Skocz do zawartości

Sylwester z tinderem.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć samce.
Chciałbym się z wami podzielić pewną przygodą która powstała przy pomocy Tindera, co prawda było ich kilka ale na chwilę obecną chcę przytoczyć właśnie tą jedną, a więc zaczynamy.

Wszystko się dzieje pod koniec 2017 roku, mamy drugi tydzień Grudnia a Ja siedzę w pracy, było dość luźno a więc włączyłem tindera z zamiarem znalezienia kobiety na ONS, przesuwałem w lewo i w prawo i po jakimś czasie dostaję powiadomienie - gratulacje masz nową parę, a więc zerkam i stwierdzam że na zdjęciach dobra szparka ale podszedłem do tego z dość znacznym dystansem myśląc że to jakieś fake konto ale po chwili napisałem, oczywiście pierwszy, jakoś nie spuszczałem się aby rozpocząć rozmowę od fajerwerków, zwykłe proste pytanie w stylu " Do wymienionych zainteresowań podróże również się zaliczają?", już dokładnie nie pamiętam ale nawiązałem do zdjęcia zza granicy, ale wszystko było na plus, dobrze nam się rozmawiało i okazało się że Aga ( przyjmijmy że to jej imię) była polką ale mieszkała od dziecka w innym kraju UE i teraz od kilku lat jest w Warszawie i studiuje a mieszka sama, parę wiadomości i stwierdziła że jest nowa na tinderze i to jej się nie podoba a jest zwolenniczką rozmowy w cztery oczy a więc podała mi numer telefonu i jeśli mam ochotę to mogę się odezwać.
Pod koniec tego dnia miałem trochę pracy a więc nie odzywałem się na telefon, zrobiłem to następnego dnia wieczorem, i było ok, rozmawialiśmy ze sobą bądź pisaliśmy dość długi czas bo dwa tygodnie a nie mogliśmy się spotkać bo dziewczyna wyjechała do rodziców na czas świąt Bożego narodzenia. Pewnego dnia poruszyliśmy temat sylwestra z racji tego że nie miałem żadnych planów to po prostu jej o tym powiedziałem, Ona podobnie i stwierdziliśmy że spędzimy tą noc razem i to będzie nasze pierwsze spotkanie a więc się zgodziłem aczkolwiek w pewnym stopniu byłem wydygany bo dziewczyny w ogóle nie znam, nie widziałem jej ( może być gruba, brzydka bądź mieć włosy na klatce piersiowej, bo wiadomo zdjęcia to zdjęcia a real to coś innego) ale mówię sobie, raz się żyje no i zrobiłem to. Miała być jakaś posiadówka u niej ale 30.12 poinformowała mnie że pojedziemy z jej przyjaciółką do jej znajomego bo on coś organizuje, a więc no problem, kupiłem balantajsa i byłem następnego dnia o 20:00 pod wskazanym adresem, czekam przy drzwiach do klatki schodowej bo miała zejść do mnie, po chwili widzę zapalające się światło i moim oczom ukazują się długie zgrabne nogi w szpilkach a następnie reszta, z mojej strony ogromne miłe zaskoczenie - myślę sobie że wygrałem na loterii, przywitałem się buziakiem w policzek i idziemy do niej, tam spędzamy 20 minut i wychodzimy bo taksówka już czeka - jedziemy do kolegi przyjaciółki na domówkę, po 15 minutach jesteśmy na miejscu i wbijamy się na kwadrat, okazuje się że jest 5 chłopa i dwie kobiety (wyszczy razem) no i krótka integracji, whisky, kwiatki i jest wesoło, chwila moment zleciała ta noc ( raz zdarzyło mi się rzygać z balkonu i to przy niej, mówię sobie że nie zrobię tego bo wstyd ale sama wyskoczyła do mnie z tekstem " pierdolnij sobie bełta, będzie lepiej" no i tak zrobiłem xD )  bardzo dobrze się bawiłem ale czas jechać do domu, mówię do Agi jedźmy do Ciebie i spędzimy tam ranek, a więc telefon po taksówkę i pod 20 minutach jesteśmy już pod jej blokiem, płacę i wychodzimy, mam wrażenie że znam ją dłuższy czas bo bardzo dobrze się nam rozmawia i ciągłe śmiechy.
Wchodzimy do mieszkania ( sama wynajmowała) strasznie chce mi się pić ale nic nie ma, jest tylko jakieś słodkie wino a więc to pijemy a po chwili palimy łakocie, jesteśmy już naprawdę porobieni i jest miło, chwila moment mój język znajduje się na jej wargach i zaczynamy się całować, bardzo namiętnie i oczywiście rozwijam akcję dalej w kierunku seksu, wszystko idzie perfekcyjnie, rozbieram ją, masuję, całuję, jest już mega rozpalona aż krzyczy "wejdź we mnie!", mówię do niej, ' Nie tak szybko, będę teraz się nad Tobą znęcał a Ty będziesz mnie błagała abym Cię zerżnął", po dłuższej chwili zrobiłem to i uprawialiśmy dobry seks na różne sposoby, z racji mojego stanu nie mogłem szybko dojść a więc pierwsze wrażenie zrobiłem dobre ;).
Po akcji okazało się że mamy godzinę 7:00, a przypomnę że to był już nowy rok a więc myślałem że odpoczniemy, ale nieee bo 40 minut regeneracji i kolejna akcja która odbyła się tym razem na fotelu, bawiliśmy się dobrze a zabawę skończyliśmy gdzieś po 8, wycieńczeni poszliśmy spać, będę tego sylwestra wspominał bardzo dobrze, chyba jeden z lepszych a wiadomo że wszystkich moich wspomnień z tej nocy nie byłem w stanie przekazać wam w tym miejscu.
Dodam że do domu wróciłem 2 Stycznia przed północą ;) 
Później spotykałem się dość często z tą kobietą i się też zbyt bardzo wkręciłem, myślałem że zbuduję jakiś związek ( teraz się śmieje, wtedy nie) ale wyszła między nami spina i dobrze że tak wyszło, z biegiem czasu doszło do mnie że to byłą straszna materialistka która chce znaleźć w pewnym stopniu sponsora, było miło ale się skończyło a co poruchałem to moje.
Życzę każdemu takich sylwestrów ;) 

 

 




 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Hehe zaraz się zlecą i powiedzą, że pewnie miała chłopaka i z nim to tylko akcja, żeby misia ukarać. A w ogóle to pewnie to jej mieszkanie to było zabrane w procesie rozwodowym jej mężowi, który ma niebieską kartę i zakaz zbliżania się. A jej matka to pewnie bije w domu jej ojca. A ta dziewczyna pewnie pracuje jako dziwka za dnia bo na pierwszej randce szpary popuściła... 

@Ksanti Wyluzuj :) Była zabawa, udany wieczór. Pozytywna historia. 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

I już sianie strachu... 

Zło kiełkuje od zarodka :D 

 

Godzinę temu, Tomko napisał:


@Ksanti Wyluzuj :) Była zabawa, udany wieczór. Pozytywna historia. 

I dzidzia... :P

 

Oczywiście, że gratulacje dla autora się należą. Widocznie taki styl życia i nie w głowie mu rodzina. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości zostaną jakieś panny na związek. Nie takie co "poniósł je melanż" i lubią przygody a potem chcą zakładać rodzinę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Tylko do poprawy wygląd tekstu. Bo przy czytaniu tej ściany tekstu oczy mi chciały wypłynąć. W swojej młodości też przeżywałem podobne akcję. Tylko loteria była dużo większa bo były to czasy Irca oraz gg:). Wtedy to się dopiero szło na spotkanie z duszą na ramieniu. Raz przyznaję uciekłem jak zobaczyłem co przyszło:).

Edytowane przez Baca1980
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu myślę że mogłem inaczej to rozegrać i bym jeszcze więcej skorzystał, ale wyciągnąłem wnioski o których będę pamiętał przy następnym razie.
Dziewczyna ewidentnie szukała sponsora, a Ja szanuję swoje pieniądze i na tym etapie nie mam zamiaru kogoś sponsorować, studentka która studiuje zaocznie a w tygodniu pracuje, zarabiała ok.3000 złotych, za mieszkanie płaciła 1000 zł plus jakieś opłaty, auto i swoje wydatki, aa i pierwszy raz się spotkałem aby kobieta pytała się mnie ile zarabiam :P 
Nie ukrywam że trochę się w niej zajebałem i nie rozegrałem tego odpowiednio, ale historię zaliczam do udanych i jadę dalej z tematem, tylko teraz ten post... :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że są, w małych ilościach ale tak, kiedyś byłem na etapie 'luźnej znajomości' ze starszą kobietą ode mnie i momentami się czułem jak by to Ona mnie sponsorowała. 
Różnica wieku wynosiła 8 lat chyba i niuńka nie byłą jakaś mega zamożna mieszkająca w jakieś willi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w ogłoszeniu napisane nówka, nie bita i nie śmigana właścicielka to 1 szanowana i spokojna kobieta..

 

 

40 minutes ago, Złotousty said:

Nie ukrywam że trochę się w niej zajebałem i nie rozegrałem tego odpowiednio, ale historię zaliczam do udanych i jadę dalej z tematem, tylko teraz ten post...

Grunt to wyciągać wnioski na przyszłość z każdej sytuacji i kontrolować mniejszą główkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980  zazwyczaj nigdy nie mówię czym naprawdę się zajmuję, zazwyczaj leci bajka że jakiś kierownika kiedyś było że pracuję w BORze i nie mogę mówić o pracy bo obowiązuje mnie klauzula poufności.
Warto mieć dobrą bajkę, teraz chyba czas na właściciela firmy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Złotousty napisał:

jesteśmy już naprawdę porobieni i jest miło, chwila moment mój język znajduje się na jej wargach i zaczynamy się całować, bardzo namiętnie i oczywiście rozwijam akcję dalej w kierunku seksu, wszystko idzie perfekcyjnie, rozbieram ją,

 Uwielbiam to napięcie kiedy czytam takie historię i jak już przeczytam że udało się lub akcja się rozwija to się ciesze "jest udało się! zaruchał!" :lol:

 

5 godzin temu, Złotousty napisał:

mój język znajduje się na jej wargach i zaczynamy się całować, bardzo namiętnie i oczywiście rozwijam akcję dalej w kierunku seksu, wszystko idzie perfekcyjnie, rozbieram ją, masuję, całuję, jest już mega rozpalona aż krzyczy "wejdź we mnie!", mówię do niej, ' Nie tak szybko, będę teraz się nad Tobą znęcał a Ty będziesz mnie błagała abym Cię zerżnął", po dłuższej chwili zrobiłem to i uprawialiśmy dobry seks na różne sposoby, z racji mojego stanu nie mogłem szybko dojść a więc pierwsze wrażenie zrobiłem dobre ;).
Po akcji okazało się że mamy godzinę 7:00, a przypomnę że to był już nowy rok a więc myślałem że odpoczniemy, ale nieee bo 40 minut regeneracji i kolejna akcja która odbyła się tym razem na fotelu, bawiliśmy się dobrze a zabawę skończyliśmy gdzieś po 8, wycieńczeni poszliśmy spać,

 Czas bardzo szybko mija jak się to robi ciekawe czemu tak jest :lol: Ehh... mój sylwester miał wyglądać podobnie i w sumie wyglądał podobnie ale końcówka trochę inna, albowiem spałem w osobnym pokoju ale dzisiaj nie żałuje. A tobie na dobre to wyszło bo i lekcje z tego wyciągnąłeś i skorzystałeś. Gratuluję! :lol:

Edytowane przez Głodny Prawdy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Złotousty

Spoko. Ja już byłem: weterynarzem, drwalem, najemnikiem, strażakiem, nurkiem głębinowym, marynarzem,wolontariuszem(kopałem studnie w Sudanie) geologiem,instruktorem narciarstwa....itp.właściciel firmy to oklepany pomysł bo 99% chętnych jest właścicielem czegoś:). Na znajomości ONS najlepiej wymyślić oryginalnego. A najważniejsze aby aparycja pasowała do bajki:).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.