Skocz do zawartości

Bezinteresowna miłość kobiet - jak to naprawdę wygląda.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mi się przydarzyła dosyć ciekawa sytuacja. Poznałem pewną panią, 3 spotkania były już za nami. Podczas jednego ze spotkań (możliwe że to było pierwsze, nie pamiętam) panna dopytywała się czym przyjechałem. W ten oto sposób dowiedziała się że mam auto. Po 3 spotkaniu było już całowanie i to dosyć konkretne. 4 spotkanie miało wypaść w weekend, ale razem z 2 koleżankami złapały tanią okazję wylotu do Norwegii. Ok rozumiem, spontaniczny wypad na 2 dni, tylko nie rozumiem tego co później się stało. Jest piątek, siedzę sobie w pracy i dostaję smsa czy nie zawiózł bym je na lotnisko. Miało to być zaraz po mojej pracy, w godzinach szczytu. Jest jeszcze jeden istotny szczegół. Odległość jej miejsca zamieszkania od lotniska to ~10 km. Jako że mieszkam w innej części miasta, moja odległość do lotniska przejeżdżając przez jej miejsce zamieszkania wynosi ~20 km. Powrót to kolejne 20 km, czyli robię 40 km w godzinach szczytu i to jeszcze wychodząc z pracy trochę wcześniej żeby zdążyć. Zaproponowałem panci żeby wzięły taxi, na 3 osoby to wyjdą sprawy groszowe. Już nic nie odpisała. Napisałem kolejnego smsa, żeby jak wyląduje i będzie wszystko dobrze, to dała znać. Oczywiście foch trwał nadal i żadnej odpowiedzi nie dostałem. Pomyślałem sobie, że jak sprawy mają tak wyglądać, to nie będę się odzywał i olałem temat. Szkoda mi tylko swojego poświęconego czasu.

 

I to jest właśnie ta miłość kobiet (czyt. dajesz mi aktualnie najwięcej korzyści). Ale co jest najlepsze, to kobiety prześcigają się w wymyślaniu tekstów jaki to powinien być "prawdziwy" mężczyzna i co robić dla kobiety. Tylko jak sobie przeanalizujecie postawę takiego mężczyzny z tych wymysłów pań, to zobaczycie że taki facet jest po prostu służalcem.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szafir Na przyszłość musisz stworzyć taki cennik, w której KRÓLUJE jednostka "seksogodzina".

 

Podwózka/km/seksogodziny

 

10km -1 seksogodzina

20km- 2 seksogodziny

30km- 3 seksogodziny

40km- no tu, to już 4 seksogodziny i anal itd. :)

 

Byłaby zakochana, mówię Ci :) 

 

Godzinę temu, Szafir napisał:

Ale co jest najlepsze, to kobiety prześcigają się w wymyślaniu tekstów jaki to powinien być "prawdziwy" mężczyzna i co robić dla kobiety.

 

To jest tak jakby faceci wypowiadali się na temat okresu.  

  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ile zarabiasz?

-Ile ważysz? Ile pał opierdalałaś?

 

-Czym jeździsz?

-Jaką masz cipkę? Wygolona?

 

Chyba inaczej nie nauczy niż poprzez wskazanie, że zadawanie takich pytań na pierwszych randkach jest nie na miejscu i źle świadczy o samicach, więc trzeba im wspomóc właśnie takimi hasłami.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zaradnosci, to koleżanka kiedyś podczas szczerej rozmowy mnie uświadomiła. Powiedziała coś w stylu. Zobacz Typiarz, nie głupi chłopak z Ciebie i całkiem przystojny, jak chcesz poznać jakąś dziewczynę, to musisz być bardziej zaradny (mam stare autko, i zbyt dużo nie zarabiam), bo jeśli nawet jakąs poznasz, będziecie razem, a zobaczy, że nie jesteś zaradny, to długo że sobą nie będziecie ?

Oczywiście już wtedy byłem uswiadomiony dzięki forum. Uśmiechnąłem się tylko pod nosem, i nie wdawalem się w dalszą polemikę ?

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giorgio to co napisałeś jest zajebiste! :) Od kilku lat spotykam się z przeróżnymi kobietami, a na to nie wpadłem. Chętnie wypraktykuję Twoją radę.

 

@Brat Jan kiedyś tak trolowałem jedną kobietę i oczywiście zaczęła się obrażać. Ale ogólnie polecam tak robić, szczególnie gdy kobieta jest pewna siebie. A w tym przypadku jedną z tych koleżanek widziałem na żywo, drugą na zdjęciu i to najwyżej średnia półka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze jak słyszę, że kobiety cenią "zaradność" to pytam: czy chodzi o zaradność gdzie facet za 1000 złotych przeżyje 2 miesiące czy o taką gdzię ten tysiąc starczy mu na 2 dni. Wtedy robią minę debila, a potem jest jeszcze gorzej.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szafir napisał:

@giorgio to co napisałeś jest zajebiste! :) Od kilku lat spotykam się z przeróżnymi kobietami, a na to nie wpadłem. Chętnie wypraktykuję Twoją radę.

 

 

A Ty nigdy nie słyszałeś o prawdziwej i bezinteresownej (oczywiście jednostronnie rozumianej) przyjaźni? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, balin napisał:

A Ty nigdy nie słyszałeś o prawdziwej i bezinteresownej (oczywiście jednostronnie rozumianej) przyjaźni? :)

Słyszeć słyszałem, ale ona nie istnieje :) 

10 godzin temu, xawery982 napisał:

Powinniśmy stworzyć spis wieczysty damskich shit-testów. Ten byłby w kategorii "szoferzy". Dobrze zrobiłeś. :) 

Dzięki. Nie daję się wykorzystywać kobietom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.