Skocz do zawartości

Dziwnie normalne zachowanko


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wszystko jest jasne jak to u kobiet bywa xD Ale zrozumcie panienkę ta mi pisze że tęskni bo czasami mam w dupie telefon i potrafię na cały dzień go gdzieś wpieprzyć no i wczoraj na dobranoc wysyła filmik krótki w rozpiętej koszuli gdzie delikatnie dekolcik widać (oczywiście z podpisem że bez make up tak wygląda ^^)  To jej odpisałem że w sumie nieźle też bez. Ta smutna minka to ja sobie pisze jej dobra że noo bardzo sexi. Ta znów smutna minka i "że ok rozumie".

To i napisałem że teraz to i ja nie rozumiem xD  i czemu smutna... Kobiety << coś w tym stylu :D

 

No ale najważniejsze z tego wszystkiego czy ona myśli że naprawdę będę się zastanawiał o co chodzi z jej reakcją czy chce się odegrać że nie siedzę z mordą w telefonie?

 

1 czy 2 opcja panowie.

Edytowane przez Atomowy Amant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyła Ci filmik prezentujący przednie walory jej urody, a przynajmniej w jej mniemaniu...Po obejrzeniu zgodnie z przyjętym społecznie w białorycerzowni stylem powinieneś cmokać i oblizywać się z uznaniem nie szczędząc słów nieprawdopodobnego wręcz podziwu na widok tegoż anioła.Niestety okazałeś się chamem i mizoginem gdyż Twoja reakcja była niewystarczająca aby samicze ego pozwoliło jej na spokojny okalany triumfem sen.

Dlatego teraz serwuje klasyczną manipulacyjke mającą poprzez wzbudzanie poczucia winy spowodować już tą pożądaną reakcję.Co zresztą zrobiłeś zupełnie niepotrzebnie pokazując iż jesteś do urobienia jak plastelina "Ta smutna minka to ja sobie pisze jej dobra że noo bardzo sexi"

 

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Atomowy Amant

Chce skłonić Cię, aby Twoje myśli krążyły wokół jej osoby. Żebyś zamiast zająć się czymś pożytecznym dla własnych korzyści i rozwoju rozmyślał o co lasce chodzi i jak ją zadowolić.

To taki jeden z kobiecych sposobów programowania męskich umysłów.

Potem stajesz się usłużnym pieskiem albo innym pantoflarzem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Wysyła Ci filmik prezentujący przednie walory jej urody, a przynajmniej w jej mniemaniu...Po obejrzeniu zgodnie z przyjętym społecznie w białorycerzowni stylem powinieneś cmokać i oblizywać się z uznaniem nie szczędząc słów nieprawdopodobnego wręcz podziwu na widok tegoż anioła.Niestety okazałeś się chamem i mizoginem gdyż Twoja reakcja była niewystarczająca aby samicze ego pozwoliło jej na spokojny okalany triumfem sen.

Dlatego teraz serwuje klasyczną manipulacyjke mającą poprzez wzbudzanie poczucia winy spowodować już tą pożądaną reakcję.Co zresztą zrobiłeś zupełnie niepotrzebnie pokazując iż jesteś do urobienia jak plastelina "Ta smutna minka to ja sobie pisze jej dobra że noo bardzo sexi"

 

 

 

Najbardziej wartościowy post, Widocznie ten pan nie ma problemu z gruźinskim czy jakimkolwiek innym językiem ;)

Szanuje bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.