Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Zamość. Matka zgwałciła córkę i próbowała ją zabić? 12-latka walczy o życie

Recommended Posts

Może takie straszne przypadki, które są obecnie nagłaśniane pokażą ludziom, że kobiety też mogą być napastnikami, a nie ofiarami oraz mogą być pedofilkami.

https://www.wprost.pl/kraj/10112004/zamosc-matka-zgwalcila-corke-i-probowala-ja-zabic-12-latka-walczy-o-zycie.html

W niedzielę 11 marca w jednym z mieszkań w Zamościu policjanci znaleźli 12-latkę, leżącą w kałuży krwi. Jak się teraz okazało, matka dziewczynki zgwałciła ją i prawdopodobnie próbowała ją zabić.

W mieszkaniu, do którego wkroczyli w niedzielę policjanci była także matka 12-latki. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jej córka walczy w szpitalu o życie. Lekarze utrzymują ją w stanie śpiączki farmakologicznej.

35-latka po wizycie w szpitalu psychiatrycznym została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Zamościu, gdzie usłyszała dwa zarzuty. Jeden z nich dotyczy zgwałcenia córki, drugi - usiłowania zabójstwa. Kobieta chciała zmusić 12-latkę do obcowania płciowego. 35-latka nie przyznaje się do winy. Sąd na razie zdecydował o osadzeniu jej na trzy miesiące w więzieniu. Kobieta zostanie też przebadana przez sądowych psychiatrów, którzy ocenią stan jej poczytalności.

• Like 1

Jeśli to prawda, kula w łeb, co lepsze chorym na organy, reszta psom na pożarcie. 

Jestem ciekawy jak to się potoczy. Jakby facet zgwałcił dziecko zapewne nie byłoby cackania się z psychiatrykiem tylko od razu do paki. Bo wiadomo: jak facet zgwałci to normalka a jak zrobi to kobieta to musi mieć nie po kolei...

Warto przy okazji zacytować "kompetentną" zastępczynię RPO ds. równego traktowania, dr Sylwię Spurek. Jej wypowiedź na pewno rzuci nowe światło na sprawę:

Cytat

Przemoc ma płeć. Ofiarami są kobiety i dzieci, a sprawcami są mężczyźni. To mężczyźni, którzy nie biją, powinni włączyć się do walki o prawa kobiet i do walki związanej z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet, bo na tym tracimy wszyscy.

źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dr-sylwia-spurek-przemoc-ma-plec-czy-tego-chcemy-czy-nie/2jhmx9g

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Fizzmm123
      Witam czytelników 

Po raz kolejny post na szybko podsyłam filmik sami oceńcie ja oglądałem z niedowierzaniem słyszałem wiele razy w rodzinie o takich sytuacjach a także w audycjach Marka. Choć w rodzinie mam dwa nawet gorsze przypadki o których wiem. Nadal do mnie nie dociera że , obecnie kobiety tak traktują facetów z taką agresją , pogardą , nienawiścią.

Link do filmu:
      https://www.sadistic.pl/gdy-masz-kwarantanne-vt513235.htm

Pokrótce przedstawię sytuację obu facetów w moje rodzinie tak aby nie zdradzić zbyt wiele szczegółów po których mogę być rozpoznany a więc.

Pierwszy biedak jest facetem dobrze wykształconym zajmuje stanowisko dyrektorskie zna języki itp. Niestety jest także strasznym naiwny oraz bezradny w stosunku do swojej żony a także jak się domyślam innych kobiet. Z tego co wiem jest poważnie chory na tyle poważnie , że w każdej chwili może odejść z tego świata lekarze nie wiedzą ile jeszcze pożyje. Ma żonę oraz dwójkę dzieci które kocha ponad wszystko może dlatego nie chce opuści tego potwora jak można się domyślić jego myszka go nie szanuje choć to mało powiedziane.
      Robi mu awantury właściwie codziennie o wszystko , odcięła go od rodziny dorosły facet a nie może jawnie spotkać się ze swoją matką bo zaraz jest awantura straszenie odejściem i zabraniem dzieci. Ona siedzi na piździe nic nie robi dosłownie facet wraca po pracy i zapierdala czyści , sprząta , gotuje.Co jest najtragiczniejsze on ją kocha nie chce uciekać od niej chodź wiele razy był przekonywany.

Jego myszka chciała już kilku krotnie od niego odejść ( według mnie ma kochanka już od dawna liczy że dostanie duże alimenty plus wie że on długo nie pożyje więc majątek też będzie dla niej bo opiekuje się dziećmi niby) a on się przednią płaszczył błagał aby tego nie robiła. Ponoć widziano ją z innymi facetami podobno już nie raz go zdradzała. Jeżeli chodzi o wygląd myszki to z całą pewnością mogę stwierdzić że , jest po prostu brzydka i gruba co on w niej widzi to ja nie jestem wstanie zrozumieć.

Drugi przypadek jest jeszcze gorszy facet się zachlał na śmierć , żona zdradzała go na lewo i prawo robiła awantury on nie był święty wziął sobie szarą myszkę która go tak załatwiła że szkoda nawet o tym pisać bo mi się na samą myśl chce płakać. Wyrzucała rzeczy przez okno oraz krzyczała a potem wzywała policje pod pretekstem agresji partnera pomagała jej w tym jego córka wtedy miała 10 lat. Córka potrafiła go zwyzywać od śmieci , gówien mówiła aby zdechł. Oczywiście wiadomo że sama się tego nie nauczyła powtarzała to po mamusi. A ten naiwniak dalej z nią był bo były dzieci oczywiście całą kasa była oddawana. A on coraz bardziej się rozpijał oczywiście odcięcie od rodziny siostry , mamy dosłownie niemiał nikogo. Gdybym opisał tu całą jego historie to byście nie uwierzyli że takie sytuacje istnieją. Może kiedyś to zrobię tak aby nikt nie mógł mnie rozpoznać po historii.

• By Fizzmm123
      Witam wszystkich czytających 

Wczoraj mieliśmy przyjemność pośmiać się z relacji Mapogo pod tytułem „ Baba pijana, dupa sprzedana, czyli historia jednej nocy” z tematu widać jak są traktowane kobiety ( z jaką pogardą ciekawe gdzie są organizacje feministyczne ?). Gdyby zrobił to Polak prawdopodobnie został by zniszczony przez media oraz nasze jakże prze inteligentne feministki.
      Dziś ja wrzucam filmik z wykopu w roli głównej p0lka czarnoskórzy inżynierowie oraz lekarze nie jacyś biedni niewykształceni Polacy.

Filmik:
      Akcja rozgrywa się przed klubem p0lka krzyczy kocham czarnych kocham czarnych… przez moment pokazuje w stronę Polaków mówiąc widzisz tych nudnych ludzi.
      Potem zaczyna mówić nie mamy czarnych w Polsce. Nasza p0lka mówi o nasz że jesteśmy rasistami potem pada stwierdzenie chce się przenieś do Kalifornii oraz poznawać czarnych.Biały rozmawia z czarnym który mówi że dorastał tu  nie widział nigdy w domyśle to chciał przekazać takich szlor jak ta p0lka.
      Sorry za chaotyczne przedstawienie ale nie zamierzam poświęcać więcej niż 10 min na takie szambo.
      Dzięki za przeczytanie oraz z ciekawości czekam na wasze komentarze liczę na solidną dawkę śmiechu.
    • By tomekbat
      temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA
    • By maggienovak
      Super, że powstał ten wątek na forum. 
      Wrzucam go do rezerwatu. 

Panie, jakie my mamy zdanie w temacie?!

• By Patton
      Jeśli to prawda, to ciekawe co zrobi nasz rząd?

https://wiadomosci.wp.pl/emmanuel-macron-ma-propozycje-dla-polski-chce-wyslania-polskich-zolnierzy-do-afryki-6474634528950401a
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.