Skocz do zawartości

Mieszkanie czy dom - ulokowanie kapitału


lakiluk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru zainwestować w dwa małe mieszkania do 35 metrów lub jedno a duże - 65 metrów od developera. Lokalizacja to okolice placu Bema we Wrocławiu.  Kompletnie nie znam rynku nieruchomości, znajomości w tej branży też nie mam. Rozeznalem się z grubsza w okolicy na rynku nowych mieszkań. W stare budownictwo nie chcę się pakować. Liczę na Waszą pomoc, co  będzie lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znajoma ma biuro nieruchomości we Wroclawiu, mogę podesłać namiary na pri.

 

Znajomy inwestor z Włoch kupuję drugi apartament na wynajem we Wrocławiu, facet żyje z inwestycji także ulokowanie pieniędzy musi być warte. Rozmawiałem z nim na ten temat i analizując najbardziej znane miasta twierdzi że Wrocław to najlepszy wybór. On akurat kupuję za gotówkę, ale mówi że nawet jeśli ma to być kupione za kredyt to i tak warto wynająć. Wiem że na forum chłopaki udowadniali że lokowanie pieniędzy w mieszkanie na wynajem się nie opłaca, jednak widząc wiedzę znajomego i jego zasób czego się dorobił to obstaje przy jego wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wrocław i Warszawa to teraz dwie najlepsze lokalizacje. Mój kolega rozmyśla z kolei nad zakupem nieruchomości na nowym podwarszawskim osiedlu, chcąc zaadaptować duży dom na część mieszkalną+ firmę. Możecie zerknąć jak to wygląda http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/brighton/ . Ciekaw jestem jak Wam się widzi to miejsce, bo szczerze mówiąc trudno mi jest doradzić mu cokolwiek w tym zakresie. Niby lokalizacja jest świetna ale czy aby za ten luksus nie przyjdzie zbyt słono zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.