Skocz do zawartości

Czterdziecha przyjaciółki - pomysły na "prezent rozszerzony"


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Znam sie z nią kilkanaście lat. Kompletnie aseksualna relacja, więc bez wycieczek i podtekstów proszę :) Nie chodzi też o prezent materialny, bo ten już przesądzony, tylko o pewną "wyjątkowość chwili". 

 

No więc wymyśliłem coś dla - od 5 lat mężatki z dwójką małych synków. Nadałem jej na początku znajomości ksywkę "Maryna" i tak się to przyjęło w środowisku znajomych i jej rodziny (ważne dla dalszej części pomysłu), których będzie na kameralnej domówce ze 20+. I ten pomysł sprowadza się do odegrania "koncertu jednego numeru" na potrzeby którego ogarnę bez trudu te parę riffów na wiośle a jej męża namówię na wokal (chociaż to ja bardziej pasuję pod fryz Kukiza, tyle że beczę jak koza :D). Niestety (kluczowe) bębny odpadają, nie ma nikogo od tego. Mają rozsuwane drzwi między salonem i sypialnią i żeby z sypialni zrobić "scenę" na której zrobimy (oczywiście o godzinie 10tej ;)) ten numer:

 

 

Wszelkie pomysły, również choreograficzne i inne mile widziane!

 

Wstępnie od jednej kumpeli mam propozycję zrobienia choreografii a'la "Czerwąsi" :D Nawet pomysł mi się podoba. Peruki da się zorganizować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czterdziecha przyjaciółki - pomysły na "prezent rozszerzony"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.