Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

"od początku wiedziałam że do siebie nie pasujemy, ale dawałam Ci co chwilę szanse (po tym jak ja ją zostawiłem)" 

Tydzień później SMS kiedy okazało się że nie żartuję "przepraszam że tak powiedziałam, wcale tak nie myślałam" 

 

Innym razem powiedziałem dziewczynie szczerze że ja nie chcę dzieci, rodziny i niech poszuka kogoś innego. Dostałem kilka długich wiadomości z wyrzutami. Dwa dni później zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ona nie chce innego tylko mnie. 

 

Dziewczyna mojego kolegi przed rozstaniem mówiła że on już nie jest taki jak kiedyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 16:08, Edwin napisał:

- nie nosiłeś mi torby,

To jest jak dla mnie szczyt upadku i własnej godnośći;

 

Wiele lat temu musiałem się napierdalać przez 2 lata w jednej klasie z miejscowymi badboyami bo im się nie spodobało, że się stawiam zazdrościłem tym pacanom dziewczyn bo to za nimi a nie za mną się oglądały.

 

Poszło się do gimby i licbudy to przepełniła mnie duma i poczucie spełnienia po zemście jak zobaczyłem jednego z tych delikwentów lecącego za swoją ''misią!'' i niosącego torebeczkę. 

 

Jak każdy robiłem głupoty i popełniałem mnóstwo błędów ale nigdy nie taszczyłem gratów za babami.

Do dziś przepełnia mnie radość z rozsądku.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

przepełniła mnie duma i poczucie spełnienia po zemście jak zobaczyłem jednego z tych delikwentów lecącego za swoją ''misią!'' i niosącego torebeczkę. 

Może i nie będzie szlachetne to co powiem. Ale czasem fajnie jest patrzeć po latach na swoich oprawców którzy przez swoją głupotę sami siebie upadlają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka: 

- ja nie mogę, nie jestem gotowa na zwiazki.

- bardzo mi się podobasz fizycznie. Ale Nie wiem jak się teraz mi wszystko ułoży. Kupuję mieszkanie i mogę nie mieć czasu dla Ciebie. Jeśli przez te kilka miesięcy utrzymamy kontakt to chętnie do Ciebie wrócę bo jesteś super facetem. 

W te drugie uwierzyłem, znaczy nie całe. Pannę olałem , a skupiłem sie na tym ze jednak jestem przystojnym facetem z fajnym charakterem ??

Edytowane przez Lambert
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena rozgrywała się w nocy w moim aucie pod jej blokiem. Było to dwa dni po największej kłótni która już definitywnie zakończyła nasz związek, ale wiadomo impreza, alkohol, krzyki, emocje to nie był idealny moment na rozstanie.

Po kilku minutach luźnej rozmowy o niczym, przeszliśmy do konkretow.

 

Ona-"Dla mojej koleżanki Kasi chłopak pojechał specjalnie do innego miasta żeby coś tam jej kupić na prezent urodzinowy, a dla Basi chłopak zebrał wszystkie koleżanki i ustalili przebieg przyjęcia urodzinowego, ty dla mnie nigdy tak się nie postarzales" 

 

Ja- a ty dla mnie się kiedykolwiek tak postaralas ze wymagasz ode mnie cudów? I tak robiłem 10x więcej niż ty, a tobie zawsze jest i będzie wszystkiego za mało

 

Ona -tak masz rację mi zawsze jest czegoś za.malo i będzie mi czegoś zawsze brakować

 

Ja - w takim razie dziękuję ci za dwa wspólne lata, możesz już sobie iść 

 

Ona - tak po prostu chcesz żebym sobie poszła, nawet nie spróbujesz o mnie jeszcze powalczyć?!

 

Ja - no nie bo to koniec, sama tak stwierdziłas skoro ci ciągle czegoś brakowalo a ja nie będę spełniał twoich zachcianek, nie jestem frajerem

 

ona (zapłakana) - pocałujmy się chociaż ostatni raz...

 

Powiedziałem że to zły pomysł po czym odprowadzilem ją pod klatkę, życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego i już się nigdy więcej nie zobaczyliśmy.

Przy niej zgrywałem niewzruszonego twardziela, ale jak wróciłem do domu to coś we mnie pękło i z godzinę ryczalem jak małe dziecko któremu rosną zęby.

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, bry napisał:

"Jesteś dobrym człowiekiem" - na dźwięk tych słów już wiem co będzie dalej. Słyszałem to trzy razy i trzy razy finał był taki sam :D

Dodam jeszcze, że od jednej z tych lasek w kontraście nie raz słyszałem, że jestem "chuj / cipa / pizda / egoista" etc. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.