Skocz do zawartości

Tomasz Komenda - 18 lat poza światem


wojkr

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Obojętny napisał:

Mają Mu pracę znaleźć? Kilka milionów zadośćuczynienia powinien dostać i przeprosiny ze strony tych co go skazali.

Tylko przeprosiny? Ja uważam, że sędzia, prokurator oraz kilkanaście osób wraz z policjantami, które świadomie były w tym umoczone, aby chronić synka bogatego tatusia, powinni beknąć za to długoletnim więzieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy to są jakieś jaja? Temat niezbyt do robienia jaj. Myślę, że szum medialny zrobi swoje i do paradoksu nie dojdzie. 

 

Tomasz Komenda będzie walczył w sądzie o zadośćuczynienie i odszkodowanie za niesłuszne osadzenie w więzieniu na 18 lat. Czy na jego wysokość będzie miał wpływ ten sam sędzia, który posłał niewinnego za kraty? - czytamy w poniedziałkowym "Fakcie".

Według gazety sprawą odszkodowania dla Komendy zajmie się Wydział II Karny Sądu Okręgowego we Wrocławiu. "Przewodniczy mu sędzia Mariusz Wiązek. To on niesłusznie skazał Tomasza Komendę w 2003 r. na 15 lat więzienia. Jeśli nie wyłączy się z postępowania, będzie mógł orzekać także w tej sprawie" - podaje dziennik.

 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-fakt-skazal-komende-teraz-zdecyduje-o-odszkodowaniu,nId,2926432?fbclid=IwAR23WQbLAvGM40RrfORlyCvdLr7LLLoMhCYwyChM73aV4BOjmdZNpe6USO0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Wczoraj po powrocie z pracy zaskoczył mnie w polecanych na yt ten kawałek:

 

 

IMO dobry utwór, przy pierwszych odsłuchach miałem ciary.

Samego filmu pewnie zbyt szybko nie obejrzę, tak samo jak np. nadchodzącej "Asymetrii" Niewolskiego, od jakiegoś czasu ostrożnie dozuję ciężkie klimaty.

 

Cytat

Utwór promujący film 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY – w kinach już 18 września! Legendarny polski wokalista, Kazik Staszewski, przedstawia utwór promujący

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – oparty na prawdziwych wydarzeniach film Jana Holoubka o niewinnym młodym mężczyźnie skazanym na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił.

 

W fabularnej opowieści o historii, którą żyła cała Polska, zobaczymy m.in. Piotra Trojana, Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Różczkę i Dariusza Chojnackiego.

Najnowsze dzieło reżysera świetnie przyjętych przez widzów seriali „Rojst” oraz „Odwróceni. Ojcowie i córki” – W KINACH OD 18 WRZEŚNIA!

 

Ogólnie jakie macie odczucia, co do powstawania filmu na podstawie tej historii?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Tomasz Komenda - 18 lat poza światem

No cóż, nie trzeba być "Ainsztajnem" by zrozumieć że Pan Komenda nie zainteresował by tej Pani gdyby nie te pieniądze które ma otrzymać. 

Ciekawi mnie że żadna kobieta nie pochyliła głowy nad bohaterem tej sytuacji, znając schemat działania tej Pani w tym przypadku i posiadania rzekomo empatii(Mam na myśli rzekomą empatię Pań oceniających z boku, heh, lol XD ;) ) ...

Przecież to typowe urabianie kolesia w dziecko, a w razie czego będziesz płacił alimenty w wysokości 10 000 zł na miesiąc bo dziecko chodzi przecież na basen i lekcje muzyki.

Pozdro

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 14:36, wojkr napisał:

 

To teraz pomyśl, ile było, jest takich Tomaszów Komend, o których ludzie nigdy się nie dowiedzieli i nie dowiedzą.

W dniu 18.03.2018 o 14:36, wojkr napisał:

 wykształcenia, zdobycie pracy założenie rodziny -

Co będzie dalej ? książka, film? zostanie celebrytą? politykiem?- bo na bank zaraz ktoś go "przytuli".

Obawiam się, żeby nie przyszedł drapieżnik i wykorzystał jego trudnego życia i oszwabił z pieniędzy. To co ten chłopak przeszedł nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Samo to, że jak oglądałem, że związał się z dziewczyną, która ma dzieci. Średnio mi to się podoba. Oby ta dziewczyna była wartościowa, kolejna rzecz, czy jak będzie chciał mieć swoje dzieci, czy ta dziewczyna mu pozwoli, czy nie. Pytanie rodzi pytanie. Dobrze mu życzę.

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

No cóż, nie trzeba być "Ainsztajnem" by zrozumieć że Pan Komenda nie zainteresował by tej Pani gdyby nie te pieniądze które ma otrzymać. 

Ciekawi mnie że żadna kobieta nie pochyliła głowy nad bohaterem tej sytuacji, znając schemat działania tej Pani w tym przypadku i posiadania rzekomo empatii(Mam na myśli rzekomą empatię Pań oceniających z boku, heh, lol XD ;) ) ...

Przecież to typowe urabianie kolesia w dziecko, a w razie czego będziesz płacił alimenty w wysokości 10 000 zł na miesiąc bo dziecko chodzi przecież na basen i lekcje muzyki.

Pozdro

 

 

Oczywiście Bracie. Byłem w szoku dziś jak dowiedziałem się z mediów że gość już psiuknął i się oświadczył. Szybki schemat. Zwąchała siano i omotała.

Z całym szacunkiem do Pana Tomka Komendy i jego bestialskich przeżyć, ale wydaje mi się, że to człowiek nie dość że w matrixie to z 20 letnimi zaległościami w postrzeganiu świata. I taki to skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Oczywiście Bracie. Byłem w szoku dziś jak dowiedziałem się z mediów że gość już psiuknął i się oświadczył. Szybki schemat. Zwąchała siano i omotała.

Z całym szacunkiem do Pana Tomka Komendy i jego bestialskich przeżyć, ale wydaje mi się, że to człowiek nie dość że w matrixie to z 20 letnimi zaległościami w postrzeganiu świata. I taki to skutek.

Dziwi mnie to, że rodzinka go nie ostrzegła - bracia, matka itd.

Przecież nikt nie kupi bajki że go pokochała dla miłości i przypadkiem go spotkała na ulicy itd.

P.S.

Wobec takich faktów niech ktoś nazwie to forum sektą, albo innym dziwnym przymiotnikiem patrząc na taką sytuację :( 

Pozdro

 

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Dziwi mnie to, że rodzinka go nie ostrzegła - bracia, matka itd.

Przecież nikt nie kupi bajki że go pokochała dla miłości i przypadkiem go spotkała na ulicy itd.

Pozdro

 

Tkwią w tym samym matrixie. Generalnie ludzie prości, głęboko tkwiący w matrixie wywodzą się z identycznych środowisk, które koloktywnie siedzą w tym ścieku mainstreamowym. I tak to się kręci, tam nie ma komu kogo przed czym ostrzegać, bo oni są tego nieświadomi. Tu jeszcze dochodzą emocję z wyjściem na wolność, zaczynaniem nowego życia i ta komplementarność prowadzi do takiej sytuacji.

 

A jego narzeczona? Szału nie ma. Z wyglądu, przechodzona i lekko zapuszczona czterdziecha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 15:10, Kimas87 napisał:

A ten sędzia powinien nie żyć. 

Policjanci, prokuratorzy też. Nie żebym nawoływał ale powiedzmy, kara boska powinna dosięgnąć. 

 

W dniu 11.09.2020 o 20:35, samiecżeta napisał:

Za to co zrobił prokurator Panu Komendzie, powinien zostać przywiązany do drzewa, w stroju Adama.

Następnie powinno się przyprowadzić, głodnego cielaka i zostawić ich samych... 

"Wyrok w imieniu Polski Podziemnej" jak za okupacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 18.03.2018 o 14:36, wojkr napisał:

Tomasz Komenda -w sadzili gościa na 18 lat za gwałt na nieletniej z skutkiem śmiertelnym

Z najnowszych informacji:

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/tomasz-komenda-wywalczyl-odszkodowanie-za-niesluszny-wyrok/dfyn9b2?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Drapieżnik w postaci samotnej matki.
  2. Bąbelek i wkrótce ślub.
  3. Po otrzymaniu odszkodowania połowa kasy i wysokie alimenty.

Ile dajecie czasu harpii, zanim pokaże swoje prawdziwe oblicze? Ja obstawiam ok roku po ślubie.

PS Niby 10 lat młodsza, a wygląda jak zniszczona 40+. Do tego ten kolczyk w brodzie i wygolone pół głowy. Z nie jednego pieca chleb jadła...

 

 

"Ona uciekła z dziećmi z toksycznego związku. On po 18 latach w więzieniu uczy się wszystkiego na nowo. Tomasza Komendę (44 l.) i Annę Walter (34 l.) ocaliło wyjątkowe uczucie." :D

Svnk9kuTURBXy83MWE4NGU1Zi1lNzI0LTRmZjgtO

fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/tomasz-komenda-ania-to-moja-pierwsza-i-ostatnia-milosc/7wphspt

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alimenty... a tam pierdolicie.

Będzie mu dawała dupki od czasu do czasu w międzyczasie pieląc sb marchewki i koperek w dużym ogródku z nowym domem, pod wieczór zbierając z trawnika boby postawione przez rodzinnego ulubieńca yorka Dżordża ze złotą obrożą i kubraczkiem za pięć stów.

 

Który żołnierz strzela sb w stopę? :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.