Skocz do zawartości

Nowy Król internetu - Gural. Mega mocny film Wardęgi!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry materiał Wardęgi. Wiadomo, że przy okazji sam chce sobie poprawić wizerunek i raczej nie jest realnie wczuty w tę sprawę, ale duży props mimo to.

 

Do gurala zacząłem czuć sporą niechęć sporo przed rozpoczęciem się tej afery, po zobaczeniu szota w którym pokłócił się z kolesiem na omegle i chciał od niego

adres zamieszkania, by do niego przyjechać i załatwić sprawę w cztery oczy.

Gdy koleś podał swój adres guralowi, tamten zamówił mu do mieszkania pizzę i prostytutkę, już wtedy wiedziałem, że to "człowiek" pozbawiony honoru i odwagi cywilnej.

Takich kompromitacji w międzyczasie było sporo więcej.

 

Na wykopie widziałem, że ludzie zgłaszali jego wyskoki na policję, a nawet ktoś wysłał info do Zbigniewa Ziobry, jednak myślę, że obejdzie się bez większych konsekwencji prawnych dla niego.

Już były akcje niszczenia Magicala/Rafonixa/Bystrzaka i nie odniosły zamierzonego skutku, co najwyżej chwilowo im dokuczyli.

Ale może się mylę.

 

A "przeprosiny" gurala to czysta żenada, on nie czuł skruchy, tylko to, że traci grunt pod nogami i donejty nie będą się zgadzać, przez co zebrał się na nieszczerze "pokajanie się"

stosując przy tym spory jak na takiego przygłupa wachlarz manipulacji i grania na emocjach.

 

Jeszcze śmieć smiał sugerować, żeby wróciło to wszystko co jemu robią cisnący go ludzie, a nie pomyśli, że do niego powinno wrócić to co mówił do Martyny ("życzę ci żebyś zdechła/żeby cię ktoś zgwałcił/życzenie kalectwa itp.").

Jego zachowania wyraźnie sugerują, że to mentalny 12 latek, autentyczny niedorozwój. 

 

Gdyby miał honor, szczerze przeprosiłby i zniknął z YT, ale do czego innego on może się nadawać...

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.