Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

W dniu 4.04.2020 o 02:01, Tyson napisał:

Cudowny tekst. Coś w stylu, teraz ja będe skakała po nowych bolcach, ale ty na mnie czekaj frajerze aż mi się znudzi ? 
Sporo lasek ma takie teksty, może to jest własnie ta ich definicja pięknej romantycznej miłości. 

To taka bardziej definicja "prawdziwego mężczyzny", który jak kocha to na zawsze.

 

xD

Edytowane przez Maciejos
Zdublowany cytat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja wam opowiem bardzo ciekawą historię, która miała miejsce kilka miesięcy temu.

 

Byłem w związku, przez 4 lata. Przyszedł czas czwartej rocznicy - były ostre kłótnie, szarpaliśmy się bardzo bo przestało jej zależeć. Co chwile rozstania, powroty itd.

W pewnym momencie wszystko się ogarnęło,  a więc kupiłem jej piękny bukiet róż, zrobiłem piękną niespodziankę z okazji zaległej

 

I co wtedy usłyszałem?

" Nie chcę z tobą być, gdyby nie te kwiaty wszystko by było normalnie. Dalej by się nam wszystko układało"

 

Do tej pory mam z tego ubaw;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/6/2020 at 4:14 PM, ntech said:

"Chce być sama..." - po tym jak przyłapałem ją na oszukiwaniu :)

A potem widzę jak jeździ z innym gachem autem :)

Klasyka Panie..

O, to zupełnie jak u mnie. Plus jeszcze "za szybko się potoczyło", choć to ona całkowicie nadawała tempo relacji - jak dla mnie, ówczesnego beta-rozbitka, zawrotne, ale któż by się oparł propozycji lodzika na pierwszej i samochodowego pieska na drugiej randce? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, Łabędź napisał:

Zaraz po tym jak złapałem ją na "skoku w bok"

Ona

- a ty mi może powiesz że sam o tym nie myślałeś. Ja po prostu miałam sposobność zrobić to przed tobą.

Z tego co powiedziała kobieta wynika iż miała Cię za jakiegoś gorszego bo Ty jej nie zdradziłeś...

picard-facepalm.jpg

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Teraz hit :D Usłyszałem to przy pierwszym oraz przy drugim rozstaniu - Zupełnie inne kobiety, ale teksty te same.


Ty się musisz wyszaleć.
Ja chce się bawić!
Albo motor albo ja - zresztą ty już mi powiedziałeś że motor jest ważniejszy.
Ty zawsze dążysz do celu, ciebie się nie da zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziewczyna kończąc ze mną 3 letni związek powiedziała że powodem jest to że ona „nie widzi żebym nad sobą pracował i się zmieniał”

 

….tak ogólnie, tak po prostu. BEZ wskazania o jaką zmianę i pracę nad sobą konkretnie chodzi :)

 

Później okazało się że kilka tygodni przed zerwaniem spotykała się już z innym kolesiem.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Obserwator_życia napisał:

Dziewczyna kończąc ze mną 3 letni związek powiedziała że powodem jest to że ona „nie widzi żebym nad sobą pracował i się zmieniał”

 

….tak ogólnie, tak po prostu. BEZ wskazania o jaką zmianę i pracę nad sobą konkretnie chodzi :)

 

Później okazało się że kilka tygodni przed zerwaniem spotykała się już z innym kolesiem.

- Jesteśmy ze sobą już ponad dwa lata, a u ciebie nic się nie zmieniło, czuję się oszukana no co ci mam powiedzieć...

- No nie wiem co, na początek możesz wymienić co u ciebie się zmieniło, podaj ze trzy przykłady albo już chuj tam, niech będzie jeden dobry...

- Ale co się miało u mnie zmienić?

- A skąd ja mam wiedzieć? Nie wiem co. Ty mi powiedz co miałbym zmienić, bo chciałbym brać przykład z najlepszych. No więc?

 

Po jakimś roku doszły mnie słuchy, że pani we mnie widziała darmową pomoc i siłę roboczą przy wykańczaniu jej budowanego właśnie domu,

wyobrażając to sobie mniej więcej tak, że zagonię moich chłopaków na stan deweloperski i każę im kończyć chatę pod klucz, oczywiście za darmo. 

Kiedy jej objaśniłem w skrócie na czym polega bycie ciężkim frajerem i że ja akurat do nich nie należę, pani roztaczając czar wdzięk oraz urok osobisty

na tej swojej budowie (bo chatę stawiała inna ekipa, nota bene lokalna konkurencja) najprawdopodobniej przygruchała sobie jakiegoś cwanego gapę,

który sprytnie sobie wymyślił, że jak ogarnie panci domek za friko, to porucha sobie hot milfa i kto wie, może nawet nieźle się przy niej ustawi...

 

No, to tak się ustawił, że od jakiegoś roku regularnie ją widuję na pewnym znanym portalu randkowym, także zmiany u niej idą pełną parą ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

Po jakimś roku doszły mnie słuchy, że pani we mnie widziała darmową pomoc i siłę roboczą przy wykańczaniu jej budowanego właśnie domu,

wyobrażając to sobie mniej więcej tak, że zagonię moich chłopaków na stan deweloperski i każę im kończyć chatę pod klucz, oczywiście za darmo. 

Szukanie jelenia do zrobienia za friko remontu to już schemat tak oklepany jak znalezienie frajera na dyskotece żeby stawiał drinki :) "Najlepsze" jest to że tacy wciąż się znajdują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ty myślisz, że ja nie mam koleżanek w promieniu 40 km od ciebie, że one nie mają tindera i Cię tam nie widzą? 

 

Pod sam koniec związku jak mnie olewała ciepłym moczem. To weszlem, pogadać o pogodzie z dziewczynami itp

 

-uważam, że można czuć jeszcze inaczej, pełniej 

-no to skoro nie uważasz, że nie czułaś tak jak powinnaś to po co Ci był ten związek co? 

-uhmm (przełykając kluske w gardle) przepraszam? Nie wiem co mam ci na to odpowiedzieć, nie tak miało wyjść 

 

Napisałem do niej tydzień później. I pisaliśmy i było nawiązanie do tego " nie czułam jak powinnam" 

 

Wiec ja kontra i pytam. A teraz już czujesz jak powinnaś? Na co ona pyta mnie dlaczego zadaje takie pytania poniżej pasa dla mnie i dla niej. Ona, że tak.

 

Czyli nowy gach po tygodniu juz. A podczas rozstania z nim pisala bo popatrzyłem w messenger. Ale jak wróciłem do domu to dodała go na fejsie. I zapytałem z kim pisala, a ona ze to nie ma znaczenia pomiędzy tym co sie wydarzyło między nami i poznała go po rozstaniu mówi. Jak podczas rozstania z nim pisala. Heh. Na snapchacie można sprawdzać lokalizację. I czasami wieczorem i rano pojawiala się na pewnym osiedlu. Teraz 10 miesięcy później. Ten typ dal ogłoszenie na fejsie ze ma pokój do wynajęcia. Sprawdziłem adres, Google mapy widok z góry. I logowała jej sie lokalizacja właśnie u niego. Więc szybko wskoczyła na bolca. A chłop programista. 165 cm wzrostu i 55 kg wagi. No śmiech 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smerf napisał:

" To nie była miłość tylko pożądanie "

 

 

 

To nie była miłość, jak w "Przeminęło z Wiatrem",

Ty miałaś duży biust, a ja miałem sałatę.

Impreza u chłopaków, potem wziąłem cię na chatę.

Wtedy nie wiedziałem, że pier*olę zwykłą szmatę.

 

 

:D

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.