Skocz do zawartości

Dziękuję życiu... No właśnie. Za co?


Iranosh

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to dziękuję życiu za wszystko.

Za każdy poranek, który wybudza mnie ze snu. Za każdą wesołą i smutną chwilę. To wszystko przekłada się na doświadczenie, jakie zbieram przez życie.

Dziękuję losowi za to, że póki co pokierował mnie właśnie tą drogą.

 

Przede wszystkim dziękuję, że w porę obudziłem się i przestawiłem swoje życie na właściwy według mnie tor.

Dziękuję za to forum.

 

Bez Was bracia nie byłbym w takiej kondycji psychicznej, jak dziś. Dużo czytam, dużo się uczę, dużo przede mną. Zrozumiałem, że życie nie toczy się jedynie wokół kobiety. Że pieniądze są ważne ale same z siebie nie stanowią życiowego celu. Nauczyłem się cieszyć tym co mam i co mnie otacza dookoła. Że jestem zdrowy.

 

Dziękuję za empatię, bo mało jej dziś na świecie. Miałem dużo szczęścia, choć życie niejednokrotnie rzuca mi kłody pod nogi. Nie zawsze było łatwo i pewnie nigdy nie będzie ale grunt to świadomość i odpowiednie podejście. Mogę podziękować również za kumpli, którzy na ten moment zawsze ze mną byli. Za przyjaciela, z którym trzymam od bliska 10 lat. 

Nawet za tego ojca, który czasem naprawdę mnie wnerwia tak naprawdę wiele wiedzy mi przekazał a także za rodzinę. 

 

Jestem po prostu wdzięczny za to, że jestem gdzie jestem i takim, jakim chciałbym być czyli sobą.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.