Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, minister20 napisał:

Połowa zobaczyła,  że mieszkanie to nie pałac(stare meble, mieszkanie w bloku)  a przecież Księżniczka musi mieć gdzie mieszkać to wcisnęły guzik :)

Naprawdę słabo wyglądały te meble :/

Prl jak nic. Gdybyłbym kobietą też by mnie to nie zachwyciło.

Ta Pani od fitness, co poszła na randkę z Patrykiem spodobała mi się :) A chłopak myślę za mało "wyrobiony" do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trek napisał:

Naprawdę słabo wyglądały te meble :/

Prl jak nic. Gdybyłbym kobietą też by mnie to nie zachwyciło.

Ta Pani od fitness, co poszła na randkę z Patrykiem spodobała mi się :) A chłopak myślę za mało "wyrobiony" do niej.

Trzeba zwrócić uwagę na to kiedy Karyny naciskają guzik... Można się dużo nauczyć :)

a) facet w programie odwalony a na filmie dramat

B siłownia duża konkurencja 

C) kiepskie meble kiepskie mieszkanie 

D) pierdoli bzdury o mamie babci i  nie wiadomo czym jeszcze 

Itd... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden to pogrążyl się tym śmiesznym pieskiem i zachowaniem wobec niego :D Inni niepotrzebnie pieprzą o jakichś jajkach na patelni, o romantyzmie, o przygodach (jak wieje biedą)... No i tak leci sprzeczny przekaz. 

 

Ale dziołchy też nie lepsze. Jedna mówi, że oczekuje, żeby facet byl przystojny, umięśniony, zaradny itd. Prezenter pyta ją co robi w Warszawie, a ta odpowiada, że nic xD W tym momencie padłem.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ksanti napisał:

Ale dziołchy też nie lepsze. Jedna mówi, że oczekuje, żeby facet byl przystojny, umięśniony, zaradny itd. Prezenter pyta ją co robi w Warszawie, a ta odpowiada, że nic xD W tym momencie padłem.

 

Dokładnie ta scena obrazuje jaki jest przekaz tego programu. W najlepszym czasie antenowym promuje się tumiwisizm kobiet a jednocześnie pokazuje się ich wyższość nad facetem. I nieograniczone możliwości pomiatania nim. Bardzo to sprytne. Facet ma skakać za kobietą, a ona mu się odwdzięczy tylko tym, że po prostu jest. Młoda kobieta przyswoi tylko jedno, wystarczy że będę ładnie wyglądała i wszystko powinno mi się należeć, z automatu. Bo jestem kobietą. A z racji tego, że jestem tak piękną kobietą to nie muszę dawać nic więcej w zamian.

 

Ale staram się być obiektywny i też uważam, że w niektórych przypadkach to facet sam sobie strzela w kolano, mówiąc o tych pieskach, babciach i puszczaniem kaczek. Szczególnie te kaczki to popelina była. Tego to sam bym odrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ksanti napisał:

Prezenter pyta ją co robi w Warszawie, a ta odpowiada, że nic xD W tym momencie padłem.

Przecież nie powie, że przyjechała do Warszawy sponsora szukać, no bo jak to;)

 

Z tego co piszecie wynika, że faceci w tym programie to sami biali rycerze i przedstawiając siebie pieprzą jakieś systemowe schematy o miłości, romantyzmie i jeszcze o jakiś pieskach. Żadnemu z nich pewnie do głowy nawet nie przyjdzie, że to nie tak i dlatego one ich eliminują. My to wiemy i możemy to zaobserwować, ale nie tylko to, a oni biedacy wróca do domu z przekonaniem, że już niedługo znajdą tę jedyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand, też czasem odnoszę wrażenie, że jako skromni użytkownicy tego szatańskiego forum widzimy więcej niż przeciętny Kowalski z ulicy. Ale w sumie nie ma co się pastwić nad uczestnikami tego programu. Mają szlachetne i dobre intencje ale popełniają błędy. Błędy z niewiedzy, a nie ze złej woli. Tak samo nie potępiłbym polonisty z tego powodu, że nie umie definiować całek nieoznaczonych.

 

Ale ciekawe jest też to, że teraz telewidzowie (zarówno kobiety jak i mężczyźni) jesteśmy bombardowani z każdego kanału programami o znajdywaniu drugich połówek, co jak wiadomo nie występuje w przyrodzie tej planety. Rolnik szuka żony, nie opuszczę cię aż do ślubu, w czym do ślubu, randka w ciemno, ślub od pierwszego wejrzenia, chłopaki do wzięcia i pewnie kilka innych. W każdym z tych programów wdrukowuje się widzowi ideę absurdalnej połówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Nie wiem skąd to przypuszczenie o potępianiu. Napisałem o nich jako o biedakach, ponieważ jest mi tych gości zwyczajnie żal, że za cenę randki, z której może nic nie wyjść, robią z siebie pośmiewisko. Panie jak widzę tego robić nie muszą;) Ciekawe jak wielki dym wybuchłby gdyby ktoś z nas, z forum wystąpił w tego typu programie i zaczął te panie ustawiać do pionu? Ktoś tu wyżej pisał o występie w koszulce z nazwą forum.

 

Najwidoczniej takie są dzisiaj gusta odbiorców i telewizje muszą je spełniać, aby masy miały wieczorami rozrywkę. Po co czytać książki, po co pójść do kina, spotkać się ze znajomymi i porozmawiać, najlepiej usiąść z piwskiem w dłoni i paczką czipsów i nabijać się z uczestników.

 

Fajnie, że poruszyłeś kwestie programów o szukaniu drugich połówek. Ostatnio właśnie na Polsacie natrafiłem na zapowiedzi dwóch innych tego typu programów. Nie pamiętam ich nazw, ale to chyba nie jest zbyt ważne. Pierwszy z nich polega na tym, że w studiu prowadzący spotyka się z parą celebrytów, którzy opowiadają o swojej wielkiej miłości do siebie, a drugi to zdaje się zupełnie nowy format, mi przynajmniej kompletnie nieznany, polegający na zamknięciu gdzieś w jakiejś rezydencji w Hiszpanii chyba 10 kobiet i 10 facetów i tam mają się poznać i ewentualnie pobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie, takie podejście, że ja nic nie muszę, wystarczy, że jestem t ostrzał w kolano. Będą wybrzydzać póki młode, a czym starsze będą tym większe parcie będą mieć na znalezienie jakiegoś mężczyzny i będą brać co będzie. Nam wystarczy spokojnie sobie przeczekać do 30 i później my możemy sobie wybrzydzać. Nam się nie spieszy nigdzie. Później one latają za nami. Życie jest przewrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krugerrand napisał:

 Ciekawe jak wielki dym wybuchłby gdyby ktoś z nas, z forum wystąpił w tego typu programie i zaczął te panie ustawiać do pionu? Ktoś tu wyżej pisał o występie w koszulce z nazwą forum.

Hahaha, pod żadnym pozorem nie idź tą drogą. Ledwie byś wyszedł z tej fajansiarskiej windy i z miejsca byś dostał 30 czerwonych światełek. A nawet 35. Co sprawniejsze 100kilówki z widowni by Cię chciały zboksować na amen. Nie zdążyłbyś powiedzieć, że witasz wszystkie piękne szczupłe młode laski. Nie zdążyłbyś zaprezentować na filmikach jak zgrabnie puszczasz kaczki i że pieczesz z babcią szarlotkę z romantycznym cynamonem. :D Lepiej mieć wiedzę i wykorzystywać ją po cichu, jak cichociemny w partyzantce. Nie afiszować się, że wiesz czego większość nie wie. Nawet ta najgrubsza i najstarsza by Cię zbanowały na dzień dobry. Bo na takim jak Ty one nie mają zarobku. Takie panie są wściekłe, kiedy orientują się, że wywalony cycek nie robi na Tobie żadnego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hamerykańskiej wersji jest jeszcze większy hardcore :D Jedynie murzyn jako tako daje radę ale też pod koniec "zrąbał" :P 

 

 

Co do koszulki to zapewne 99% osób nie wiadziałoby co to braciasamcy :P PS. głównie liczy się wygląd. Jak to nie styknie to na start wszystkie czerwoen lampki and game is over.  Chociaż później tez można sobie dowalić przez lizanie się na wizji z pieskiem razy kundelkowatej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician A dlaczego nie?:P Wyobraźmy sobie, że wchodzi do studia koleś o wyglądzie greckiego herosa, w koszulce z nazwą forum, idealnie skrojona marynarka, modny i zarazem drogi zegarek. One od razu wariują i każda chce z nim iść na randkę. Gość nagle ni stąd ni zowąd zaczyna walić teksty typowe dla męskiej, podłej szowinistycznej świni i wybrzydzać. Ty gruba, odezwij się do mnie jak schudniesz, ty tam po lewej, w makijażu wyglądasz słabo, bez makijażu to pewnie strach cię oglądać, ty tam z tymi cyckami na wierzchu, lepiej je schowaj, bo tak więcej push up'u niż całej reszty. W tym momencie one już są całe rozpalone, zaczynają traktować gościa jako wyzwanie, a cały system ma mega zwarcie. Rozpoczyna się straszliwa walka.

@Ksanti Niestety wytrzymałem tylko kilka minut. No nie idzie tego oglądać.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand, tak zupełnie na serio, to gdyby jeden z naszych pojawił się w tym programie z koszulką braciasamcy, to pan Solorz nie dopuściłby do emisji takiego programu. Kazaliby założyć normalne porządne ciuchy, stylówkę, czyli podarte dżinsy i trampki. 'Satanistyczne', dziwne, bardzo niewygodne treści jakie promuje to forum jest ze wszech miar nie w smak dla bardzo wielu środowisk. Dlatego uwalili Markowi kanał na YT. A taka koszulka to jednak reklama, wyświetlona w prime time. Nigdy to się nie wydarzy.

 

@m4t, zgadzam się, że kobieta 30letnia coraz mniej przebiera, nagle kurtyna jej gwiazdorzenia opada coraz bardziej, znam to z autopsji. Jak ja się cieszę, że jestem niedojrzałym emocjonalnie ponad 30 letnim facetem w stanie kawalerskim, bez obciążeń alimentacyjnych (!). Kurwa, dobrze mi z tym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Przewinąłem do tego murzyna i faktycznie zdecydowana większość z pań była na "tak" do tego filmu, w którym występuje jako gladiator. Możliwe, że w tym momencie gość w ich oczach zwyczajnie się wygłupił. Uczestniczki faktycznie nie urywają czterech liter, ale jak na Amerykanki to jeszcze się jakoś trzymają, wierz mi:) Chociaż i tak chyba nie najgorzej wybrał i ostatecznie udało mu się pójść na randkę. To jest plus.

 

@Magician Wiadomo, że to nie przejdzie, może jakoś w programie na żywo. Pomarzyć zawsze można;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obserwacje:

1.Nawet jak grubaska a gość lepiej niż średnia, gruba potrafi nosem kręcic,

2.ciekawe zjawisko, w ostatnim odcinku na szczęście jedna z pań wyjaśniła je, mianowicie dużo ładnych kobiet z tej grupy odrzucało przystojnych gości bez widocznego na pierwszy rzut oka powodu, nie rozumiałem tego, dopóki jedna nie powiedziała coś w stylu "ja szukam takiego co ze mną będzie w mieszkaniu siedział, a nie jeździł nie wiadomo gdzie" druga powiedziała coś w stylu "fajny etc. ale "miałam" takiego chłopaka, wiem jak to się kończy(czytaj. pojeździłam sobie na "Cock Carousel" wyszumiałam się, szukam bogatego kapciucha, dobrze jakby był przystojny, ale wystarczy jak będzie mało odpychający)", co dziwne panie preferowały przystojnych beta providerów zamiast przystojnych alfa ruchaczy, dało się to zaobserwować w ostatnich dwóch odcinkach na podstawie tego jakie laski odrzucały jakich facetów, bez wyraźnych powodów typu mieszkanie z mamą czy meblościanka PRL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand, ehhh, marzyciel z Ciebie, zbóju w złotej zbroi. Przecież doskonale wiesz, że wszystko co powiesz to by wypikali nawet na żywo, a logo koszulki by starannie zamazali. 'Profesorze, myśmy w Pułtusku nie takie numery robili'...hehe, cytując krotochwilnie znanego gospodarza domu z ulicy Alternatywy 4.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, WąsatySamiec napisał:

.Nawet jak grubaska a gość lepiej niż średnia, gruba potrafi nosem kręcic,

Efekt stadny. Grubaska widzi, że większość lasek zapala czerwone lampki to i ona zapala. Za żadne skarby nie może być gorsza od innych. Skoro ładniejsza dała facetowi bana to i ona powinna, bo nie może się czuć gorsza. Trójki i czwórki dawały czerwone światło szóstce, bo tak robiły inne w stadzie. Oczywiście inaczej by było, gdyby taka przy kości, przy wieku i przy cellulicie spotkała się z tym facetem sam na sam. Wtedy nie byłoby bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ipla kiedy bedzie 4 odcinek??? Ta z tatuażami co już poszła na randkę z typem co był w skórzanym odzieniu... Oj oj zmieniłbym sie w drwala, i rąbał i rąbał... Mimo iż zawiało troszkę od niej desperacją...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskiego faceta prawie żadna nie chce,a jak już ma nudne hobby,to już w ogóle,smutne to i przykre...Najlepiej jakby miał full opcję,wysoki,wysportowany,z kasa i ciekawym życiem,heh.

Niesamowite,jak silne są programy ewolucyjne i jak głęboko schowane...przecież wzrost nie ma już żadnego praktycznego znaczenia w dzisiejszych czasach,nie trzeba nikogo chronić przed niebezpiecznymi zwierzętami,teraz bardziej przydaje się wiedza i zdolności psychologiczne ... Mimo to większość skreśla niskiego faceta na dzień dobry.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.