Skocz do zawartości

Na Zdrowie ! Witajcie


Draco

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z regulaminem jak i manierami pragnę się przywitać.

Wiek 32 lata i od zawsze pochodzę z Warszawy ( Tak ten rodowity,krawaciarz :)  ) . Po audycjach Marka na YT postanowiłem zapoznać się z forum jak i z wami. Popieram działalność Marka więc pragnę przyłączyć się do świty Samców.

Jeśli chodzi o zainteresowania od 14 lat gram w gry online , poświęcam się temu ,zawodowo i prywatnie a wiadomo gry nie idą w parze z kobietami , więc jestem . Interesuje się także Fizyką i Astronomią ,chodzę aktywnie na wykłady jako wolny słuchacz , ponieważ jako student obliczenia i liczby mnie zabiły . Tyle na początek Dzięki za chwilę uwagi i dozobaczenia w innych działach i tematach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno w Warszawie byłem i nie uważam, że tamtejsi ludzie to typowi krawaciarze po prostu bywają zabiegani :D. Podobnie jak Ty lubię gry zatem wypowiem się w stosownym temacie ;). Patrzę podobne zainteresowania astrofizyką interesuję się już dobrych parę lat (inspiracja discovery)

 

Zatem siema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.