Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Magician napisał:

nie mogłem znieść oglądania wyschniętych szkieletów ludzkich

Rozumiem to w pełni. Postrzegam swój czyn w kategoriach herozimu połączonego z męczeństwem.

 

Ale trochę smieszno straszne jest to jak kult urody działa na te kobiety. Ty mówisz szkielety, a one są pełne kompleksów. Część uważa, że są za grube. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

one są pełne kompleksów. Część uważa, że są za grube.  

To niestety prawda. Ale dla mnie to bardzo ciężkie zaburzenie psychiczne. Liczysz w lustrze wszystkie swoje kości pod skórą i jednocześnie uważasz, że jesteś nadal za gruby. Oglądałem dokument o anorektyczce. Kobieta na wiele godzin przed ważeniem nic nie piła, bo od tego waga rośnie. O jedzeniu nie było mowy. W dniu ważenia nawet nie używała kremów, pudrów, kosmetyków, bo one też ważą. To jest niepojęte dla normalnie myślącej osoby.

 

Skoro mowa o wadze to przypomina mi się bohater "Chłopaków do wzięcia", który szukał dziewczyny: 'szukam takiej nie za chudej i nie za grubej, tak między 80 a 100kg' ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czader Ja znam panią o wadze 140. Wiem, że mnie zlinczujecie za to, ale nawet fajna jest. Kiedy tłumaczę jej, że skrajna nadwaga prowadzi do cukrzycy, ślepoty, amputacji kończyn, nadciśnienia i że nie dożyje własnych wnuków to od razu robi focha. ? Nam się podobają 20letnie cipki, jej się podoba tylko Prince Polo.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti To jest prawdziwa księżniczka. Na pejsie robi tylko dzióbki. Twarz, nic więcej, by nie odstraszać. Kiedy mówię jej o odchudzaniu to ona wściekle mi gada że ja nie widzę jej wnętrza. Kiedy pytam co ma do zaoferowania to kolejny foch. Kiedy pytam na kogo liczy, to Brad Pitt. Takie rozpuszczone są teraz kobiety.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także znam osobiście pewną puszystą Panią, która absolutnie nie rozumie swojej sytuacji. Jest obleśnie bezmoralna, nie szanuje rodziców (a żyje ciągle na ich koszt), dała się wykorzystać pewnemu puszystemu kochasiowi i zaszła w długi i można by napisać znacznie więcej o tej osobistości. Ale ego WYjebane, potrafi genialnie się maskować, wszystkie swoje wady umawiając się w internecie, zawsze jakiś głupi napaleniec się znajdzie. Oczywiście zaczytuje się w romansach itd Zawsze przypominam sobie jej przykład, gdy mam ochotę na jaranie się obcymi Paniami z internetów, bo jest karykaturalnym przypadkiem złączenia wszystkich typowych kobiecych wad włącznie z integralną manipulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Magician napisał:

Wiem, że mnie zlinczujecie za to, ale nawet fajna jest

Ja Ciebie nie zamierzam linczować, gdyż to doskonale rozumiem. Sam mam podobną znajomą o wadze ostro powyżej 100 kg., która z charakteru jest chyba jedną z lepszych babek jakie znam. Takie panie muszą nadrabiać czymś innym;). Jednak natury się nie oszuka i jak przychodzi co do czego to jedzie schematami i ma jakieś niestworzone wymagania względem płci przeciwnej. Nigdy się jednak nie przyzna ani przed sobą, ani tym bardziej przede mną i Twoja koleżanka ma też tak samo, że jest z nią coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że lepsze SMV u kobiety jest jej kartą przetargową i może mieć większe wymagania względem faceta. Ale coraz częściej widzę, że paniusia ledwo trójeczka ma tak samo kosmiczne wymagania jak dziesiąteczka. To tak jakby wszystkie panie chciały kupić mercedesa ale tylko nieliczne panie mają na to pieniądze. Ale domagać się tego merca to bez wyjątku każda by chciała. Puszysta jak najbardziej też by chciała.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są efekty współczesnego spierdolenia i nic na to na razie przynajmniej nie poradzimy. To jest oczywiście ich prawo i mogą chcieć mieć Mercedesa, nikt im nie zabrania. Nie każdą na niego stać to fakt, ale też nie każda w swej puszystości może się do tego Mercedesa zmieścić. Wtedy rzecz jasna to nie jest jej wina, tylko Mercedesa, konstruktora, który nie przewidział, że ona chce do tego Mercedesa wsiąść. Tu pojawia się też pytanie o to gdzie była jej nieomylność, wiedzenie wszystkiego najlepiej, gdzie była niezawodna kobieca intuicja? Nasi przodkowie popuścili im za mocno tego pasa i się wszystkie, ale to wszystkie ostro rozpasały.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci programu mnie zawiedli. Liczyłem, że odpalą jakieś fajerwerki w finałowym odcinku. A tu nic. Miałem nadzieję, że wystąpi jakiś czarnoskóry wrażliwy poeta, a la Simon Mol, albo zabójczo przystojny południowiec o ciemnej karnacji o imieniu Alfredo, który ... się okazał glazurnikiem. Ciekawe czy by się paliły czerwone lampki. Program się skończył. Już nic nie będzie takie jak było. Moje środowe wieczory będą już smutne i takie puste.?

 

Jako behawiorysta amator, zastanawiam się co miała w głowie ta pani co weszła do programu i od razu została wybrana na randkę. Pewnie zastartuje w najbliższym gminnym konkursie piękności. Jej ego się wydłużyło do wielkości Drogi Mlecznej. Ale staram się być obiektywny i myślę, że słabo się czują te laski, które były od początku programu i nie zostały wybrane. Mogą pójść ostre docinki na ich pejsbukach.

 

Podobała mi się ta laska w sarsorogach. Dietetyczka. 85kg przy 160cm. I jeszcze go szkoliła, że owoców się nie je po 13. Dramat.

 

Najgorsze jest kurwa to, że ten farbowany goguś wyrwał mi Bonekę. Pomszczę to straszliwie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten farbowaniec skubaniec to z zawodu leśnik obleśnik. Wygrana z takim typkiem jest możliwa. Mam plan, jakby powiedział Egon.

 

Ogłoszę mobilizację i zmontuję dywizję pancerną doborowych wściekłych kleszczy siepaczy, miotających boreliozą ze swych Panther, ze wsparciem powietrznym Luftwaffe z dywanowymi nalotami Messerschmittów, pomagać będzie też Kriegsmarine i jej U-Booty dokujące chwilowo w bazie pod Radomiem. W przydomowej ziemiance mam zbunkrowaną wyrzutnię rakiet V2 i baterię Patriotów kupionych w promocji z demobilu, parę Iskanderów też by się znalazło. A wtedy nie ma zmiłuj, nie pomogą mu nawet jego gustowne rurki. Wiem, będzie pot, krew i łzy. Ale odbijemy Bonekę z rąk lubieżnego wroga. I uratujemy jej wianek. ? A potem dorżniemy watahę. Serduszko mi mówi, że ona jest inna niż wszystkie. ? Ona patrzy tylko na wnętrze mężczyzny.

 

Gdyby to nie pomogło to zawsze można pożyczyć od nad-Szyszko-wnika śmiercionośne harvestery klasy ziemia-powietrze i wytniemy w pień ten jego cały lasek. Pod płaszczykiem walki z drukarzem kornikiem. I nie będzie niczego, jak mawia pan Kononowicz. Albo szepnę słówko do Antka i poproszę go o specyfikację budowy bomby termobarycznej. Ona zawsze działa.

 

A tak na poważnie to ciekawe kiedy Polsat nagra drugą serię. Najwcześniej na jesień pewnie.

 

@zuckerfrei Mówisz, że czarnoskóra to prosta dziewczyna. To prawda. Ale czy któraś z pozostałych 29 białych uczestniczek choć raz błysnęła intelektem? Ja nie zauważyłem, a odcinków było sporo, bo 10.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cos wyłuskał, a murzyniontko było tez i śmieszne tak pozytywnie, za to duży plus.  @Magician duży arsenał ale Twoje plany może zniszczyć o wszytko obwiniany   Kornik Drukarz, a jak wiadomo nawet rządy się przednim uginają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magician napisał:

Ale czy któraś z pozostałych 29 białych uczestniczek choć raz błysnęła intelektem?

Zdarzały się przebłyski, ale już nie pamiętam które to ....

Najbardziej rozwaliła system ta gruba Natalia, wybrzydzała, jakby nie wiadomo co miała do zaoferowania, ręce opadają.

One żyją w jakimś nierealnym świecie, rozumiem, że super laski mają wymagania, ale te pasztety ?

Boneka najfajniejsza, ale wymagania tez miała, w każdym jej coś nie pasowało ...

Temu, co wybrał Bonekę, jedna pojechała tekstem, "nacisnęła czerwony, bo jedna pizda w związku wystarczy " Co za chamstwo.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wybrzydzały wszystkie. I gruba Natalia (niewybrana) i Ukrainki i bezdzietne panny ale też rozwódki z dwójką dzieci. Narzekały te ładniejsze i te mniej urodziwe, pasztetówy też. Wszystkie bez wyjątku.

 

Co do chamstwa tej uczestniczki, to myślę, że według jej standardów to nie było chamstwo, bo ona zachowuje się tak na co dzień i dla niej to pewnie norma. Ale takich chamskich i bezczelnych uwag było dziesiątki a żadna się nawet nie zająknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Czy przypadkiem akcji chrumkania nie zainicjowała Natalia? Mogę się mylić ale to by nawet pasowało, ona była 'najsmuklejszą' świnką w tym gronie.

 

@Leniwiec Pewnie nie u wszystkich ale u wielu kobiet może nie być takich granic. A jeśli są to bardzo płynne. I zawsze zależne od punktu siedzenia, od sytuacji, od tego co jej się bardziej opłaci.

 

Odwróćmy role. Gdyby to facet był chamski i bezczelny w stosunku do niewiasty, to od razu byłby lament, pisk, wrzask, że uciskamy. Bardzo pyskata babka może by się wielce tym nie przejęła, ale taka bardziej wrażliwa mogłaby uronić łezkę. Ale jak nas ostatnio uświadomiono to dobry Pan Bóg liczy łzy tylko u kobiet. ?

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.