Skocz do zawartości

Program polsatowski Take me out. Zgroza.


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam kawałek tego programu i też uważam że jest żałosny i reżyserowany jak wszystko teraz w TV. Autor tematu mnie rozśmieszył więc aż założyłam konto na forum :).

Autorze napisałeś że kobiety wybrzydzały a ty sam co zrobiłeś? Na początku napisałeś że same pasztety i może kilka tylko jakichś lepszych ale też nie szałowych. Kobiety tak samo oceniły tych mężczyzn. Napisałeś że jakaś tam miała celulit to jakim prawem chce wybrzydzać a pewnie w jej opinii ci mężczyźni również mieli jakieś mankamenty przez które zostali zdyskwalifikowani.

Z kobietą chcesz rozmawiać o filozofii? A jeśli jej to nie interesuje? Może ona by wolała porozmawiac z tobą o systemach scalonych albo sztucznej inteligencji. Co wtedy? Też uzna Cię za głupka tylko z powodu twojego braku zainteresowania daną dziedzina :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu wita nową córcię na pokładzie forum. Fajnie, że dołączyłaś.

 

Gwoli ścisłości, wybrzydzanie a ocenianie to według mnie dwie różne rzeczy. Ja nie wybrzydzałem, po prostu oceniłem te panie w swojej skali. Mam do tego prawo, zresztą każdy to robi. A temat ten pojawił się kiedy zobaczyłem rozdźwięk między ich wyglądem a ich kosmicznymi oczekiwaniami i roszczeniami. Większość z nich to przeciętne kobiety ale uważają się za gwiazdy universum. Większość z nich uważa, że im się wszystko należy a więc i najprzystojniejszy facet za to tylko że są. Nie muszą nic oferować w zamian, wystarczy, że są. Jedna z nich powiedziała wprost, że jest wisienką na torcie dla faceta. No kurwa trafiła mu się Angelina Jolie, Pamela Anderson i Dżoana Krupa w jednej osobie, a ten frajer nie docenił mojej boskiej porażającej urody.

 

A filozofia to też tylko przykład, chodziło mi o to, że z przeciętną kobietą za bardzo nie da się porozmawiać o niczym więcej niż tylko moda, zakupy, pielęgnacja urody, czego absolutnie nie potępiam ale dla mnie taki okrojony wachlarz tematów to trochę za mało.  

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magician

Kobiety tak oceniają/wybrzydzają bo każda ale to każda kobieta jest podrywana przez kilku mężczyzn tak więc możemy wybierać. Naprawdę nieliczne są przypadki kobiet którymi nikt się nie interesuje. Dodatkowo na co mężyzni zwracają głównie uwagę oprócz wyglądu? Prawie na nic. Jeśli kobeita ma cycki i dupsko to juz ma kilku adoratorów. Gdy jest inteligentniejsza i ma jakieś zainteresowania to jest minusem bo wtedy wy mężczyźni źle sie przy niej czujecie. Niektóre moje koleżanki udają głupsze tylko po to żeby zauroczyć jakiegoś faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Unhomme napisał:

Znam osobiscie sporo ciapakow i zaden nie obcina rak, nosa ani nie kamieniuje swojej zony ... Niem wiem skad czerpiesz takie info ?

Poznałem ciapaków od najgorszej strony i nikt mi nie wmówi że Islam to religia miłości i tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, TakaInna napisał:

Kobiety tak oceniają/wybrzydzają bo każda ale to każda kobieta jest podrywana przez kilku mężczyzn tak więc możemy wybierać. Naprawdę nieliczne są przypadki kobiet którymi nikt się nie interesuje. 

Adoratorów do czego? 

57 minut temu, TakaInna napisał:

Dodatkowo na co mężyzni zwracają głównie uwagę oprócz wyglądu? Prawie na nic.

Jaki cel relacji takie wymagania. Spytaj się kolegi jaką chciałby żonę to się zdziwisz ile tych wymagań dodatkowych. Osobiście mało znam kobiet co mają takie branie i taki wybór co do stałych relacji (małżeństwo) jak piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, wojkr said:

Poznałem ciapaków od najgorszej strony i nikt mi nie wmówi że Islam to religia miłości i tolerancji.

Nie pomyslales, ze to moze byc kwestia danego czlowieka, jego charakteru a nie islamu ... Wsrod katolikow jest identycznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie ... a nie pomyślałeś że muzułmanie w mniejszości zachowują się inaczej ? Ale jak są w większości to już tacy mili nie są ? Zresztą to nie tylko moje zdanie ale nawet osób, które zawodowo zajmują się ich kulturą. 

Masz trzy wyjścia - przejść na Islam, nie przejść i płacić - "dżizja" - ale to tylko dotyczy chrześcijan i żydów - albo zginąć - wszystko zgodnie z koranem, który jest wykładnią życia spisem praw zakazów, tabu, obowiązków a także kar.

Jako nie muzułmanin - nie masz nawet prawa się odezwać, jesteś gorszy - giaur czyli innowierca i nie obowiązuje wobec ciebie takie prawo jak wobec innych muzułman - można cie  okraść, zabić - BEZKARNIE, można ci zgwałcić żonę - by podkreślić jak marną osobą jesteś, że nawet nie potrafisz obronić swojej kobiety.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram @wojkr. Myślę, że Europa żywi na swojej piersi węża, który kiedyś ją ukąsi śmiertelnie. Mieszkałem w UK między innymi przez kilka miesięcy w Shadwell i Whitechapel, które są uważane za muzułmańskie dzielnice. To zupełnie inny świat. Syf, smród, bród. Mieszkałem też z muzułmanami na dobrych stanowiskach, ubranymi i elokwentnymi. Te same zasady, ten sam Islam wyznają. Nikt mi nie wmówi, że to religia pokoju. Tam albo się jest muzułmaninem albo nie. Nie ma nic pomiędzy jak w Katolicyzmie. Praktykujący, niepraktykujący, srający, niesrający... Koran jest jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ten wątek napisać wczoraj, ale mi czasu zabrakło. 

Po seansie tego odcinka byłem przygnębiony. Na prawdę. 

Podstarzałe dziewczyny/kobiety wszystkie chyba po 30, większość średnia z wyglądu i bezczelnie wybrzydzają. 

Był tam ten Patryk z Krakowa i się dziwię. Jestem facetem, ale sądzę, że gość jest mega przystojny. To, że niski... ale przecież chciały Toma Cruise'a  ??? Fuck logic.

 

I dlaczego najpierw zapalają lampki, a po emisji filmiku gaszą, skoro na filmie nic szczególnego nie było coby je zniechęciło. Dziwny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Tomko said:

Tam albo się jest muzułmaninem albo nie. Nie ma nic pomiędzy jak w Katolicyzmie. Praktykujący, niepraktykujący, srający, niesrający... Koran jest jeden. 

To ciekawe, bo ja znam muzulmanow ktorzy nie pogardza szynka czy piwkiem :) Nie do pomyslenia co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Ale sporo jest też takich, którzy powiedzą, że są muslimami, ale w praktyce mają to gdzieś: nie chodzą do meczetu, piją alkohol, biorą dragi, mają niemuzułmańskich ziomków itp. I jakoś nikt ich masowo nie zabija i nie gnoi. Jest to bardziej kulturowe niż duchowe. Ale w UK to serio robią syf, nawet ci zlaicyzowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Unhomme napisał:

@wojkr Mieszkam w kraju, gdzie jest ich duzo i nie zauwazylem nic z tego co piszesz, wiec sam sobie daruj ...

Wydaje mi się, że jest spora różnica pomiędzy krajem gdzie jest dużo muzułmanów a krajem muzułmańskim. Ten pierwszy to kraj gdzie prawo koraniczne niekoniecznie obowiązuje, a drugi to kraj, w którym jak najbardziej. W Niemczech dla przykładu jest ich sporo, ale ich prawo tam (jeszcze) nie obowiązuje, a ISIS jak najbardziej i masz to co jest na filmiku.

Jakiś czas temu czytałem, że w Londynie i jego okolicach, w niektórych dzielnicach czują się oni tak pewnie i bezkarnie, iż sami wprowadzają swoje obyczaje i prawa i dochodzi do tego, że właściciele sklepów są zastraszani, że jak nie przestaną sprzedawać alkoholu, to ich sklep pójdzie z dymem.

@wojkr Najlepsze jest to, że oni tak to sobie tłumaczą, w nocy śpi to się napije:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme Jak Allah nie widzi jak to kolega wspomniał :D I tak uważam, że ta grupa to mniejszość. Oglądałem kiedyś program w TV o tym jak to w Dubaju zachodzi słońce i otwierają się kluby nocne na pustyniach z dziwkami, haremami, alkoholem. Też znam muzułmanów co piwko piją. Nie chodzi o przestrzeganie Koranu bo z tym jest różnie. Chodzi o pewne założenia w nim powiedziane. Jeśli poczytasz wersety Koranu w tłumaczeniu to nawołują do jawnego przejęcia niewiernych siłą lub podstępem. Banda debili w klapkach UK nie przejmie i Europy. Ale wystarczy zobaczyć na ich dzietność. Zalewają Europę i to będzie postępować. Oglądnijcie sobie nawet jakieś Brytyjskie seriale stare czy nawet Jasia Fasolę. Porównajcie to z panoramą dzisiejszego Londynu. Z muzułmanami tam nawet nie jest jeszcze tak źle jak z czarnymi, ale to inna bajka. 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.