Skocz do zawartości

Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu rozstania czytała wszystko z kartek (wypunktowane 3 strony A4, takie głupoty, że głowa mała).

Najlepsze to:

- nie nosiłeś mi torby,

- zły stosunek do zwierząt (bo nie chciałem u siebie jej kota, który lał na łóżko i niszczył wszystko),

- jesteś pedantyczny (o tym, że sprzątałem raz w tygodniu w sobotę przez dwie godziny i na co dzień utrzymywałem porządek, a zarzucała mi to osoba, która miała u siebie taki bajzel, że nie było gdzie usiąść. Nawet spała ze swoimi klamotami, które zajmowały pół łóżka).

 

A prawdziwym powodem były utracone zasoby - przykręciłem kurek z kasą, zaczęło się płacenie fity-fifty, to i motylki szybko odfrunęły.

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to teraz ja

- Musimy zrobić sobie przerwe , ale za 2 tyg na wesele ze mną pójdziesz ??

- Nie wiem co czuje , Nie chce Cię ranić .

Po przyciśnięciu jej i powiedzeniu że czuje że mnie zdradziła .

- On mnie przytulił i powiedział że jestem piękna .?? Zauroczyłam się ?. Ale nie zdradziłam Cię . Co ja zrobiłam pójde do zakonu . Nie chce już facetów .

Ale mnie wziął wkurw puściła się z chłopakiem swojej przyjaciółki .

Rozpowiedziałem na wiosce że się puszcza itp oj haha zemsta była słodka .

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2018 o 11:19, zuckerfrei napisał:

Ciąża była udawana...

Nie moja historia, i może trochę nie na temat, ale przypomniało mi to co opowiedziała mi koleżanka (ona 160 cm, 50 kg po wypiciu 0,5 l wódki na głowę). Mając 17 lat spotykała się z naszym wspólnym kolegą. Zostawił ją. Miesiąc później nie dostała okresu. Zrobiła test i kolejny i kolejny i wyszło, że jest w ciąży. Miała wszelkie objawy, potwierdzone przez ówczesnego lekarza. Szybkie załatwianie nielegalnej aborcji. W drugim miesiącu (wciąż be okresu) jedzie na zabieg, włazi na stół (koniec lat 80'tych nie wiem czy USG już istniało :)) knował bierze się do roboty, zagląda i mówi:

- dziewczyno, ale tam jest pusto!

ona na to:

Co?

On:

- nie jesteś w ciąży, to najprawdopodobniej ciąża urojona!

Nie wiem ile w tym prawdy, ale wnioskując po ilości spożytego alkoholu i trudności w mówieniu  ...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była to co miesiąc w ciąży była??? po pół roku to już uwagi nie zwracałem haha bo kochaliśmy się w gumie przed rozstaniem 2 razy test ciążowy zrobiła ? czyli komuś bez gumy dawała ...? a to dopiero .

Jeszcze pytanie do mnie jakby co będziesz płacił na dziecko ?. Naszczęscie nie wpadła ale nawet gdyby to pewnie badboya by było .

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, najlepszy tekst!

 

"Jeśli się dowiem, że mnie zdradziłeś, to zrobię Ci armagedon".

 

To był wieczór, podczas mojej ostatniej rozmowy z ex. Tego samego wieczoru, kumpel potwierdził mi, że mnie zdradzała* ????

 

*ex znała kilka tajemnic kumpla, który bał się, że odpalę jakąś manianę a ona wszystko wyjawi. Początkowo byłem na niego zły, ale szybko mi przeszło i postawiłem piwo. To on się o wszystkim dowiedział. Ex była tak głupia, że mu wszystko powiedziała. Która ex jest tak głupia, że mówi mojemu przyjacielowi o tym, że mnie zdradziła? ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, qbis napisał:

.... Ex była tak głupia, że mu wszystko powiedziała. Która ex jest tak głupia, że mówi mojemu przyjacielowi o tym, że mnie zdradziła? ??

To nie był Twój przyjaciel, dlatego mu powiedziała, a np. mogła chcieć się z nim przespać (do tego miała pewnie na niego też swoje haki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Conrad napisał:

To nie był Twój przyjaciel, dlatego mu powiedziała, a np. mogła chcieć się z nim przespać (do tego miała pewnie na niego też swoje haki).

Dobry chłopak z niego. Wiem, że ona później chciała się z nim przespać, zaledwie kilka miesięcy później, ale on powiedział "po moim trupie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 22:08, Bojkot napisał:

- nie jesteś w ciąży, to najprawdopodobniej ciąża urojona!

Jest takie zjawisko, wiąże się z brakiem równowagi hormonalnej. Miała moja suka, po cieczce, nie wiem jak u ludzi przebiega. Normalnie potem miała mleko i traktowała, skarpetki jak swoje małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2019 o 10:51, deleteduser24 napisał:

To jest standard, kiedy laska przeskakuje na drugą gałąź z wyrachowania, bo ten drugi jest betą wybranym na bankomat. Tak mówią, i robią te, które były dobrze rżnięte, ale pragmatyzm zdecydował, że zmieni gałąź. Moja była wprost mi powiedziała kiedyś tak " boję się, że jakbyśmy się rozstali, to już nikt mnie tak nie zerżnie".

Kiedyś laska na jednym z portali mi napisała, że "Do dobrego rżnięcia się wraca".

 

Temat świetny, więc dodam cegiełkę od siebie.

 

1) Laska mnie zdradziła i miała odrobinę przyzwoitości, żeby się do tego przyznać. Jak jej powiedziałem, że koniec to powiedziała, że "Lepszej nie znajdziesz, bo lepszych nie ma". ?

2) Inna - "Nie wiem co czuję". Również skakała na innym bolcu.

 

Więc jak widać teksty się powtarzają. Ktoś trafnie napisał, że można się poczuć jakby się obcowało z samymi klonami. Ciekawe czy się jakoś szkolą w tych tekstach, że każda tak samo gada bo wysysa to z mlekiem matki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja ex żona nic mściwego nie powiedziała. Właściwie wzięła odpowiedzialność za swoją zdradę, powiedziała że nie chce żyć z poczuciem że ktoś jej coś takiego darował (2lata zdrady + nie moje dziecko), pochwaliła mnie za to i owo i życzyła abym ułożył sobie życie. Mniemam że poza przyjaźnią niż więcej między nami już nie było... 

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

„Boję się o Ciebie, że jakaś Cię wykorzysta” - W sumie jestem jej wdzięczny za to zdanie.

 

Innym razem.

 

Akcja podczas wspólnego urlopu, cały dzień napięta sytuacja. Pańcia niezadowolona od samego rana. W końcu wieczorem nie wytrzymałem!

 

Ja – Dlaczego Ty w ogóle ze mną jesteś i czego oczekujesz?

Pańcia - …

 

Nic nie odpowiedziała, po chwili przyszła do łóżka. Oddała mi się ostatni raz.

Kolejnego dnia przedwcześnie skończyliśmy urlop.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnia była:

Pogubiłam się w sobie, chcę być sama

jestem młoda, chcę się bawić

Nie nadaję się do związku

taka już jestem

przestałam to czuć 

nie potrzebuję cię już

Jest mi lepiej teraz

przejrzałam na oczy

 

Generalnie panna z zaburzoną osobowością. 

Dwa tyg przed finałem szukała już czego by się przyjebać, żeby kręcić kłótnie i dziwną atmosferę. Za bardzo nie było do czego, więc zaczęła mi wmawiać, że jestem zazdrosny, że jej nie ufam. Totalnie z dupy, bo zachowywałem się na luzie i żadnej zazdrości nie było. No ale szukała cwaniara juz czegokolwiek. 

Do tego doszły dziwne pytania, co myśle o zdradzie czy kiedyś zdradziłem czy mógłbym zdradzić.

Co myślę o sytuacjach jak ktoś odchodzi ale chce pózniej wrócić, bo np zrozumiał swój błąd. No kurwa gruntowała tak, że aż po oczach bije a ja debil zaślepiony, że w ogóle tego nie widziałem. Po prostu wcześniej gadaliśmy na tyle różnych tematów i nic nie zwiastowało końca, że totalnie nie zwracałem uwagi na to. 

Pozniej zaczęła już zachowywać się coraz bardziej irytująco parzez tydzień aż nie wytrzymałem ciśnienia i doszło do kłótni, której tak chciała.  

Edytowane przez nie_warto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Nie możemy być teraz razem. Za 10, 20 lat, ale nie teraz."

"Nie wiem co czuję. Chcę być sama." A jakiś czas później poszła do "kolegi" :D 

"Zasługujesz na lepszą dziewczynę. Jesteś dla mnie za dobry."

"Nie chcę tracić z Tobą kontaktu. Zostańmy przyjaciółmi."

"Za dużo się w moim życiu ostatnio wydarzyło. Muszę to wszystko przemyśleć."

"Coś we mnie pękło."

 

One są chyba zaprogramowane, bo wszystkie gadają tak samo.

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zeppelin napisał:

Nie możemy być teraz razem. Za 10, 20 lat, ale nie teraz

"A jeżeli x nie będzie się ze mną ożenić i mieć dziecka, to czy za 10 lat dalej będziesz mnie kochał?" Były powiedział jej, że jednak chce ślub i dziecko :) 

Wszystkie pozostałe teksty też były, słowo w słowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "Nie widzę nas dalej razem"

- "Zostańmy przyjaciółmi"

- "Potrzebuję teraz czasu dla siebie i chcę być sama"

- "Spodobałeś mi się, bo byłeś wrażliwy, ale ja już tego nie potrzebuję, któraś na pewno to doceni" XD

Edytowane przez Amadeus
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zeppelin napisał:

"Zasługujesz na lepszą dziewczynę. Jesteś dla mnie za dobry."

"Nie chcę tracić z Tobą kontaktu. Zostańmy przyjaciółmi."

"Za dużo się w moim życiu ostatnio wydarzyło. Muszę to wszystko przemyśleć."

"Coś we mnie pękło."

 

One są chyba zaprogramowane, bo wszystkie gadają tak samo.

 

Idealnie trafione w dziesiątkę, u mnie te same "cytaty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Najlepsze teksty lasek przy rozstaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.