Skocz do zawartości

Trochę o Guralu czyli nawiązanie do audycji


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw link:

 

A teraz do sedna sprawy przechodząc, to moje zdanie jest takie samo jak Marka. Mało tego, osobiście nie lubię oglądać tego człowieka ponieważ po pierwsze jego streamy są nudne, po drugie ciągle nawija o seksie w sposób wulgarny, po trzecie i tu nie zawaham się tego napisać, choć to przez wzgląd na emocje wydam taki osąd, jest zwykłym, za przeproszeniem chujem. O ile nie przeszkadzało mi i nie interesowałem się tym, gdy obrażał ludzi na wizji, robił różne inne głupoty zresztą jak cała reszta youtuberów (przypominam, że u tego człowieka był ksiądz na streamie he he he he) to co zrobił w tym wypadku mnie wkurwiło. To jest zwykła ludzka podłość. Nie ma innego określenia, które równie dobrze by to ujmowało.

Szczerze żałuję, że takie osoby nie są banowane na YT. Był gdzieś na forum podobny wątek, gdzie za podobną rzecz zbluzgałem (tak, znowu się dałem ponieść) innego ytbera za żerowanie na ludzkiej tragedii, gdzie była sytuacja, że jakaś dziewczyna się upiła i potem chyba był jakiś seks nie pamiętam dokładnie grupowy, czy też robiła coś innego, mniejsza o to. Chodzi o tzw. typ sępa, bo tak to widzę, który wyczuwa osoby słabsze, ranne czy niewinne i takie atakuje. I coraz więcej YTberów to ma, to jest już żenujące. Najniższe ludzkie instynkty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? ten YouTuber o którym mowisz, to DeeJayPallaside. To on niedawno gościł u siebie na streamie Gurala i udawał jego kumpla. 

 

O samym patostreamerze już się kilka razy wypowiadałem. Dodam tylko, że zaczynam mu współczuć, bo chłopak pogubił się mocno i miota się bez celu. Zdaje mi się, że w dzieciństwie był olewany przez rodziców i stąd żałosne próby poszukiwania akceptacji i podziwu. On najprawdopodobniej nie wie, że jego zachowanie jest destrukcyjne i dostanie kiedyś taki wpierdol, że długo się nie pozbiera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wiadomo czego można się spodziewać po pato streamerach. A raczej wiadomo w którą stronę to idzie. Ale od maja prawdopodobnie skończy się anonimowość w internecie i zobaczymy co wtedy. Może nawet yt zacznie mieć problemy za promowanie takich treści. A co do dziewczyn to jako nastolatki są chyba jeszcze głupsze niż chłopcy. Wbrew tym mitom o szybkości dojrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.