Skocz do zawartości

Raper Chada się wylogował


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

"Jako człowiek był niesamowitym okazem. Posłuchajcie Chady i nie żyjcie tak jak Chada" - wspomina Donatan zmarłego w niedzielę rapera Chadę. "Może po tamtej stronie będzie łatwiej" - żegna kolegę Pezet. Informacje o śmierci 39-letniego rapera budzą wątpliwości w Waldemarze Kaście: "okoliczności śmierci Chady oraz doniesienia medialne śmierdzą na kilometr" - ocenia.

&

Cytat

Zmarłego tragicznie rapera wspominał także Waldemar Kasta. "Okoliczności śmierci Chady oraz zdawkowe doniesienia medialne śmierdzą na kilometr!" - napisał raper w facebookowym poście. "Wychodzisz z puchy, masz managerów, kumpli i siano, żeby odbić sobie chude dni - zaplanowaną trasę i rzesze fanów, a mimo to popełniasz samobójstwo?!" - dziwił się.

"Jak wygląda proces doprowadzenia przez policję wtedy?" - pyta Kasta, pisząc o urazie kręgosłupa, jakiego miał doznać Chada. "Podsumowując: odzyskujący życie człowiek trafia do szpitala, a potem umiera w izbie przyjęć psychiatryka?! 5 dni po feralnym skoku?! Nie szukam sensacji - ale znałem tego gościa. Nigdy nie uwierzę, że mu ktoś nie pomógł" - napisał.

 

Jaka by nie była prawda, to ta wiadomość sama w sobie jest zaskakująca. Nigdy jakoś wybitnie za jego muzyką nie przepadałem ale przesłuchałem kilka utworów itd i był to na pewno jeden z lepszych raperów nurtu ulicznego. W każdym razie, niech spoczywa w pokoju.

 

Całość: https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/chada-nie-zyje-kasta-okolicznosci-smierci-smierdza-na-kilometr/vf0ycej

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Magnolia napisał:

Podejrzana sprawa myślę że może miec tu miejsce nadużycie ze strony władz sprawa bardzo śmierdzi mam nadzieje 

ze ludzie odpowiedzialni za te śmierc dostana to na co zasłuzyli 

Zacznij używać polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych, albo będzie warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.