Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem i nie mam zamiaru. Moja kumpela z dawnych lat (jak jeszcze nie była "gwiazdeczką" a zwykłą dziewczyną o naturalnym, umiarkowanym zapotrzebowaniu na atencję) jest jedną z dziewczyn biorących udział i potwierdzam - o niczym innym niż malowanie paznokci, imprezy, mejkap (makeup), ciuszki nie da się raczej porozmawiać. I kto by pomyślał, że jeszcze 4 lata temu dorabiała wraz ze mną przy zbiorze mietrzyków i cebuli na pobliskim gospodarstwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei, wysłanniku piekieł. idź do programu, obronimy Cię. Podjedzie autokarami 4,5 tyś chłopa na wsparcie. Macica to moja sprawa, aha, to nie ten transparent. Kobieta to jest nagroda, oooo, to jest właściwy transparent. I nie licz na to , że jakaś niewiasta wybierze Cię z koszulką braciasamcy. Dojdzie do linczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet chce zdobyć coś wielkiego, Nangę Parbat w zimie, pobić rekord na Nurburgringu, połączyć teorię względności z fizyką kwantową, polecieć na Marsa i przeżyć, a kobieta zakłada koszulkę, w której exponuje piersi i występuje w Polsat, by pozyskać jak najlepszy materiał genetyczny do rozpłodu. Panom bez mięśni, bez zasobów i poniżej 180 dziękujemy, przecież jesteśmy kobietami, ja byłam w telewizji, zasługuję na Clooneya lub Pitta, rzekła rezolutna pani (2/10) z rozstępami po ciąży, ojciec dziecka nieznany. Nie, to nie żart, teraz takie mamy panie. Ale one chcą więcej.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie między innymi dlatego nie oglądam telewizji. :D

Po co sobie strzępić nerwy.

Podczas, gdy to czytałem nic mnie nie zdziwiło. Wszystko jest tak, jak w historiach braci, czy w przypadku kiedy mówił o tym Marek.

Przykro mi jest jedynie dlatego, że programy na tym poziomie puszczane są w telewizji a ludzie to oglądają i czerpią z tego, jak młode pelikany.

Ani to nie śmieszne ani nic.. żenua.

Edytowane przez Iranosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby nam płacono za oszukiwanie samych siebie, spokojnie byśmy się utrzymali"

Na pewno wiecie czyje to słowa.

Tak się zastanawiam po co faceci biorą udział w takich programach. Czy życie jeszcze ich nie dotarło? Być może matrixowe "jesteś spoko, na pewno kogoś sobie znajdziesz" ciągle im daje złudną nadzieję. 

Bo nie można samemu ocenić własnych możliwośći. A wystarczy stanąć przed lustrem i mamy wszystko jak na dłoni. Nasze predyspozycje.

Każdemu się wmawia, że rodzimy się równi, otóż NIE. Dostałeś "twarzowe" w loterii życia plus silne geny i życie od razu staje się łatwiejsze. 

Wmawia sìe ludziom, że stać cię na luksus, wystarczy kredyt, otóż NIE, do ostatniej raty tak naprawdę to nic nie masz. Nie tak dawno pojawił się tutaj temat o młodych polakach tonących w długach, poprzez durne kredyty, bo uwierzyli w te durne reklamy.

 

Nie pojmuję zachowania tych ludzi. Po co biorą udział w tej kloace telewizyjnej.

I tak oto faceci, okłamujący się że zaruchają poddają sie krytyce nieatrakcyjnych kobiet, które uwierzyły że są wyjątkowe. I to wszystko przed tysiącami oglądających, którzy się naśmiewają, jednocześnie stwierdzając, że wypadliby lepiej.

 

Wystarczy poddać się samokrytyce, znalezsc swoje miejsce w szeregu, znać swoją wartość, pogodzić się ze sobą, pokochać to i mieć wyjepane na opinie innych, ale nie, bo fajnie żyć w obłudzie, takiej kłamliwej otoczce stworzonej przez matriks.

 

A te kobiety to dopiero ho ho. W programie wybrzydzają, wyśmiewają, a w prawdziwym życiu przez właśnie takich facetów są posuwane, bo jak wiadomo ich przystojny kśiązę nawet na nie nie spojrzy.

 

I w tym miejscu już wystarczy.

A może by tak czerwone wytrawne ?

I stać się obserwatorem! Czyż to nie zabawne? Niech się pławią w spierdolince obłudy i karmią tym kłamstwem. To tylko kwestia czasu jak się od tego porzygają.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że w skali osobistych relacji z Paniami najlepszym wyjściem jest być po prostu cierpliwym. Budować siebie, swoje życie, swoje możliwości, bawić się relacjami, a Panie przyjdą SAME.

Jak dla mnie fakt, że faceci zgłosili się do tego programu świadczy o ich niskiej samoocenie, bo obstawiam, że skoro nie są odstraszający, to mieli nadzieję, że na wizji Panie się na nich rzucą.

Nigdy nie poszedłbym do tego rodzaju show.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa odcinki,w drugim zdecydowanie ładniejsze Panie,oczywiście,nie wszystkie :P

To jest show i musi się dziać,pogram pokazuje,że nie każdy facet podoba się każdej kobiecie i odwrotnie.Najbardziej  mi żal gościa na motorze,nie miał wyboru i musiał iść na spotkanie z delikatnie mówiąc,niezbyt urodziwą Panią :lol: Wymagania,to faktycznie mają,a,że żyją w matrixie,to ich problem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zostało jeszcze 7 odcinków tego horroru. Strach włączać tv w środę wieczorem, a nóż trafi się Polsat.

 

Zastanawiam się co by było gdyby odwrócić sytuację, to panowie by obrażali i naśmiewali się z kobiet, że za gruba, za małe cycki, za płaska dupka. Powiedziano by, że te samce to jakieś zwierzęta bezmózgie, dzikusy z buszu, myślą tylko i wyłącznie rozporkiem, napaleni na damskie krocze i że w ogóle nie zwracają uwagi na piękne bogate wnętrza niewiast, bo przecież tylko wnętrze się liczy. Rozjuszone feministki by zrobiły manifę pod siedzibą stacji, bo kobiety są znowu tłamszone i uciskane.

 

Ale paniom lżenie i obrażanie mężczyzn uchodzi płazem. Im wolno więcej. A chcą jeszcze więcej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w 3 odcinkach są te same laski, dochodzą tylko nowe za te które wyszły na randkę. Mają nowe outfity i fryzury. 

 

Ja już, kupione chrupki kukurydziane i czekam na nowe epizody. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ksanti napisał:

@Łabędź

O fuck ale baleron :P Szkoda, że nie pokazali co dalej. Do takiego programu co facet wybiera po szynach to mógłbym pójść :P 

Tu masz trochę lepsze panny. 

No nie wiem czy bym chciał tam pójść.

Program w całości można znaleźć w sieci, jak cię interesuje to zapytaj wujcia gogla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Magician napisał:

Ale w tym show poniża się faceta, sprowadza faceta do roli zabaweczki dla kobietki.

Nie tylko w tym show. Obejrzy sobie reklamy, seriale, większość filmów. Biały hetero samiec jest traktowany jako nieporadny ciapa. To co widzimy w tv to tylko większa cześć wojny nam wypowiedzianej. 

 

@wojkr 

Telewizja od zawsze była medium kreowania woli mniejszości (nadawca) większości (odbiorca).  Telewizja zniszczyła więzi w społeczeństwie.  - bo liczy się to co w pudle powiedzieli. Jest ciekawy dokument o tym, jak w UK rozdawali odbiorniki TV za darmo jakie były konsekwencje przyjęcia pod strzechy tego urządzenia. Tak samo było z radioodbiornikami w III Rzeszy.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanie preferują inne rozrywki - karą za homoseksualizm jest zrzucenie ze skały....a jak skał w okolicy brak ? a co to za problem ? Tak że podejrzewam że to jest przyszłość rozrywek w Francji, Szwecji czy Niemczech ( w Islamie wszystkie egzekucje odbywają cię publiczne ku nauce i postrachu i dla rozrywki gawiedzi :lol:

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wojkr napisał:

Muzułmanie preferują inne rozrywki - karą za homoseksualizm jest zrzucenie ze skały....a jak skał w okolicy brak ? a co to za problem ? Tak że podejrzewam że to jest przyszłość rozrywek w Francji, Szwecji czy Niemczech ( w Islamie wszystkie egzekucje odbywają cię publiczne ku nauce i postrachu i dla rozrywki gawiedzi :lol:

 

Ja pieprze, brak mi słów, w jakim kierunku ten świat zmierza.

A jest ich w Europie coraz więcej. 

Przykre jest to jakie tłumy to przyciąga.

Widowisko dla gawiedzi jak w średniowieczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam . oj tam - MY - Polska nie jesteśmy dla nich atrakcyjni - jako ciekawostkę dodam że nas szanują ( muzułmanie ) - za to że jesteśmy postrzegani jako ortodoksyjni katolicy w UE i uważają nas za ludzi z wartościami, z kręgosłupem moralnym, z własną tożsamością - czego nie można powiedzieć o większości krajów UE - naród bez tożsamości i tradycji - to naród bez przyszłości, który zniknie.

Co do rozrywek to mają ciapaki ich sporo - obcinanie rąk za kradzieże, żonie nosa - za wtrącanie się w sprawy męża, kamienowanie za zdradę .....  to się nazywa ubogacenie kulturowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, wojkr said:

Co do rozrywek to mają ciapaki ich sporo - obcinanie rąk za kradzieże, żonie nosa - za wtrącanie się w sprawy męża, kamienowanie za zdradę .....  to się nazywa ubogacenie kulturowe :D

Znam osobiscie sporo ciapakow i zaden nie obcina rak, nosa ani nie kamieniuje swojej zony ... Niem wiem skad czerpiesz takie info ?

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.