Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Mając wolną chwilę nieopatrznie obejrzałem odcinek programu Take me out. To program, w którym 30 pań ocenia faceta i wyraża chęć spotkania się z nim na randce. Na tym forum wyrażamy się na poziomie, więc nie powiem, że większość pań to pasztety. Powiem inaczej, większość oceniam na 3-6 SMV, raptem kilka lasek było w granicy 7-8. Ale przecierałem oczy ze zdumienia kiedy pani z widocznym cellulitem, z bardzo nieciekawą aparycją, domagała się Toma Cruisa, natychmiast. Inna powiedziała, że jest wisienką na torcie dla faceta!!! Kobiety, które wywalą cycki na wierzch uważają się za 8 cud natury i za wielką nagrodę dla mężczyzny, nie mając pewnie nic materialnie ani w głowie. Nadal pokutuje przekonanie, że kobieta to jest wielka nagroda dla faceta. A ja uważam zupełnie odwrotnie.

 

W tym odcinku 3 na 4 facetów zostało odrzuconych, nie było żadnej chętnej na randkę z nimi, mimo że im nic obiektywnie nie brakowało, normalni faceci. Jak papugi powtarzały, że są za niscy, dlatego ich nie wybrały. Co tu się kurwa promuje na antenie ogólnopolskiej? Młode kobiety to oglądają i pewnie będą brały przykład z tych "gwiazd". Nie masz miliona dolców, ani ferrari i masz 175 cm to jesteś buraku nikim, taki idzie przekaz. Najbardziej rozbawiły mnie ukrainki (mała litera zamierzona), które najbardziej wybrzydzały.

 

Zapytałbym taką panią o tezy, jakie głosił Schopenhauer czy Kant, to bym został nazwany przegrywem i wiejskim przygłupem bo nie rozmawiam z nią o tipsach. I że nie rozumiem prawdziwych potrzeb kobiet. I standardowe, że jestem niedojrzałym emocjonalnie starym kawalerem.

 

Jedynym mocnym punktem programu był tylko prowadzący, pseudonim Guma, bystry facet. Uczestniczki są do wymiany.
 

Edytowane przez Magician
  • Like 5
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być show i powielanie mechanizmów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania Matrixa. A szczególnie stacja ze słoneczkiem ogromnie propaguje patologię. I dlatego posiada   najwięcej abonentów w tej części Europy.

 

Ale o czym my mówimy, tv to ma być papka, aby wykreować konsumenta. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82, telewizja ze słoneczkiem lubi robić show i generować oglądalność. Ale w tym show poniża się faceta, sprowadza faceta do roli zabaweczki dla kobietki. Wystarczy że ona jest i leży i pachnie, a facet musi się starać. Kobieta 3/10 gnoi faceta, że puścił kaczkę na wodzie. Jej się przecież należy Ronaldo/Pudzian w jednym, jednocześnie nie mając nic do zaoferowania w zamian od siebie. Poziom zepsucia kobiet jest niewyobrażalny. Promuje się tezę, że kobieta jest największą nagrodą dla faceta, nawet jak jest nieurodziwa.

 

@zuckerfrei, nie trać czasu na oglądanie. Nasze panie tam wybierają i przebierają ale głównie świecą cyckami, by zabłysnąć potem na pejsbuku. A potem zjechać faceta, że za mały, za mało zarabia, za wysoki, tak jak Marek mówi, wszystko źle. Poruszyłem temat bo nadal wyraźnie kobieta uważa się za największa nagrodę dla faceta, niezależnie od wyglądu. Czego nigdy nie zrozumiem. A chciałbym to pojąć.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Magician napisał:

Inna powiedziała, że jest wisienką na torcie dla faceta!!! Kobiety, które wywalą cycki na wierzch uważają się za 8 cud natury i za wielką nagrodę dla mężczyzny, nie mając pewnie nic materialnie ani w głowie.

Kobiety będąc w centrum uwagi i postawione na piedestale w dodatku olukrowane masą atencji tak właśnie się zachowują. Okay, każdy może mieć wymagania jakie chce. Ale gdzie skromność, elegancja, dyplomacja?

 

Programu nigdy nie widziałem ale jak czytam zachowania schematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot, dobrze to ująłeś. Kobiety są olukrowane atencją. Facet praktycznie zawsze skacze za nią. Wynikiem tego są panie 3/10 które żądają faceta 10/10. Bo ona jest kobietą, ma cycka i jej się wszystko należy. Nie kobieto, nic się tobie nie należy. Ale na tym forum jest zaledwie 4,5 tyś facetów świadomych, miliony "normalnych".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician W grupie czy środowisku gdzie ich zachowania są akceptowane i pochwalane czują taką pewność siebie nawet wkraczającą w arogancję. Każda negatywna ocena wtedy jest kontratakowana ze złością czy nawet agresją z ich strony.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna moderacja niech łączy, ale temat nadal aktualny, kolejne odcinki w toku.

 

@SennaRot, zauważyłem, że kiedy kobieta jest w swojej grupie, ma poniżej 100kg, nie ma tragicznie obwisłych cycków, to jest skrajnie agresywna w stosunku do samców. Jest wściekła, kiedy nie otrzymuje komplementów, kiedy nie jest postrzegana jako bogini. Coś/ktoś jej wdrukował, że jest jedyna i jest najcenniejszą nagrodą dla faceta. Nigdy tego nie zrozumiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magician napisał:

Coś/ktoś jej wdrukował, że jest jedyna i jest najcenniejszą nagrodą dla faceta. Nigdy tego nie zrozumiem.

Społeczeństwo, Matrix, rodzina wpoił jej wzorce, że wszystko jej się należy za to, że po prostu jest. Jak nie dostaje czego chce winni są wszyscy dokoła absolutnie nie ona.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym programie każda jest miła i intercyzę traktuje jako dopust diabła. 28 kobiet na 30 eksponuje cycki, jako wabik. Przez ponad godzinę nie słyszałem jakiejś głębszej myśli. Dla nich liczy się tylko wzrost i wyniki na siłce faceta. Żadna nie chce faceta poniżej 175, to dla nich wstyd, ale sama ma cellulit i twarz 2/10. Wymagania kobiet są dziś z kosmosu. Stulejman miał rację, żaden myślący facet nie będzie chciał się związać już z kobietą.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician moim zdaniem robisz i tu z ang. overreacting. Zwykle dziewuchy... ja tez nie lubię wywalonych cycków... ale ma być show musi błyszczeć i brzęczeć - gotowe do tańca godowego! Nie można mieć im tego za złe. Nie można mieć pretensji do kobiet, ze zachowują się jak kobiety. A co w workach na śmieci miały mieć na sobie, i cytować dzieła starożytnej Grecji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem. Widziałem zapowiedź tylko. Ogólnie dno. Kto na poziomie idzie do takiego programu ? Nikt.

 

Zdecydowanie lepszy był program Randka w ciemno. Trochę dowcipu, trochę zabawy, ale ludzie w miarę normalni. Na pewno nie było promowanego chamstwa, jakiejś dominacji itp. Tam raz wybierała kobieta, raz facet.

 

Powielanie przez elity (media min.) schematów, że facet to pies, który ma latać nad kobietą. Nic nowego. Trzeba z tym walczyć. To my mamy być wyzwaniem dla kobiety, a nie ona dla nas. Facet potem musi zapierdalać w robocie na rodzinę i dom ,płacić alimenty i ciągać się po sądach w walce o dzieci itd.

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Panowie - większość kobiet to księżniczki, tyle, że same dla siebie w swoich głowach. Nie wiedzą jak ten świat działa. Klasyczny dramat w relacjach damsko-męskich polega na tym, że kobiety myślą, że jak większość facetów w ich klasie/grupie społecznej chętnie by się z nimi przespała to mają szansę na kogoś wyżej. Czasem nawet się któraś załapie na krótki romans ale potem jest wielki płacz bo koleś ma takich lasek na pęczki. I w sumie nie można od kobiet wymagać żeby to pojęły...

...chociaż czekaj... skoro ja pojąłem to czemu inna kobieta miała by nie pojąć :D.

 

Inna sprawa, że Polska to naród zdziesiątkowany po wojnie - znaczna część silnych, zaradnych facetów zginęła. Nie mieliśmy dobrych wzorców. Naród wychowały kobiety i po części dlatego tak się sprawy mają.

 

Co do programu - nie ma co się bulwersować. Przecież to facet na końcu wybiera - oczywiście wśród tych księżniczek, które uczynią mu ten zaszczyt i łaskawie dopuszczą do siebie niegodnego absztyfikanta :D.

Edytowane przez SzejkNaftowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti,jedna laska i stadion facetów. I tak będzie wybrzydzać. Nie ma chemii, za niski, za gruby, nie ma dziary na łydce "Ala ma kota", informatyk a ja chciałam bankiera. Zarabia 12 kafli, jak Gowin, za mało, do 1 nie starczy. Zasługuję na kogoś lepszego. Przecież jestem kobietą! Mi się należy! Takie jest myślenie większości kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciszkowie mili, taki program to jeszcze nic, poczekajmy do czasu jak wejdzie na antenę coś w stylu "Naked attraction", w którym uczestnicy wybierają się po innych walorach, a w szczególności po przyrodzeniu.

Przykładowy kawałek odcinka poniżej. 

Chociaż podejrzewam że w naszym katolickim kraju to prędzej mochery telewizje spalą niż taki program poleci.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ja bym poszedł do tego programu. Na koszulce z Braciasamcy.pl. 

Od razu 30 banów byś zebrał na dzień dobry, zanim zacząłby się filmik promujący Ciebie. Sabo, nie idź tą drogą, hehe. I randeczka poszła w pizdu. Kobiety nie znoszą tego forum. Blokuje im możliwość zarobku.

 

Nie mam za złe, że kobieta wywala cycki by zwabić samca, taka ich natura. Ale w prime time pokazuje się, że kobieta mikrej urody dowala facetowi, poniża go, bo nie ma 195cm, a sama praktycznie nic nie oferuje w zamian. Ale one nadal walczą o równouprawnienie, ehhh. Takie są uciskane.

 

@Łabędź, fajny program. Dasz mi namiary do tej przy kości? Zboczuch jesteś, ale może TV Trwam to puści.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.