Skocz do zawartości

Nowy Król internetu - Gural. Mega mocny film Wardęgi!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzę? Od czasu skasowania RS oglądam 5% jutuba z tego co było wcześniej. Liczy się fejm, oglądalność i poprawność polityczna. Widząc jakim gównem zasypują nas media wchodzę codziennie na Bracia Samcy i tu mam chillout. Yt jest dla mnie  skończone po tym co za cyrk tam się wyprawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Internet zaczyna mieć coraz mniej do zaoferowania - Facebook, YouTube - od dawna nie ma, a to jest ciekawe, interesujące i wartościowe jest głuszone, kasowane, piętnowane.

Polityczna poprawność jest coraz bardziej chora, promowane jest multikuti, LGBT , gender, lewactwo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gural przez to co zrobił nadaje się do kryminału lub/i na leczenie. Ale Wardęga nie jest wg mnie jakimś autorytetem żeby zabierać głos w sprawie (choć ma duże zasięgi a to pomoże sprawie). Ponoć YouTube odbierze monetyzację twórcom wkręcającym przypadkowo napotkanych ludzi w różne wygłupy. I Wardęga chyba zmienia profesję na autorytet moralny. Z rzeczy, które kiedyś robił: trolling policjantów, zakłócanie spokoju ludzi na ulicy, publiczne łapanie kobiet za piersi bez zgody, zatrzymanie z powodu nie wykonania poleceń policjanta. Tak więc dziwnie to wygląda...

 

Była też akcja, że podstawiał rower (przynęta), ktoś go kradł, Wardęga ze swoimi ludźmi go łapali i jakiś czas przetrzymywali - jednego puścili bez spodni w ramach kary (jakiegoś żulika) a drugi był dresem i chciał im spuścić wpierdol z ekipą. Przyjechała Policja, Wardęga troszkę speniał i puścił agresywnych dresiarzy wolno niemalże ich przepraszając. Wrzucam w ramach ciekawostki:

Film z żulem bez spodni

Wardęga vs dresiarska ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak że właśnie takie treści są promowane i przedstawiane jako atrakcyjne, a wartościowe przedstawiane jak: ksenofobiczne, rasistowskie, seksistowskie, chore zacofane ??? Bo ja mam od jakiegoś czasu takie wrażenie - wszędzie promują LGBT, gender, feminizm, multikulti. A wystarczył marsz niepodległości i był ryk na świecie że w Polsce się nacjonalizm odradza.

W Krakowie zatrzymano działacza Antify - kolesia - latał i malował swastyki - i co ... i cisza ..... za to było kilkanaście artykułów o faszyzmie o wandalach i rosnącym ruchu nacjonalistycznym w Krakowie, w którym jest bardzo dużo obcokrajowców, i jest miastem multikulturalnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

Rafatus przynajmniej robił wioche głównie z siebie i Marlenki (zazwyczaj). A ten typek przegina pałę... Ile on ma lat?? Z 19?

Pato strreamerzy muszą odwalać coraz bardziej patologiczne akcje, aby móc się przebić ponad innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że muszą odwalać takie akcje aby się przebić, ale po nim było widać prawdziwe podniecenie, szczerość i tym się różni od innych. Takie zachowanie jak widać już nie śmieszy tą "chorą publiczność".  

Gural wczoraj z płaczem wszystkich przeprosił, więc i ja go przepraszam za te przekleństwa. Ale bez pokuty nie ma rozgrzeszenia, więc musi ponieść karę za swoje zachowanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.