Skocz do zawartości

Ucieczka Do Raju - kanał o życiu Polaka na Filipinach


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/user/UcieczkaDoRajuVlog

Siema :D Ostatnio natknąłem się na kanał "UcieczkaDoRaju". Tematyką kanału jest życie na Filipinach z perspektywy Polaka. 

Tutaj kilka filmików, które przykuły moją uwagę ;)  Piszcie co sądzicie na temat tego kanału :D 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś ten kanał, całkiem fajnie sobie tam żyją. Trochę przypomina polskie tropikalne wsie :P Laski mocno przeciętne (na filmikach). Najbardziej moją uwagę przykuł kot. Ciekawe jak bardzo tam jest gorąco. Mi by pasował klimat gdzie przez cały rok jest 20-25 stopni ale chyba nie ma takiego miejsca na świecie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

to taka pogoda bardzo rozleniwia Filipińczyków.

Jeżeli upał to tak. Mnie w Polsce rozleniwia deszcz i zimno. 

 

17 minut temu, AR2DI2 napisał:

Koleś lubuje się w "pięknych Filipinkach" czyli młodych chłopcach wyglądających jak dziewczyny.

Nie no wszędzie są zarówno ładne i brzydkie dziewczyny. W Azji może jest trochę więcej brzydkich ale jak trafi się perełka to niemalże bez wad. Wśród białych za to jest dużo przeciętnych, szybko się starzeją i "wyżej srają niż dupe mają" :P Btw. każdy ma zarówno cechy "męskie" jak i "damskie" wyglądu. Jedni mniej drudzy więcej, nic nie jest zero jedynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

Hehe, więc faktycznie ma takie upodobania i się z tym nie kryje :D No nieźle, jeśli to lubi to ok, byleby tylko hiva czy aids nie dostać. Bo właśnie chyba to jest głównym zagrożeniem takich kontaktów. Ten ladyboy powiedział, że czuje się kobietą. To jest ciekawe bo raczej nie ma tam żadnego feminizmu, LGBT itd. Więc sami z siebie mają widocznie takie potrzeby. Ma sporo cech kobiecych tj. szczupłe, drobne ciało, gęste, dłuższe włosy. Głos go niestety zdradza, niczym typowy gimbazjalista/ wróc, późny podstawówkowicz przed mutacją:P Co do piersi to nawet kobiety nie mają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy

Z ciekawości oglądnąłem więcej filmików tego Michała. Nawet w jednym odcinku pojawił się gościnnie znany PUA Rafał Ż. :P Stwierdzam wszem i wobec, że wolę Tajki od Filipinek a jeszcze lepiej Japonki. Albo tak dziwnie kręcą, że nie widać ładnych dziewczyn albo rzeczywiście tam jest ich tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ksanti napisał:

Z ciekawości oglądnąłem więcej filmików tego Michała. Nawet w jednym odcinku pojawił się gościnnie znany PUA Rafał Ż

Oni już wcześniej razem nagrywali filmy na kanał Michała. Ja wolałbym Filipinki od Tajek, ale te prawdziwe (dosłownie) kobiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Odświeżę temat, bo zajrzałem na kanał i widzę były grube akcje. 

 

Damian znalazł następną "miłość", tym razem w slamsach. Na szczęście nie formalizował związku prawnie, wystarczyła ceremonia z lokalnym szamanem plemenia. Musiał wnieść posag za 19-letnią żonę i zapłacić za wesele, razem ok. 11 - 12 tys. zł. I tak wyszło taniej niż w Polsce...

 

O tym jak doszło do ślubu po 6 miesiącach znajomości i że żona była dziewicą. 

 

Ciekawe kiedy zauważy, że młoda filipinka chciała po prostu wyrwać się z najbiedniejszego plemienia na wyspie. W którymś odcinku narzekał, że plemię non stop prosiło go o pieniądze, papierosy, itd...

Jednak to jego życie i jeżeli przeprowadzi się gdzieś dalej od jej rodziny, może przeżyć wiele fajnych miesięcy albo lat, z nową "Himalajką". ;)

 

Wydaje się, że w kwestii biznesowej ogarnął się już trochę. Pracuje zdalnie, stać go na wynajem mieszkania, samochodu i normalne życie. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 Mała aktualizacja. Ciekawe miejsce wybrał na życie.

W dniu 17.03.2018 o 21:17, MoszeKortuxy napisał(a):

Oni już wcześniej razem nagrywali filmy na kanał Michała. Ja wolałbym Filipinki od Tajek, ale te prawdziwe (dosłownie) kobiety :P

Ja tam top 1 koreanki i chineczki potem latynoski, Afrykanki (te naprawdę ładne) I reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 16:38, zychu napisał(a):

Też sobie chyba pojadę na Filipiny, oswoję sobie fajną małpiatkę do ruchania. Będzie mi prała, gotowała, i obciągała. Ależ to będzie miłość. :) 

Uważaj, żeby ciebie przypadkiem nie oswoiła jak tamtego, sławnego youtubera.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.