Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

urywki z końcówki relacji.

 

- bo ja jestem zła.

- czemu jesteś zła? Czemu tak mówisz?

- bo Ty tak mówiłeś

 

co było nieprawdą.

 

- narazie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale zobaczymy co dalej. Ja muszę teraz myśleć o sobie i zająć się sobą.

- czyli masz drugiego i liczysz, że będę czekał jak frajer aż Ci z nim nie wyjdzie i do mnie wrócisz?

- o jezu ta rozmowa nie ma sensu, grasz mi na uczuciach i emocjach. To jest nie do zniesienia

 

(kto grał to grał)

 

- ty wkurzasz mnie, ja wkurzam Ciebie

- lepiej że wyszło tak niż mielibyśmy się mocniej zaangażować. Dziękuje za wszystko jesteś mega człowiekiem


(manipulacji ciąg dalszy)

 

mógłbym wymieniać dalej, dziewczyna miała zaburzenie osobowości, o czym dowiedziałem się później.

Edytowane przez szeregowiec_dolot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maranzano napisał:

Największy hit wszech czasów, słyszany od niejednej szukającej pocieszyciela:

"Na razie nie chcę związku" ?

@Maranzanotak to jest prawda, true story ?

Dwie dziewczyny mi to powiedziały, ale ja nie pieskowałem opamiętałem się szybko i ochłodziłem znajomość i po pewnym czasie się skończyła całkowicie haha

Dodatkowo tekst "Nie jestem jeszcze gotowa na związek" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matek919 napisał:

@Maranzanotak to jest prawda, true story ?

Dwie dziewczyny mi to powiedziały, ale ja nie pieskowałem opamiętałem się szybko i ochłodziłem znajomość i po pewnym czasie się skończyła całkowicie haha

Dodatkowo tekst "Nie jestem jeszcze gotowa na związek" 

Tylko że najbardziej mnie w tym wszystkim śmieszy to, że osoby, co piszą taki tekst, najpierw zaczynają flirt, robią nadzieję, wychwalają Cię, a potem BUM! A jakoś wcześniej "były gotowe" ?

Zauważyłem też, że taki tekst to jest dla nich as w rękawie, bo gdy coś im się nie spodoba w Tobie, a Ty byś spróbował desperacki krok, to wtedy dostajesz w twarz "przecież mówiłam Ci, że nie chcę związku, jestem po rozstaniu" ?

Oj, nie nabiorę się więcej na to ;) obawiam się, że tamta (co wypowiadałeś się w moim wątku) ma takiego asa przygotowanego, ale... od tej pory z mojej strony będzie cisza, więc go nie będzie miała okazji użyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maranzano

Weź zaruchaj i nie nastawiaj się na więcej :)

Widać, że dziewczyna bawi się z Tobą w kotka i myszkę...

Kobieta mówiąc do Ciebie "nie jestem gotowa na zwiazek" ma na myśli nie jestem gotowa na zwiazek, ale z Tobą...

Jakby ktoś się by pojawił Dla niej wyjątkowo interesujący to wtedy już gotowa by była. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek919 napisał:

@Maranzano

Weź zaruchaj i nie nastawiaj się na więcej :)

Widać, że dziewczyna bawi się z Tobą w kotka i myszkę...

Kobieta mówiąc do Ciebie "nie jestem gotowa na zwiazek" ma na myśli nie jestem gotowa na zwiazek, ale z Tobą...

Jakby ktoś się by pojawił Dla niej wyjątkowo interesujący to wtedy już gotowa by była. 

 

Ale czekaj czekaj. Ona tak gadala wtedy na weselu, jak byla mocno podpita. Po weselu juz ani razu takiego tekstu ani zadnego kosza nie dostalem ? sama zaczela ciagnac flirt dalej i w zaden sposob go nie negowac. Ale mam na uwadze sam ten fakt, bo nie niestety kilka razy w zyciu wpadlem w ramy "pocieszyciela". Ten temat zalozylem, bo zauwazylem dupne gierki z jej strony, mam sie na bacznosci, zeby w zadna strone nie przegiac.

Edytowane przez Maranzano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się zastanawiasz, a ta panna nie jest pewna niestety...

Sam panie kolego miałeś juz sytuacje jak wpadłes w szufladke "pocieszyciel". Nie popełnij tutaj tego błędu i tyle :)

Rozegraj to po męsku i weź ja zerznij jak się tak nadstawia. Co poruchasz to będzie twoje, a jeśli z niej nie jest taki pasztet to nie będziesz musiał zakładac worka na głowę i za ojczyznę. 

Tymbardziej seks z fajna laska jest przyjemny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, marios27 napisał:

"Mamy inne poglądy na wiele spraw i nie jestem w stanie tego przeskoczyć"

 

"Nie jestem w stanie cię zmienić"

 

"Gdybyś mnie kochał podporządkowałbyś się. Widać ci nie zależy"

 

między innymi :)

Heh, rozumiem kobietę w jakiś tam sposób zmienić typu : żeby robiła mi dobrze tak ja chcę, za co odpłaciłbym tym samym o ile by się dało (bo kolacje przy świecach odpadajo w moim przypadku ;) ) ale nie szkodzi, i mnie również mogła by zmienić w jakimś tam  minimalnym stopniu(minimalnym).

Mówię tutaj o jakichś tam delikatnych kosmetycznych zmianach, ale w Twoim przypadku laska chciała Cię urobić maksymalnie - żryj to, ubieraj się tak, weź kredyt, rób to, zesraj się, a postaw się.

Ja pierdolę, miałem/mam wielu znajomych urobionych w taki sposób - dzisiaj żal na nich patrzeć :(

Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie wygrywa tekst mojejej  ex z czasów studiów

Myślalam, że chociaż Ty w to wierzysz naprawde myślalam l, że sie dogadamy.(byl to tekst rzucony po dlugiej rozmowie na temat przyszłości naszego związku. Glownym jej argumentem bylo nie widze naszej przyszlosci)

     Bylo to bardzo żałosne.

     Maly off top: widziałem sie z nia w auchanie. Brzydko sie postarzala. Ja ani trochę, wręcz przeciwnie lepiej nigdy nie wygladalem. Ogromna satysfakcja i ulga, że nie jest moja żoną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, LennyFace said:

Brzydko sie postarzala.

A to można się łądnie posatrzeć?

1 hour ago, LennyFace said:

Ja ani trochę, wręcz przeciwnie lepiej nigdy nie wygladalem. Ogromna satysfakcja i ulga, że nie jest moja żoną. 

Wszystkie dawne laski które spotkam po latach są już nieatrakcyjne. Czasu nie oszukasz, uroda kobiety to chwilowy trick żeby zwabić samca do zapłodnienia i łożenia na ten cyrk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst przy końcu związku. 
laska 28 lat parcie na ślub 

 

ja : ok chcesz ślub Piszemy intercyzę 

ona : intercyzę !!??? Jak to ?? myślisz ze jak coś by nie wyszło ??? Zabrała bym co twoje !? Wszystko bym ci oddała !? Uważasz mnie za oszustkę jak możesz !? 
Po tym relacja się ochłodziła i po 3 miesiącach sam musiałem to zakończyć - przypuszczam ze wyręczałem ją tym ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.03.2018 o 15:57, deleteduser24 napisał:

Jak w tytule - jakim tekstem wasza gwiazda poczęstowała was na koniec.

Nic do ciebie nie czuję, dajmy sobie czas, zrozum moje emocje nie pozwalają na to, aby być razem, zrozum jestem tylko kobietą, kochasz za mocno, za słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

(po pięciu latach utrzymywania na wysokim poziomie, w czasie których sama nie kiwnęła palcem) "Wszystko to, co dla mnie zrobiłeś, jest po prostu normalne. Taki chleb z masłem" (ja się rozstałem, choć nie było to łatwe)

 

"Muszę się teraz zająć tylko sobą" (po niecałym roku od tego samozajęcia zobaczyłem ją na ulicy w końcowej fazie ciąży) 

 

"Wkurwia mnie to, że traktujesz mnie tak, jak ja chciałabym traktować ciebie !"

Edytowane przez Kairos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy rozstaniu swojego pierwszego LTR - ok półtora roku:

 

"Przysięgłam sobie, żeby nikt mnie nigdy nie zranił tak jak Ty mnie raniłeś.".

 

Sam nie mam miałem i dalej nie mam pojęcia o co jej chodziło, ja zakończyłem związek.

 

Inny LTR, po 5 latach, było różnie:

 

"Pewny siebie jesteś tylko w łóżku."

 

"Widzisz tylko czubek swojego nosa."

 

"Nie starasz się." "Wziąłbyś się za siebie." "Ciągle zapominasz!"

 

"Nie chce teraz być z Tobą, może za kilka lat się zejdziemy, tego nie wie nikt."

 

Pierdololo.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oboje popełniliśmy błąd" w kontekście że byliśmy ze sobą, tylko że to pani nalegała na związek.

 

"Ja nie mogę zmieniać całego mojego życia dla jednej osoby" czyli dla mnie, do dziś ku..a nie wiem o co jej chodziło?

Dodam tylko że te teksty to od jednej ex, na deser tak ładnie podsumowała 

"Przyjdzie mi umierać w samotności"

tu tylko odpowiedziałem takie życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 27.02.2020 o 08:04, Maciejos napisał:

Nie chce teraz być z Tobą, może za kilka lat się zejdziemy, tego nie wie nikt."

Cudowny tekst. Coś w stylu, teraz ja będe skakała po nowych bolcach, ale ty na mnie czekaj frajerze aż mi się znudzi ? 
Sporo lasek ma takie teksty, może to jest własnie ta ich definicja pięknej romantycznej miłości. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Czytam te Wasze wspomnienia i śmiech mnie szyderczy ogarnia.

Nigdy nic takiego od kobiety nie usłyszałem, to ja miałem wątpliwości i to ja zakończyłem w tym stylu.

Muszę się zastanowić, nie wiem co czuję, itp.? Ale później ja głupol jebany, po wakacjach, jak już poczułem

wiatr we włosach, kumple się rozeszli do swoich zajęć, poczułem w penisie zew krwi, i polazłem z kwiatami...

   

   No nic, to był pierwszy i ostatni prawdziwy związek.? 30 lat to trwa.

 

O de mnie, na takie teksty lasek co to kombinują z tekstami tak, co by nie spalić mostów. 

 

Na powyższe teksty lasek, niezmiennie bym odpowiadał:

 

Ależ oczywiście kochanie, masz rację, jesteś wolna. JAK KROWA NA PASTWISKU!?

 

Wyjebane, to klucz do sukcesu.?

 

Hogwh!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.