Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

"Jak będziesz miał nową dziewczynę to spotkajmy się kiedyś razem i powiedz jej że po prostu jestem twoja przyjaciółka że szkoły , chętnie ja poznam i możemy się spotkać na seks jak będziesz chciał " ??????  

 

Śmiech do tej pory mam ?

 

Ogólnie nie żałuję rozstania , cieszę się tylko że z nią nie wpadłem bo mogłbym teraz żałować . Nie ma nic lepszego jak zaakceptować siebie samego  ☺

Edytowane przez typek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady ode mnie :

- nie kocham cię

- chce być silną i niezależną kobietą i realizować się w życiu

- nie pasujesz do mnie

- stać cię na kogoś lepszego

- nie stać cię na mnie

- potrzebuje odmiany w życiu

- już mnie nie kręcisz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem czegoś wychodzącego poza standard i znalazłem: w czasach białorycerzenia usłyszałem "moja mama ma wątpliwości czy będziemy razem" :D. Wtedy mnie to zbiło z tropu bo wszystko brałem na matematyczną logikę (omal sobie tego na kartce nie rozrysowałem...). Szkoda, że mi nie powiedziała "bardzo mi przykro ale starasz się jakbyś nie był wystarczająco dobry. Mój gadzi mózg przez to przestaje czuć pożądanie do ciebie, sam sobie szkodzisz" bo bym miał przyspieszony kurs zostania prawdziwym samcem :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maVen napisał:

Przykłady ode mnie :

- nie kocham cię

- chce być silną i niezależną kobietą i realizować się w życiu

- nie pasujesz do mnie

- stać cię na kogoś lepszego

- nie stać cię na mnie

- potrzebuje odmiany w życiu

- już mnie nie kręcisz

Strasznie dużo tych przykładów, nie przedłużałeś przypadkiem związków na siłę, gdy one już dawno były "skończone"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była zona:

1) tak sobie pomyślałam- potrzebny nam ten rozwód? chcesz być całe życie sam? (a już byli zaprzyjaźnieni z gachem!)

2) dawno bym się rozwiodła ale nie mam dokąd pójść

3) do końca życia będziesz sobie robił ręką !

 

Przypomniało mi się najlepsze, jeszcze przed rozwodem, gdy nie miała jak mi dokuczyć, wymyśliła, że jestem: "potencjalnym impotentem" :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SpecOps napisał:

była zona:

1) tak sobie pomyślałam- potrzebny nam ten rozwód? chcesz być całe życie sam? (a już byli zaprzyjaźnieni z gachem!)

2) dawno bym się rozwiodła ale nie mam dokąd pójść

Miałem podobną gadke jak w tych dwóch punktach, oraz mityczny text o szklance wody na starość. Plus do tego, że szkoda jej dziecka. 

Nosz k*rwa jakoś jej nie było szkoda jak spotykała się z gachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałem wątek to zdałem sobie sprawę, że moja była Pani po 12 latach małżeństwa i wielokrotnym waleniu mnie po rogach, gdy już było pozamiatane (parę miesięcy zajęło mi to rozstanie z rożnych względów) wywaliła mi w ramach racjonalizacji i samo-usprawiedliwienia chyba wszystkie teksty z tego wątku oprócz tych mocy metafizycznych od Brata @Pytonga :D.

 

Kreatywna była bestia. Chyba do niej wrócę - jest taka wyjątkowa :lol:.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, radeq napisał:

Strasznie dużo tych przykładów, nie przedłużałeś przypadkiem związków na siłę, gdy one już dawno były "skończone"?

Przykłady z białorycerstwa. Życie w matrixie trochę trwało zanim się obudziłem. Czy przedłużałem na siłę ... kolego robiłem tyle złych rzeczy sobie że, aż dziw bierze że jeszcze stąpam po tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu.

Może nie na rozstanie, bo to nie był żaden związek ale na zakończenie "obiecującej" znajomości:

 

"Nie możemy być razem, bo Ty jesteś niewierzący a ja i moja rodzina jesteśmy wierzący (zabrakło jeszcze wzmianki czy jej kot i pies są wierzący :>), kochałam Cię ale musimy to skończyć, chyba, że dla mnie to zmienisz. Wiem jednak, że tego nie zrobisz, dlatego żegnaj, będę zawsze o Tobie pamiętać."

 

I nr 2:

 

W trakcie trwania padają różne komplementy odnośnie mojego fizycznego wyglądu, podczas ostatniej rozmowy pada: "Jesteś za młody, ja przy Tobie czuje się głupia, Wam chodzi tylko o seks i w sumie to mi się już nie podobasz :lol: "

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

"Będę tęsknić"

"Nie możemy być razem, bo będziesz kiedyś za dużo pracować"

"Jesteś zbyt poukładany"

"Za bardzo cię szanuję, więc musimy to skończyć" :D

 

Ale co najbardziej mnie zawsze fascynuje to ten chłód kobiety chwilę przed i podczas rozstania, mimo że jeszcze miesiąc wcześniej potrafiła adorować, spełniać każde życzenie, szeptać ciepłe słówka, chwalić się partnerem przy rodzinie :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rzuciłem narzeczoną bo była nią już tylko z nazwy:

- Ale czy ty mnie kochasz? - Próba podbicia swojego ego i sprawdzenia czy coś jeszcze ugra na uczuciach.

- Pocałuj mnie ostatni raz, proszę! - Emocje i sprawdzanie czy ma nade mną jeszcze jakąś władzę.

- Wiesz że do mnie już nie ma powrotu? - Szantaż i pokaz pseudo siły, po tym jak jej eks chciał podobno kiedyś do niej wrócić. Po czym sama zaczęła dzwonić i pisać do mnie. Dobitnie jej wyjaśniłem że nie życzę sobie z nią kontaktów, jej styki mózgowe nie wytrzymały że ktoś może księżniczkę rzucić, foch a dla mnie święty spokój od toksycznej samicy :D

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2018 o 15:39, PanDoktur napisał:

 

 

Ale co najbardziej mnie zawsze fascynuje to ten chłód kobiety chwilę przed i podczas rozstania, mimo że jeszcze miesiąc wcześniej potrafiła adorować, spełniać każde życzenie, szeptać ciepłe słówka, chwalić się partnerem przy rodzinie :)

I czym to jest spowodowane..

Tzn odpowiedz jasna nowy bolec ale jak tak można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra kurde, kilka "pamiątek" wciąż mam na komórce. Jedziemy.

 

"Wydaje mi się jakby ostatnie pół roku i wszystko co się stało było snem. Takie nierealne nie wiem"

 

"Cieszę sie, że nie zdecydowalam się na zmianę. Na przeniesienie się do ciebie."

Fajnie to wygląda w zestawieniu z

"On mnie traktuje jak robaka. "Nie daliby ci dziecka, ty byś musiała płacić alimenty mnie. jesteś bezrobotna" "

 

Cholera, więcej tego było, ale nic to. W razie bzdurnych oskarżeń mam całą korespondencję SMS i GG na dyskach :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.