Jump to content

Przeprosiny RedBull1973 dla Marka Kotońskiego

Recommended Posts

• Marek Kotoński changed the title to Przeprosiny RedBull1973 dla Marka Kotońskiego
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Mordimer
      Stan na 16.01.2021 godz. 19:05 właśnie zajrzałem i ma pierwsze miejsce na wykop.pl.

Link: https://www.wykop.pl/link/5903493/dlaczego-mezczyzni-nie-chca-sie-zenic/
    • By Marek Kotoński
      Dobry wieczór, uprzejmie informuję o najbliższych wizytach w sądzie karnym, gdyby ktoś z Państwa chciałby się ze mną spotkać:

- 28 stycznia godzina 12.00 sala nr. 5 w Częstochowie (wydział karny, ul. Dąbrowskiego), drugie "spotkanko" w sprawie Pana Adama.

- 16 lutego godz. 13.00 sala chyba 246 (nieważne, info wisi przed salą), trzecie już "spotkanie" z Panem Mateuszem, właścicielem bloga Kanistrowo.

Tu sytuacja jest nieco inna, ponieważ Sąd uznał że Pana Mateusza obecność jest nieobowiązkowa, ponieważ teraz będę ja przesłuchiwany - więc pewnie nie będzie Pana Mateusza i jego przyjaciela, Pana "Sekuły", ale nie zmienia to faktu, że chętnie się spotkam ze starymi znajomymi dla samej przyjemności.

- miałem być świadkiem w sprawie Dr Leny i Pana Adama (tego samego co w pierwszym punkcie), było to wyznaczone na 7-go stycznia, ale potem przełożyli na 9 lutego o 11.30 sala nr. 6, mniemam jednak że istnieje możliwość, że w ogóle nie będę wzywany z pewnych powodów, których nie chcę tu opisywać. Oczywiście to nie moja rezygnacja, czy strach, ale względy prawne.
      -------------------

Uwaga!

Wezwań w sprawie procesów z Panami Sławomirem i Panem "Sekułą", jeszcze nie dostałem. Z wielu względów jest to tylko i wyłącznie dobra wiadomość dla mnie, kto trochę rozumie co się tak naprawdę teraz dzieje, ten wie dlaczego.

O wszystkich sprawach, kolejnych procesach (są inne osoby pozwane), będę na bieżąco informował.

Do zobaczenia! ?
    • By Kelner Panic
      Sprawa ma związek z pracami nad ustawą o przeciwdziałaniu alienacji rodzicielskiej. Madkom się ona oczywiście nie podoba. Mają prawo do swojego zdania, ale do tolerowania hejtu już nie. Dla tych, którzy nie kojarzą: pani Sabina Gatti jako jedna z pierwszych nagłośniła naganne poczynania Sylwii Spurek na stanowisku zastępcy RPO ds Równego Traktowania, prowadzi profile i strony poświęcone problemowi przemocy kobiet wobec mężczyzn i dzieci.
      Mamy MówiąDość po trzech dobach i kilku upomnieniach usunęły pierwszy komentarz z góry na tym screenie, ale nie zblokowały tej osoby i inne jej wypowiedzi nadal wiszą. W tym wątku, odpowiedzi dla Adam Kowalskiego. Może by Marek zrobił audycję, albo chociaż coś wspomniał?

• By tomekbat
      Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.

Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 

Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.

Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...

• By Dworzanin.Herzoga
      Przeglądając stronę główną wykopu zauważyłem, że dostała się na nią audycja Marka o samotnych matkach:

https://www.wykop.pl/link/5307211/zanim-zwiazesz-sie-z-samotna-mama-z-dzieckiem-strefasamca-pl/

401 wykopów/38 zakopów na tą chwilę, niezłe proporcje.
      Taka tam ciekawostka.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.