Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, Krugerrand said:

Wydaje mi się, że jest spora różnica pomiędzy krajem gdzie jest dużo muzułmanów a krajem muzułmańskim

 

20 minutes ago, Krugerrand said:

W Niemczech dla przykładu jest ich sporo, ale ich prawo tam (jeszcze) nie obowiązuje, a ISIS jak najbardziej i masz to co jest na filmiku.

Tylko, ze ISIS to nie kraj muzulmanski a samozwanczy 'kraj' zalozony przez terrorystow :)

 

Taka roznica, podobnie jak polskie obozy smierci, podobna manipulacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme Są tacy, nie będę się spierał. A co na to ich bardziej ortodoksyjni koledzy? Bo wiem, że pojawiają się wtedy ścięcia. Muzułmanie lubią nawracać wszystkich na swoją wiarę i zasady. Coś jak średniowieczne Chrześcijaństwo. Może dlatego mają teraz ten rok 1439. Mentalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy - zobaczymy - środowiska muzułmańskie coraz bardziej się radykalizują, jak ci się z nimi dobrze żyje ? ok - nie przeczę że nie - ale nie forsuj że to tacy fajni mili ludzie do rany przyłóż i nie porównuj katolicyzmu do islamu, bo lata Świętej Inkwizycji i nawracania ogniem i mieczem katolicyzm ma już dawno za sobą - a islam to ciągle praktykuje.

 

Ale na ten temat to najlepiej było by wydzielić osobny temat bo kwestia Islamy jest złożona, sam Islam ma trzy główne odłamy, które mają swoje mniejsze - ale filar jest jeden - Koran. 

ps.

- nie jestem katolem ... 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja :blink: :lol: Przecież Koran mówi otwarcie o nawracaniu siłą  i nie ma tu żadnej manipulacji.

 

Islam to tykająca bomba !!!

 

„Ci, którzy wierzą , walczą na drodze Allaha, a ci, którzy nie wierzą, walczą na drodze Saguta. Walczcie więc z poplecznikami Szatana.”(Koran 4,76)

„Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna. Być może, czujecie wstręt do jakiejś rzeczy, choć jest dla was dobra.” (Koran 2,216)

„I bądźcie gorliwi w walce za sprawę Allaha gorliwością, na jaką On zasługuje! On was wybrał.” (Koran 22,78)

Muzułmanina, który nie walczy, ani nie zbroi wojowników, tego Allah dotknie nieszczęściem w Dniu Ostatecznym.

„To nie wy ich zabijaliście, lecz Allah ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzucałeś, lecz to Allah rzucił.” (Koran 8,17).

„Oto mówiłeś do wiernych: Czyż wam to nie wystarczy, że pomaga wam Pan wasz trzema tysiącami zesłanych aniołów?’ Tak! Jeśli będziecie cierpliwi i bogobojni i jeśli oni zaatakują was niespodziewanie, to dopomoże wam Pan wasz pięcioma tysiącami aniołów, wyróżnionymi.”(Koran 3, 124-125)

„Zaprawdę, niewierni są dla was wrogiem jawnym!”(Koran 4,101)

 

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkr @Krugerrand Nie wiem czy wy nie umiecie czytac ze zrozumieniem czy moze ja sie zle wyrazilem czy moze po prostu sie pogubiliscie w watkach czy po prostu sie nie zrozumielismy.

 

Mowiac o manipulacji, chodzilo mi o wypowiedz Krugerrand, gdzie mowi o ISIS jako o kraju muzulmanskim co jest nieprawda gdyz ISIS to nic innego jak organizacja terrorystyczna dzialajaca na terenie podbitego kraju.

 

Podobnie jak w roznych zagranicznych publikacjach pojawialo sie haslo polskie obozy smierci co tez jest oczywista nieprawda.

 

Rozumiecie teraz ? Chodzi o manipulacje informacyjna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Ksanti said:

Jest napisane "Bojownik ISIS gwałci kozę". A nie wszyscy muzułmanie masowo gwałcą kozę.

Wlasnie i to jeszcze bojownik ISIS - slowo klucz, czyli totalny wykolejeniec co jest nierownoznaczne z normalnym muzulmaninem (ogolnie czlowiekiem). Bo nie wazne o jakiej religii bysmy rozmawiali, nie mozna postawic znaku rownosci miedzy psycholem a normalnym gosciem.

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti A ja bym jednak powrzucał do jednego wora, ponieważ jeśli w Europie zapanuje kalifat, takie widoki mogą być na porządku dziennym. Oczywiście, masz rację, że nie każdy muzułmanin gwałci kozy, ale są muzułmanie, którzy kozy gwałcą. Podobnie jest z terrorystami, nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale w ostatnich latach każdy zamach terrorystyczny w Europie został spowodowany przez muzułmanów. 

@Unhomme Nie zrozumieliśmy się i to całkowicie. Wiem co masz na myśli pisząc, że to organizacja terrorystyczna. Ok, zgoda, jest to organizacja, która to na podbitych terenach stworzyła własne państwo. Fakt , nie zostało ono uznane na forum międzynarodowym i jest obecnie w fazie upadku, ale ten twór istniał i był oparty o prawo szariatu, czyli najbardziej radykalną formę społeczno-polityczną w islamie. 

Homoseksualizm jest jednym z najcięższych grzechów, za który grozi kara śmierci i stąd masz takie filmiki jak wyżej, gdzie oskarżonych zrzuca się z dachu i w razie potrzeby dodatkowo kamieniuje.

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Krugerrand said:

ponieważ jeśli w Europie zapanuje kalifat

Nigdy to nie nastapi. To nie jest w ich interesie. W ich interesie jest dobrze i spokojnie zyc.

 

Quote

czyli najbardziej radykalną formę społeczno-polityczną w islamie

 

Tylko zauwaz, ilu jest zwolennikow takiej najbardziej radykalnej formy spoleczno-politycznej ? Niewielu :) Przeciez te pojeby z ISIS morduja tam rowniez samych muzulmanow, ktorzy nie chca zyc w takim swiecie :)

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkr , @Unhomme ,kurde balans, panowie, założyłem lekki wątek o wyczynach naszych kochanych niewinnych paniach z telewizorni, a tu nagle czytam cytaty z Koranu i o gwałceniu czterokopytnych. No niezła jazda. A wy to rozbójniki jesteście trochę, tak mi wątek zdemolować, hehe.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Unhomme napisał:

Tylko zauwaz, ilu jest zwolennikow takiej najbardziej radykalnej formy spoleczno-politycznej ? Niewielu :) Przeciez te pojeby z ISIS morduja tam rowniez samych muzulmanow, ktorzy nie chca zyc w takim swiecie :)

Szacuje się, że około 10% z nich. Ile ich by nie było, czy 10%, czy 5%, czy jeszcze mniej, zawsze jest to pewne zagrożenie. Z samej Francji czytałem wyjechało kilkuset obywateli tego kraju na Bliski Wschód tylko po to żeby się pod okiem ISIS szkolić, potem wracają do Europy i mamy to co mamy.

Kazimiera Szczuka zasłynęła swego czasu wypowiedzią o przyjmowaniu Arabów, a jak się okażą terrorystami, to wtedy będziemy się przejmować. Nie idźmy tą drogą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Carl93m napisał:

Ja chciałem ten wątek napisać wczoraj, ale mi czasu zabrakło. 

Po seansie tego odcinka byłem przygnębiony. Na prawdę. 

Podstarzałe dziewczyny/kobiety wszystkie chyba po 30, większość średnia z wyglądu i bezczelnie wybrzydzają. 

Był tam ten Patryk z Krakowa i się dziwię. Jestem facetem, ale sądzę, że gość jest mega przystojny. To, że niski... ale przecież chciały Toma Cruise'a  ??? Fuck logic.

 

I dlaczego najpierw zapalają lampki, a po emisji filmiku gaszą, skoro na filmie nic szczególnego nie było coby je zniechęciło. Dziwny program.

Połowa zobaczyła,  że mieszkanie to nie pałac(stare meble, mieszkanie w bloku)  a przecież Księżniczka musi mieć gdzie mieszkać to wcisnęły guzik :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.