Skocz do zawartości

Auta z Kanady!


l_enny2

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Marek wspominał o swoim wymarzonym Genesis w lpg, i od znajomego słyszałem o autach z Kanady które sa równie tanie jak w stanach, nowe też, są wypełni dostosowane do Europejskiego rynku. Po CETA jest ma być handel bezcłowy z Kanadą nie wiem czy już  teraz i podobno mieli zwalniać z akcyzy hybrydy nie  Genesis nie hybryda ale znajomy na jakąś z 4 l silnikiem się napalił. Podpytam się od niego jak wygala sytuacja czy dowiadywał się  też  o używane bo on na nowego się napalił. Może znajdziemy niszę na fajne auta za rozsądne pieniądze Mi się nony prius na lpg do firmy marzy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Jesli bedzie mozna faktycznie sobie tanio sciagnac fajna uzywke z Kanady, to ciekawe jak to sie odbije na Europejskich producentach ? Na pewno straca wielu klientow na samochody z nizszej polki (bo ci co maja hajs raczej wybiora przewage dzieki technice) i co za tym idzie, pewnie poleca miejsca pracy. Albo przeniosa produkcje, albo wejda na inne rynki z tanimi samochodami. Ciekawe.

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega rozpatrywał nową, gdzie chryslera Pacyfika dowiadywał się o gwarancję która w UE obowiązuje Chevrolet też serwisuje te auta a oszczędność na poziomie kilkudziesięciu  tyś na wypasionej wersji. Będę go widział poproszę o szczegóły podzielę się z wami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak jak w autach amerykańskich musimy wymienić :

- światła tylne (bo kierunkowskazy czerwone),
- światła przednie (bo US ma symetryczne),
- opony (bo za niski indeks prędkości) ??

 

Do tego auta US ciężko się serwisuje, bo choć części są zgodne w 95% (o ile auto jeździ po rynku EU, np. Ford Mondeon/Fusion) to oprogramowanie jest inne.
No to nie takie hop siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.