Skocz do zawartości

DeeJaayPallaside wyjaśnia sprawę Klauna! Ponad 100 tysięcy widzów na LIVE!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę. Parę dni temu wyszło, że to ustawka promująca Koszalin. Nie powiem, pomysł ciekawy i oryginalny na swój sposób. Nawet sam Pallaside pokazał ludziom dowody na tą ustawkę.

 

Więc jakim cudem oni to dalej ciągnął i jakim cudem to ma TAKI HYPE ? Przecież te wszystkie atencjusze Boxdely, Meduzy jeżdzą po Koszalinie chyba, live na instastory, tutaj DJP rekord live'a... sądziłem, że ogarniam tą społeczność YT, ale jednak jej nie rozumiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet Serafin to, powiedzmy, wyjaśnił ludziom, którzy jeszcze się nie pokapowali. Nie obejrzałem nawet minuty powyższego filmu, jednak uważam to za ustawkę mającą na celu zwiększyć oglądalność pewnego grona Youtuberów a tym samym zasięgi. Podejrzane to zrobiło się w momencie wrzucenia filmiku, gdzie ktoś (nawet nie wiadomo, kto) udaje się do rzekomego miejsca zamieszkania rzeczonego klauna. Już pomijając fakt, że miejsce nie nadaje się kompletnie do życia, to ta kartka to już istny żarcik, jestem tego pewien. Poza tym każdy trąbi na temat jego nicku na Instagramie, a nikt nie pomyśli, kto to w ogóle jest i czy rzeczywiście ma związek z jakimkolwiek morderstwem. Na uwagę zasługuje też fakt, że podobno ten Klaun jakiś już czas "istnieje" w Koszalinie, ale jakoś większość osób go nie widziała. Wnioski nasuwają się same :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.