Skocz do zawartości

Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>


Rekomendowane odpowiedzi

Marku, ten rower z linka ma sprzęt na poziomie rowera z marketu za 500zł. Przepłacisz mocno.

14kg jak na rower za prawie 4k to bardzo dużo.

 

Zawsze można przypiąć dodatkowo zabezpieczeniem do bagażnika na kluczyk. Myśle, że spokojnie do ogarnięcia. 

 

Staram się Ciebie przekonać, bo zdaje mi się, że szybko będziesz żałował takiego składaka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy samotnych podróżach to trochę co innego - to prawda. Jak jechałem sam i miałem tak rower, to stawałem np. pod samym Makiem przy autostradzie, żeby widzieć z okna. Natomiast wątpię, żeby złodzieje w ciągu 15 minut na parkingu rzucą się na rower przypięty np. linką do takiego bagażnika + bez kół.

W cenie tego Dahona można by było mieć rower ważący 9-10 kg na wiele lepszym sprzęcie i większych kołach. Ten Dahon ma parametry jak rower za ~1500 zł, tylko jest składany.

Mam podobne podejście jak @Drizzt - trochę siedzę w temacie i z całego serca próbuję Cię uchronić przed, w moim mniemaniu, niefortunnym zakupem :)

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym strachu jest, ja to się boję pod sklepem stawać z kajakiem na dachu :D

 

Z rowerem jest ten plus, że musisz trzy części odpiąć, więc trochę złodziejowi to zajmie czasu, a i zabezpieczenie można dodać. U siebie na dachu z rowerem nie zauważyłem spadku osiągów i wzrostu spalania, trzeba tylko uważać na wjazdy do parkingów podziemnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz potrzeby i jakie dystanse chcesz robić, ale wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest zakup jednego z takich składaków jak np te tutaj: https://www.centrumrowerowe.pl/rowery/skladaki/

 

Składają się one do naprawdę małych rozmiarów, są też lekkie więc i kręgosłup nie będzie się buntował. Może nie są najtańsze, ale jest to inwestycja raczej na lata.

 

Tutaj masz filmik na youtube:

 

 

Z prezentacją możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem wywiad z Tede, jest posiadaczem geledy. Marek kupuj G Wagona. Tede mówił, ze wrzuca rower do tylu i jedzie sobie mercem. Potem wskakuje na rower. 

 

Z G klasa (jestem chory na to auto) mogę zostać Twoim giermkiem od jazdy i wrzucania roweru na pakę. 

 

 

https://holahola.pl/product-pol-234-Koszulka-PLNY-Rower-Lover.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.