Skocz do zawartości

Owłosienie ciała


Stelkor

Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogie siostry...

Jako że jestem już męzczyzną (bo mam 18 lat :)), pojawił się problem z owłosieniem ciała. Jako, że dorosłem dość szybko, ponieważ w tym wieku mam pełen zarost na twarzy, owłosioną klate i brzuch, mam dylemat, czy golić się czy nie. Aktualnie gole zarost na twarzy, miejsca intymne, no i oczywiscie fryzjer.

 

Chciałbym usłyszeć od pań, czy preferują panów z owłosieniem na ciele, czy też wygolonych na gładko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza, a nawet lubię owłosienie i zarost u mężczyzn. +1000 do męskości wg mnie. :) Nie lubię jak facet goli klatę i nogi... dla mnie jest to równoznaczne z wykastrowaniem się. :P Chociaż minimalny zarost powinien być imo.  

Jednak dobrze jak miejsca intymne i pachy są golone i zadbane. Zbyt obfity zarost w tych miejscach wydaje się być niezbyt higieniczny. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 18 lat to jest pikuś, im człowiek starszy tym sierść zaczyna wyrastać w coraz dziwniejszych miejscach :D Co się tyczy owłosienia na klacie/brzuchu to nie tyle golę co przystrzygam do ok 5mm bo inaczej wyglądam jak człowiek pierwotny - według mojej wizji raczej nie powielanej przez kobiety.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hippie napisał:

Mi nie przeszkadza, a nawet lubię owłosienie i zarost u mężczyzn. +1000 do męskości wg mnie. :) Nie lubię jak facet goli klatę i nogi... dla mnie jest to równoznaczne z wykastrowaniem się. :P

Jednak dobrze jak miejsca intymne i pachy są golone i zadbane. Zbyt obfity zarost w tych miejscach wydaje się być niezbyt higieniczny. ;) 

Trochę dziwne i zakrawa o hipokryzję :P Nogi? No to tyłek też chyba owłosiony. Chyba, że panie to lubią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti tak nogi. Tyłek jak jest u faceta owłosiony... też mi nie przeszkadza o dziwo. 

legshavingsmoothcalves.jpg

Nie wiem jak to wytłumaczyć ale mam skrzywienie do nieogolonych nóg u facetów, kojarzą mi się z panami którzy regularnie odwiedzają solarium i chodzą w japonkach. :P Dla mnie to jakoś takie niemęskie po prostu... Wy nie musicie podkreślać w żaden sposób nóg jak kobiety. Tak samo jak wkładanie rurek...

Jedno wielkie NIE  dla tego:

Cristiano+Ronaldo+Cristiano+Ronaldo+Take

i tego:

5da706a6e5e3fc37524d83275d98a8021729c247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Twarz to zależy jak masz pełen zarost to możesz wyglądać fajnie, a jak masz wąski dziewiczy to wyglądasz jak pizduś plastuś. Ja tam twarz na 0 a klatę trymerem 9mm pachy czy miejsca intymne 1mm tak po prostu lepiej wygląda a nie jak dziecko na 0 wygolone. A nogi i ręce to chyba oczywiste że nigdy tego się nie rusza. Panowie i dupy też się nie rusza! hahahaha... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hippie napisał:

Nie lubię jak facet goli klatę i nogi... dla mnie jest to równoznaczne z wykastrowaniem się. :P

O nogach nawet nie pomyślałam hahah nie wyobrażam sobie tego w życiu bym nie pozwoliła jak napisałaś to jak kastracja. :lol:

 

Trymer to jeszcze co innego, ale błagam nie nogi! :D

14 minut temu, Ksanti napisał:

No to tyłek też chyba owłosiony. Chyba, że panie to lubią :) 

Męski tyłek to taka część ciała, która raczej niezbyt mnie interesuje i nie zmienią tego włosy albo ich brak, ale w sumie golenie tyłka przez faceta jest dla mnie lekko dziwne. :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Florence napisał:

O nogach nawet nie pomyślałam hahah nie wyobrażam sobie tego w życiu bym nie pozwoliła jak napisałaś to jak kastracja. :lol:

Jak chłopak naturalnie nie ma włosów na nogach to ok. A jak ogoli bo mu przeszkadzają to nagle "picuś glancuś pizdeczka". Gdzie tu logika? :P 

 

6 minut temu, Florence napisał:

Trymer to jeszcze co innego, ale błagam nie nogi! :D

Jednym laską to nie przeszkadza a drugim przeszkadza, zwariować idzie :D

 

6 minut temu, Florence napisał:

Męski tyłek to taka część ciała, która raczej niezbyt mnie interesuje i nie zmienią tego włosy albo ich brak, ale w sumie golenie tyłka przez faceta jest dla mnie lekko dziwne. :)

+

7 minut temu, Hippie napisał:

@Ksanti Pod pachami i w miejscach intymnych najbardziej człowiek się poci i w tych miejscach nie trudno o nieprzyjemne zapachy... stąd lepiej dbać o te miejsca i minimalizować zarost.

A co z tyłkiem? Przecież tam to dopiero się poci :D 

 

8 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

 Wbrew pozorom ci mężczyźni wyglądają bardziej męsko od dzisiejszych niemęskich mężczyzn (widać że zdj stare i dla jaj).

Lata 90 mają w sobie coś magicznego, tamten styl, muzyka, brak internetu itd. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ksanti napisał:

Lata 90 mają w sobie coś magicznego, tamten styl, muzyka, brak internetu itd. :)

Dla ścisłości to nie są wcale stare czasy tylko jak sprawdziłam zdjęcie z 2013 roku. :)

12 minut temu, Ksanti napisał:

Jednym laską to nie przeszkadza a drugim przeszkadza, zwariować idzie

Najlepiej jak będziesz robił tak ja Ci pasuje.

Nie jestem aż taka żeby się wtrącać czy ma w ogóle nie golić czy przycinać. Ale jestem przeciw goleniu różnych części ciała. Pachy może golić ze względów higienicznych, ale nie musi-wybór faceta. Miejsca intymne tak, bo wygląda to nieestetycznie, a po drugie seks oralny. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ksanti napisał:

Jak chłopak naturalnie nie ma włosów na nogach to ok. A jak ogoli bo mu przeszkadzają to nagle "picuś glancuś pizdeczka". Gdzie tu logika? :P

Bo tak ma naturalnie i dla mnie to różnica. Po drugie facet który ma nawet minimalnie owłosienie,  nie może mieć gładziutkich nóg.

Podam abstrakcyjny przykład.

Załóżmy, że zwracam uwagę na męską cerę. :D To że podoba mi się kiedy facet ma skórę bez skaz itp nie oznacza, że spodoba mi się facet który ma fluid na twarzy - a takiego ostatnio widziałam w autobusie. :unsure::wacko::D

 

Co do lasera to podobno można się pozbyć. 

Ja używam po goleniu raz w tygodniu, a teraz raz na dwa do nóg, pachwin, pach taki sprzęt domowego

użytku- ipl (depilacja światłem)- i naprawdę widzę efekty. Nie pozbywa się włosów tylko je osłabia, "usypia" mieszki włosowe (według producenta po regularnym stosowaniu na około miesiac), włosy odrastają ze 3 razy wolniej i w różnych odstępach czasowych, więc czasem są w ogóle gładkie miejsca i dzięki temu, że są słabsze nie ma podrażnień. ;)

Profesjonalny laser u kosmetyczki na pewno skuteczniejszy, ale nie wiem jak to jest u mężczyzn. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.