Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Czy ktoś z was zna lub miał doświadczenie z kobietami które pracowały jako prostytutki albo tylko dorabiały podczas studiów?

Często rodzice utrzymują dzieci które wyjechały na studia dzienne ale czy dziewczyna z małej miejscowości która żyje na dobrym poziomie NIE PRACUJĄC nawet dorywczo w typowo studenckich pracach bez wykształcenia budzi podejrzenia.
Chodzi mi o to, czy to da się rozpoznać po mowie ciała, rozmowie lub krótkiej znajomości ? Na co zwrócić uwagę? Domyślam się, że wygląd nie ma żadnego znaczenia oprócz stawki godzinowej.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez NieTypowySeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem kiedyś w bloku, gdzie była mini agencja. Nic wielkiego. Ot, dwie dziewczyny (20 - 25 lat max) siedziały w mieszkaniu, a wieczorami panowie przychodzili. Czym się wyróżniały? Bardzo zaniedbana twarz, ciągle papieros w łapie, aroganckie podejście, unikanie kontaktów z otoczeniem. Czasami dzień dobry mówiłem to nie odzywały się w ogóle. Podejrzliwe spojrzenia. Nawet nie chcę sobie wyobrażać bliższego kontaktu "intelektualnego". Target raczej patologiczny. 

 

O środowiskach typowo sponsorskich się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Podejrzewam, że latami można się dobrze ukrywać. Wystarczy podać przykład modelek, które pod pozorem wyjazdu na sesje zdjęciowe wystawiały dupki, zgarniały hajs, a później wracały niby to z wielkimi kontraktami. Nie chodzi mi tutaj o aferę z "gównojadami", tylko o ogół branży. Gdyby mi laska powiedziała, że jest modelką i pochodne to miałbym czerwoną lampkę nad głową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z eks zawodowymi nie miałem  doświadczenia, natomiast znałem tego typu osoby z tematu który kiedyś założyłem 

 

Co mogę powiedzieć? Zwykle kurweki które po innych wioskach urządzają sobie seksualne orgie z wieloma partnerami u siebie często uchodzą za grzeczne, spokojne. Sam o kilku swoich koleżankach dowiedziałem się że np były brane przez kilku gości na ognisku. Albo kumple wprost mi mówili, ta laska z którą dziś gadałeś jest "otwarta" na pierwszym spotkaniu itd. Myślę że realny przebieg nawet tych tzw "normalnych" jest w realu sporo wyższy od deklarowanego. Najlepiej chyba mieć kreta w kręgu znajomych swojej myszki, choć w sumie ktoś też może wymyślać lub kryć seksualne wyczyny waszych lubych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie w niektórych tylko przypadkach i to tylko mieć podejrzenie. Troche kurwidołków zlazłem i bywały panny (w mniejszości ale jednak), że postawiłbyś w rządku 9 "porządnych" + ją jedną i na te 9 byś pokazał palcem a na nią nie nawet po bliższym poznaniu. 

 

Niektóre otwarcie przewijały mi anegdoty o swoich mężach i dzieciach.

 

Baby sie mistrzowsko kryją w tej akurat kwestii.

 

Jedyne co moge doradzić w kwestii rozpoznania to to, że jak zleziesz któryś setny przybytek to po prostu będziesz potrafił coś mniej więcej czytać/odgadnąć po mowie ciała i wyrazie twarzy ale to zawsze będą tylko domniemania.

 

Raz mi sie udało. Kiedyś zauważyłem dupe pod blokiem spojrzeliśmy se w oczy i wydaje mi sie, że ona odczytała z moich oczu, że podejrzewam jak i to, że po takich miejscach łaże. Troche jakby 2 psy sie obwąchały.

 

Jakiś czas później ustawka z roksy wpadam na audiencje patrze a tam ona :D

 

Miałem jeszcze kilka takich akcji, że popatrzyłem na jakąś dupe jakby domyślając sie, że to robi a ona odwzajemniała spojrzeniem mówiącym, że domyśla sie, że korzystam ale to już tylko odczucia.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tytule bałem się, że znajdę tam pytanie wstylu ex prostytutka na żonę. Swoją droga słyszałem od znajomego był na uczelni super kierunek same babeczki czy później Tesco albo kaufland ale dobra. Umówił się z laska na roksie wpada a tam klientka od niego razem uczęszczali na jakieś wykłady. Suma sumarum miał za free i oczywiście nikomu o tym nie wspominać ale wiecie :) Nie wiem ile w tym prawdy ale kto wie świat jest mały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu ktoś wydawałoby się doświadczony życiowo powiedział mi: "że, najlepsza żona to ex prostytutka". Zbyt mało wtedy byłem ogarnięty i kumaty aby zapytać go o uargumentowanie wypowiedzi. Teraz to sobie przypomniałem. Sam nie wiem co mógł mieć na myśli? Hmmmm Ja tam nie widzę jakiś plusów. No poza oczywiście sexem jaki chcesz i kiedy chcesz. Czy oby na pewno?

 

Ten ktoś też powiedział mi: "światem rządzi sex i pieniądze - w odwrotnej kolejności". No brzmiało wtedy jak frazes ale skurczybyk miał kurewską rację ;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko mi to opisać słowami, samo przyszło, patrzysz i wiesz... ale 100% pewności mieć nie można. Czasem zdradza tez ubiór, biżuteria. Ta moja była atrakcyjna nie tzw babochlop wiec miała 2-3 razy większe branie u wszystkich less + do tego jeszcze faceci... Czyli atencja level 3 000 000. 

 

 

@Kingboss szukaj w starszych tematach. Kiedy kobieta kocha kobietę czy cos... W starszych tematach to dopiero się działo.  

 

 

@CzarnyR a co kiedy, idziesz, a tam córka kolegi??

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot Myśle, że jest uświadomiona jak ważny jest sex dla faceta i wie, że nie dawanie dupki jakiś czas może się skończyć wizytą męża u divy. Poza tym duzo sie nasłucha facetow co ich wkurwia w ich żonach i życiu i wie czego nie robić.

 

Myśle, że w tym zawodzie po którymś-setnym bolcu baba po prostu zaczyna rozumieć facetów a nie słuchać pierdolenia w TVN'ie jak te "porządne".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Król Jarosław I said:

Myśle, że w tym zawodzie po którymś-setnym bolcu

"Ktoryms setnym" to raczej dotyczylo by debiutujacej divy :) - takiej ktora dopiero zaczela prace :)

 

Przyjmijmy, ze taka pani moze miec srednio 5 bolcow dziennie co po pelnym roku daje 1825 bolcow :) Niezly wynik co ? :)

 

Takie ze stazem 5-letnim maja juz przebieg rzedu 9125 bolcow :)

 

A te co siedza w tym ze 20 lat - 36500 bolcow (sredniej wielkosci miasto) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wikary przeciętny facet, na zaproszenie laski, ze tu i teraz po prostu okaże się tchórzem. Jeżeli dojdzie alkohol to może...

Dwa czy z tego stresu mu stanie... 

 

Skąd wy te teksy piszecie, to ja nie wiem, ni to życiowe ni to śmieszne. 

 

@Unhomme widać znasz się na tym jak ja na budowie reaktora... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to zmienia czy miała w pipie 2 tysiące czy 30 tysięcy bolców (Bolków - bo tak te całe divy mówią o klientach - temat osobny o którym może kiedyś napiszę z racji tego, że trochę znam kulisy biznesu jakim jest burdel, od strony zaplecza logistycznego i finansowego).

Ważniejsza jest stara prawda zawarta w powiedzeniu " Nigdy nie będziesz miał z policjanta przyjaciela, a z kurwy żony".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale takie prostackie liczenie razi moje gałki oczne, aż całe oczodoły mam podrażnione. Bojków - jak już. (Chyba ze gdzieś cos po latach się zmieniło jak hajc na hajs). 

 

Czy kurwa = Diva. Widzę to całkiem inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, zuckerfrei said:

Ty tez to możesz robić 5 razy dziennie 7 dni w tygodniu przez rok?? Terminatorze? Nigga Please. 

Czlowieku, przeciez napisalem SREDNIO, czyli raz moze miec 10, drugim razem 2, trzecim razem 0, itd. Proste jak drut, jasne jak slonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:

Bolków - bo tak te całe divy mówią o klientach - temat osobny o którym może kiedyś napiszę z racji tego, że trochę znam kulisy biznesu jakim jest burdel, od strony zaplecza logistycznego i finansowego).

Mam nadzieję że napiszesz temat jak najszybciej bo sumie jestem więcej jak ciekawy ja to wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.