Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule - jakim tekstem wasza gwiazda poczęstowała was na koniec.

Jedna z byłych, taka z dłuższego związku, kiedy się spakowałem i wychodziłem z torbą, a ona widziała, że ma pozamiatane, zatrzymała mnie i powiedziała mi tak: " żeby ci flaki poskręcało jak mnie kiedyś zobaczysz na ulicy". Co znaczyło oczywiście, że będzie szła taka niesamowita gwiazda w futrach, obok Leonardo Di Caprio zapatrzonego w nią jak w obrazek, a ja, brudny, zarośnięty, obdarty, z reklamówką z Biedry pełną puszek po piwie będę widział co straciłem. ;)

 

  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdania moich byłych jakie pamiętam:

"Od kogo był ten telefon? Boże, ty z nią dalej jesteś"

"You are very nice, bye" 

"Wolisz wódkę i kolegów ode mnie"

"Nie możemy być razem dla twojego dobra, mój chłopak wrócił zza granicy i może cię pobić".

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest coś wow, ale wychodząc z ostatnią walizką usłyszałem: "jesteś głupi, mogło być tak fajnie a ty wszystko spierdoliłeś. Obyś nie żałował kiedyś". Do dzisiaj trochę żałuję muszę przyznać, ale serca nie oszukasz, nie ma na siłę co udawać. Pozdrawiam kochanie, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa :) 

Tips and tricks dla młodych: Pamiętajcie, żeby u swojej dziewczyny w mieszkaniu mieć tylko tyle rzeczy, żeby za jednym razem się zabrać ze wszystkim. Wracanie po rzeczy z powrotem jest strasznie uwłaczające i nieprzyjemne. 

 

@Baelish Ja kiedyś usłyszałem coś podobnego. 

- i tak zarabiam więcej niż ty, już przywykłam do takiego stylu życia, jestem trochę rozpieszczona. 
- ale za to ja buduję mosty i budynki w największych miastach a ty sprzedajesz szmaty w butiku. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst, który spowodował moją zmianę.

"Jesteś na prawdę miłym i fajnym chłopakiem. Znajdziesz sobie kiedyś fajna dziewczynę" :D 

@Tomko no takkk hehe ten tekst, że "ja sporo wydaję, często robię sobie wakacje, nie wiem czy będziesz w stanie dotrzymać mi tempa".
Oczywiście za tym tekstem kryją się długi, długi, długi i jeszcze raz dłuuugi.

Edytowane przez Łapinski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski O to to! Dokładnie ;) Temat wakacji też przemknął, że dwa razy do roku, Hiszpania, USA... Długów raczej nie, laska dobrze zarabiała. Ale taka bizneswoman co sklep od rodziców dostała. Musiała tylko towar sprowadzać, opłacać czynsz i stać tam jak widły wbite w gnój. 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz, ten temat przypominał mi o czasach, kiedy na co dzień polerowałem swoją zbroję, tak, że aż jebało po oczach. Wiadomo, pierwsza miłość ...

 

 Moja na rozchodne powiedziała mi, że nie wie, co czuje, że byłem za dobry, a potem powiedziała mi, że możemy się przyjaźnić i może być moją dobrą wróżką :lol::lol::lol:. Dostał ktoś z Was kiedyś propozycję od swojej ex, że może dla was zostać mistycznym pokemonem? No skręca mnie do tej pory ze śmiechu, jak o tym pomyślę.:lol:

 

Ps. 

 To, co napisał @Tomko z nietrzymaniem masy gratów u swojej kobietki, to święta prawda. Raz wracałem po swoje rupiecie kilka razy i czułem się, jak skończony debil.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja nigdy nie doświadczyłem rozstania od strony kobiety to ja przeważnie kończyłem znajomość jednak jest tekst, który zawsze mnie rozwala na łopatki szczególnie można go spotkać w filmach. 

 

,, Jesteś najwspanialszym mężczyzną na świecie, nikt nie był nigdy dla mnie taki dobry i kochany. Jednak nie możemy być razem " 

 

Ha ha 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bullitt napisał:

"Wiesz co, jak cię pierwszy raz zobaczyłam, to wcale mi się nie podobałeś, wiedziałam, że nic z tego nie będzie". 

 

 Widzisz, jak się poświęciła dla Ciebie, a Ty śmiałeś zerwać! :P

 Ah... Nawet na koniec, jak zwykle dowalą jakimś durnym tekstem, żeby jakkolwiek wyjść z twarzą i poprawić sobie samoocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lethys napisał:

 

 Widzisz, jak się poświęciła dla Ciebie, a Ty śmiałeś zerwać! :P

 Ah... Nawet na koniec, jak zwykle dowalą jakimś durnym tekstem, żeby jakkolwiek wyjść z twarzą i poprawić sobie samoocene.

Żeby było śmieszniej ostatni rok to była słabizna w tym związku. Słyszałem jaki to nie jestem beznadziejny. A po rozstaniu (ja zerwałem - to ważne) panna próbowała do mnie wrócić. Kombinowała jak koń pod górę. Gdy usłyszała "NIE" po kilku próbach dała spokój i kontakt się urwał do dzisiaj (już kilka lat). Klasyk gatunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trek Hehe skąd ja to znam. Z moją ostatnią jak zerwałem to wypisywała różne rzeczy, ogólnie wcześniej to wielka miłość, romantico a dokładnie 2 tygodnie później już była z orbiterem, o którym wspominała, że to tylko kolega z pracy, ale gdyby nie ja to pewnie byłaby z nim. 

Kurwa, ja baterię w pilocie dłużej wymieniam niż kobiety stary na nowy model :/  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.