Skocz do zawartości

Pierwsze gry komp w jakie w życiu graliście


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Pierwsza gra jaką pamiętam i od której byłem skrajnie uzależniony to Chicken Invaders z 2002r (chyba) https://www.youtube.com/watch?v=S861KVqj_qk
Grałem też później w jakieś wyścigi skuterami śnieżnymi. Może ktoś kojarzy grę i podałby nazwę? Można było się spychać z innymi kierowcami każdy miał inny kolor - zielony, niebieski, żółty, czerwony itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ich kilka. Pamiętam jakąś w której bodajże pingwin przeskakiwał przez jakieś śnieżne kule.

Na Atari. Gra wgrywała się z kasety magnetofonowej. Ale miał opierdziel ten, który w trakcie kilkuminutowego wgrywania zruszył dywan na którym to wszystko stało :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam yyyy to był 90r lub 91r. W salonie gier  yyy jaki to salon,  facet postawił  wóz Drzymały a w nim ekrany. Wymieniało się pieniądze na żetony ( stare monety 20zł tylko nie te z Marcelim Nowotko tylko były już takie nowsze monety 20zł) była taka wajcha by się poruszać góra, dół, przód. tył, i przycisk do strzelania i tłukło się w te gry. Też wciągały te gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze gry na Pc jakie pamiętam to zdecydowanie Liero, DSJ Ski Jumping, Saper xD NA konsoli PS1 to demko pierwszego metal Gear Solid, nieśmiertelny tekken3 i grand tourismo. Wcześniej byl jeszcze pegazus ale nazw gier z niego to nie pamiętam. Ehh łezka w oku się kręci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na PC moją pierwszą grą był BioShock, którego w tamtym czasie za cholerę nie rozumiałem, bo miałem może z 9/10 lat. 

Wcześniej zacząłem grać na PS2, ale nie pamiętam co było pierwszym tytułem. Możliwe, że Tekken. Tutaj przynajmniej wiele do rozumienia nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 12:42, Analconda napisał:

Można było się spychać z innymi kierowcami każdy miał inny kolor - zielony, niebieski, żółty, czerwony itd.

 

@Analconda

O ile dobrze pamiętam to była to ta gra. W sumie też przyjemnie mi się w nią grało.

 

https://www.gry-online.pl/gry/polaris-snocross/zc105f#pc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.