Skocz do zawartości

Pierwsze gry komp w jakie w życiu graliście


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to było tak

 

Pierwsza gra jaką dostałem w prezencie - stąd pewnie moja miłość do gier taktycznych i strategicznych, co najlepsze z PL dubbingiem - grę posiadam do dzis z oryginalnym pudełkiem, niestety pójść nie chce na nowoczesnym sprzęcie a nie chce mi się bawić z jakieś emulatory :)

 

 

Wszystkie 5 strzelanek - najpierw spędzało się noce z kuzynem patrząc jak on gra, samemu srało się po gaciach :P z czasem jednak człowiek zmężniał i sam próbował swoich sił :D

 

 

 

 

 

 

W tą gierkę pykałem godzinami, czasem wyobrażając sobie w głowie jakiś scenariusz rodem z "Ucieczki z Nowego Jorku" :P

 

 

 

Dzięki tej gierce znajomość j. angielskiego była od małego na wysokim poziomie jako że chciało się zrozumieć o co dokładnie chodzi :D

 

 

Pamiętam że na Commandosie zjadłem zęby, zamiast na matmie, której się najbardziej nie lubiło w podstawówce, słuchać tego co nauczyciel ma do powiedzenia ja myślami byłem na polu walki planując jak przejść daną misję - rozstawienie żołnierzy, jednostek wroga, kolejność działań itd. Kto nie grał to polecam, sam zakupiłem niedawno za groszę na Steamie i sobie odświeżam :P

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator Quake III? Wow, ale młodzików mamy :D 
 

Najdalej pamięcią sięgam do Mieczy Valdgira za gówniarza u kuzyna na Atari jeszcze.
 


Potem Amiga 600 u kuzynów i Arachnophobia+Lotus Challange


I tak dalej i tak dalej. Potem Amiga 1200, międzyczasie Pegasus. Mortal Kombat, Frankenstein, Batman. Potem pierwszy PC 150MHZ i Doom, Duke Nukem, Shadow Warrior, MDK, Tunnel B1 i inne gierki...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny obrazPodobny obraz

 

Rozmarzyłem się, stare tytuły się przypomniały. I to słynne "konstrakszyn komplit :D z Duny.

W Lost Dutchman Mine jak się ogrywało w karty tego gościa w saloonie to dostawało się kawałek mapy. Nigdy się nie dowiedziałem jak złożyć całość. Ktoś wie ??? 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.