch kolegów. I oni zaczęli coś żartować, że powiedzą jego X... :D

A on na to- to jest moja matka. :lol: 

Fakt, że dobrze się starzeje, a raczej nie starzeje, bo wygląda na około 15 lat mniej, jest filigramowa, dużo się rusza, nie robi się "na babcie" tylko jest zadbana, nie obcieła się na krótko jak panie w jej wieku tylko ma podobną fryzurę do mojej+grzywka. Chciałabym się tak starzeć, chociaż jestem raczej kopią ojca, ale różnie mówią. 

 

Wydaje mi się że jeśli kobieta dba o siebie i nie jest zaniedbana + nie ma odrzucających zachowań tak jak już ktoś pisał-wiecznie niezadowolona, zmęczona, nie mająca ochoty na seks, kłoda itd to jak najbardziej może być pociągająca dla swojego partnera pomimo wieku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Apocalypse napisał:

 kobiety ciągle młode, ale już nie dwudziesto- i nie wczesnotrzydziestoletnie.

Sprzeczność logiczna, mówisz o kobietach w średnim wieku. 

3 godziny temu, Apocalypse napisał:

Jak mają funkcjonować ze świadomością, że ich mężczyźni stawiają maszt chętniej na widok innej

Proponuję zmienić swoją świadomość, albo mężczyznę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, AR2DI2 said:

urodzony_w_niedzielę

Twoje wypowiedzi na temat tej babki z foto kojarzą mi się z dowcipem o dwóch żebrakach stojących pod salonem Ferrari. I jeden mówi do drugiego - patrz ten czerwony jest fajny. Na co drugi odpowiada - z takimi felgami? Nigdy bym nie kupił.

A Ty mi przypominasz Polaka pod niemieckim (tureckim) komisem. Czy tak trudno do cięzkiej kurwa cholery zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie ?

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda, ale kobiety od pewnego wieku powoli tracą swoją urodę, więc muszą nadrabiać czymś innym. Nie należy mówić, że pani po 40 nigdy nie znajdzie faceta, ale trzeba rozumieć położenie w jakim się jest. Tak jak na rynku, trzeba znać wymagania klienta, swoją ofertę i ofertę konkurencji. Zazwyczaj trzeba zacząć od ustawienia swoich wymagań na realnym poziomie. Czekanie na księcia z bajki w białym Porsche  to tak jak liczenie na wygraną w totka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile za młodu geny i natura zadba o urodę, to potem już bez własnego wysiłku nie da się ograniczyć starzenia. A im człowiek starszy tym większe starania.

 

Wiem po sobie, gdy schudłem lepiej się ubrałem to często dają mi mniej lat niż mojej dużo młodszej żonie, która o siebie nie dba.

Jedyny plus u niej to dużo większe naturalne piersi od nadmiaru tłuszczu.

 

Kobieta w średnim wieku, żeby "sprzedać" się na rynku oprócz wyglądu powinna mieć inne atuty, młodej wystarczy ciało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łabędź napisał:

rps20180315_130312.jpg

 

Fajny mem, mówiący o lojalności, dbaniu o odczucia drugiej osoby, w zasadzie o miłości, bo to przecież nie jest jakieś przelotne uczucie, ale codzienne konkrety.  Przypomina mi taką starą, zagraniczną piosenkę, którą przetłumaczyłam, pochodzącą z lat chyba 60-siątych, (czyli z czasów kiedy inaczej pojmowano kwestię związków) i w kontekście tematu uświadamia, że pewne dylematy i obawy są ponad czasowe.

 

Marcowe ogrody

 

Wózek przejeżdżał i mężczyzna w nim wołał lody

21 dnia miesiąca nasze pieniądze już się skończyły

Myślałem o mojej matce przeglądając jej sukienki

Najpiękniejsza była ta z kwiatami w pełni rozkwitu

 

Przy wejściu do szkoły chłopacy sprzedawali swoje książki

Obserwowałem ich z oddali szukając odwagi by ich naśladować

Potem wracałem pokonany tocząc w umyśle spory z jego szkodnikami

a ty wieczorem przy telefonie pytałaś, „dlaczego nic nie mówisz?”

 

Co to za rok, co to za dzień

To czas życia z tobą

Popatrz, moje dłonie już nie drżą

Mam w duszy

W jej głębi nieskończone nieba

I nieskończoną miłość

I potem jeszcze, jeszcze, jeszcze miłość dla ciebie

Rzeki błękitne i wzgórza i łąki

Tam gdzie biegną słodkie moje melancholie…

Cały wszechświat znajduje przestrzeń we mnie

Ale odwagi by żyć wciąż tam nie ma.

 

Ogrody marcowe ubierają się w nowe kolory

Młode kobiety w tym miesiącu przezywają nowe miłości

Szłaś obok mnie, w pewnym momencie powiedziałaś mi, że umierasz

"Jeśli mi pomożesz jestem pewna, że dam radę”

Ani jedno z twoich słów nie rozjaśniło moich myśli

Oddaliłem się  pozostawiając cię aktorką z wczoraj….

 


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Apocalypse napisał:

Powiedzcie jednak, gdzie mają podziać się te STARE KOBIETY, niegdyś piękne, ale teraz przez wielu odrzucone, bo zmarszczka, bo mniej jędrna skóra, i tak dalej.

W Domu Samicy, gdzie tańczą striptizerzy i leje się alkohol. MILFy przyjeżdżają z 20 letnimi prawikami na ruchanie. Są też masażyści, baseny, a nawet odnowa w gorących źródłach. Aha i salon urody dla piesków i kotków właścicielek. Widzę to à la hotel w Arłamowie. Savvy?


"Jeśli nie możesz czegoś zmienić - zarób na tym" - Bruxa

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, zawsze można powiedzieć pogadamy za 10, 15, 30 lat. Co ty myślisz, że im zależy żeby w wieku 50 czy 50 plus zależy podobać się wszystkim? Priorytety się zmieniają wraz z wiekiem. Ty też za 10 lat będziesz starszy o 10 lat, a co się z tym wiąże bardziej "zużyty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sex appeal jest czymś, czego brakuje większości 20-30 latek (kanał, po prostu kanał - lub jak mawiał klasyk - "to jest kurwa dramat"), łatwiej o stylową i sexowną 40tkę, tyle że te występują z częstotliwością homarów w Bałtyku. Lepiej się zająć numizmatyką :D

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Kumpele pewnie obczajają ten temat więc napisze tylko, że obie koleżanki ładne i bardzo niczego sobie :D 

@Rnext Zgodzę się - to jest ku...a dramat. Wszystkie jak klony z ryjami w tym telefonie, wszystkie w tych samych adidasach, spodniach... Seksapil wg nich to ubranie jak najkrótszej spódniczki i szpilek. Tudzież wywalenie push-upem swoich rodzynów. Frajerzy młodziki się może natną, ale kto obcował z piersiami od razu zauważy oszustwo... Śmieszne to, zwłaszcza jak się do klubu wejdzie. Albo co gorsza jak młoda ma duże piersi. To już jest w ogóle dramat. Wylewają się prawie na chodnik i atakują chamsko z bluzki. 

Ej chłopaki! Olśniło mnie. To dlatego w klubach jest zawsze ciemno i nawala stroboskop, żebyś się twarzy za bardzo nie przyjrzał bo się wyda 5kg szpachli jak na bitej Corsie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

Albo co gorsza jak młoda ma duże piersi. To już jest w ogóle dramat. Wylewają się prawie na chodnik i atakują chamsko z bluzki.

Rozwiń... :D Taka kobieta, która ma większe piersi albo powiedzmy średniej wielkości bez push-upa ma chodzić w bluzkach pod szyje? :D "Wylewać" sie może prędzej starszej, bo już ciało nie tak jędrne. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.