Skocz do zawartości

Który wg was jest najprzystojniejszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Themotha napisał:

natomiast fotka z waginą którą zapodał @ORPIL3 wyglądają jak zgniły pomidor rzucony o ścianę, taka rozchlapioka

Niczego nie zazdrościmy, nie mam najmniejszych kompleksów akurat w tym miejscu. ;) Może powinieneś sie przerzucić skoro wagina jest taka be, a penisy cudowne??? :D

Ok przyznaje, niektóre dla mnie samej wyglądają niesmacznie, ale jest kilka, które złe nie są np nr 25. ;):P

Teraz, Berkanan napisał:

Ciekawe, czy wiele kobiet tak ma?

Ja akurat lubie. :)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2018 o 22:40, Florence napisał:

Ok przyznaje, niektóre dla mnie samej wyglądają niesmacznie, ale jest kilka, które złe nie są np nr 25. ;):P

Te rysunki są dość kulawe, że tak powiem :) ale ogólnie dla mnie wszystkie są do przyjęcia o ile nic z nich zbytnio nie wystaje czy wisi... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jebak Leśny Mnie część z nich odrzuca, ale to zależy co kto lubi, mi może się się nie podobać, a kogoś innego może taka kręcić. :) 

 

Kiedy byłam jeszcze nastolatką miałam pewien dziwny pomysł i chciałam za czyjąś sugestią mieć kolczyk (mały granatowy diamencik) w miejscu intymnym, ale tylko w wzgórku łonowym, nie jakoś w środku, bo w życiu bym się nie odważyła, a i nie podobało mi się to. Wybierałam miejsce, które specjalizują się w piercingu takich miejsc i w galerii trochę się napatrzyłam. :D Nie mogłam się nadziwić właśnie takim kobietom, którym jak to określiłeś ("coś") wisi, wystaje, a jeszcze robią sobie kolczyki czym to podkreślają. 

Ale gdzieś tam wyczytałam,

że niby niektórym mężczyznom się podoba jak wystaje, ale może pisały to kobiety, kto wie... :D

7 godzin temu, Sitriel napisał:

ich gościć!? (znaczy przyjmować)

To raczej one mogą przyjmować, nie odwrotnie. :D:lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.