Skocz do zawartości

Miłosny Pat czyli dziewczyna i jej rodzina czy życie na luzie


Rekomendowane odpowiedzi

@Radzyminiak, bracia @Pytonga i @zuckerfrei zauważyli już najważniejsze punkty.

 

Dodam moje spostrzeżenie:

Twoja pani ma już w głowie wzorce Ciebie = taty i jej samej = mamy. Mówisz, że

2 godziny temu, Radzyminiak napisał:

Gościu stosuje na mojej dziewczynie przemoc psychiczna

Obserwuj zatem jak ona odnosi się do Ciebie. Czy może za jakiś czas nie powie Ci, że jesteś taki sam jak jej ojciec i tu lista cech negatywnych. I jak masz zamiar sobie z tym radzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, POS napisał:

Jeżeli o mnie chodzi, to pracowita w mieszkaniu i robiąca obiady - fajnie :) Miałem kiedyś osobę "intelektualna" z którą mogłem porozmawiać do czasu, kiedy za dużo czasu nie było, a ona nie chciała za bardzo sprzątać i robić obiady, albo w ogóle razem robić i sprzątać, bo.. nie ma czasu.  Z dwojga i z doświadczenia, wole osobę, która jest nauczona roboty w domu i pojdzie do jakiejs pracy. Można by ująć jednocześnie, że pomagacie sobie w domu i chodzicie do pracy.(tak ja mam). Doświadczyłem już "intelektualną", która nie miała na nic czasu..

Ja tam jeszcze nie mam aż takiego doświadczenia życiowego z kobietami, ale zawsze mnie ta kwestia interesowała gdy słuchałem jęków feministek. Teraz pytanie czy my mężczyźni wolimy zwykłe proste kobiety(czyli wiadomo, kiepsko z inteligencją), ale za to zaradne, pracowite i idealne gospodynie domowe czy wolimy (pseudo)intelektualistkę, która będzie uważać, że jest wyjątkowa(no bo mało jest inteligentnych kobiet) i będzie miała lewe ręce do porządków domowych :) Moim zdaniem to zależy od wzorców rodzinnych, a twoja luba @Radzyminiak ma bądź co bądź dobre wzorce co by nie mówić na jebniętego ojca. Lepszy dominant ojciec nawet taki który potrafi raz na ruski rok pachem zlać i żona siedzi cicho niż taki co w kapciach siedzi przed tv i słucha jak go żona opierdala. Masz większy procent szansy na to, że twoja luba w przyszłości będzie się ciebie słuchać tak jak teściowa słucha się teścia. Ja bym wolał mieć taką kobietę co jest mi oddana, wierna, sex kiedy chcę, w domciu posprzątane(ewentualnie w czymś tam pomogę), ma szacunek do pracy i pieniędzy, będzie się mnie słuchać i krok po kroczku będę ją wpraszał w mój świat - siłka, sport, filmy itp. Jak kobieta uległa to tym przesiąknie tylko na to trzeba czasu. Serio gościu nie chciej mieć jakieś pseudointelektualistki bo już nieraz słyszałem i to chyba nawet na forum - kobiety nie są od rozmowy. Od rozmowy na filozoficzno-polityczne tematy masz kumpla. Myślisz, że czemu wszyscy filozofowie i myśliciele to faceci(Sokrates, Platon, Edmund Burke,)? Ano właśnie.

Zaznaczam, że świat nie jest czarno-biały i to wszystko zależy od rodziców. Ja poznałem kiedyś panienkę z bardzo niską inteligencją i irytującym dość charakterem. No ale, że była ładna i robiła maślane oczka to doszło prawie do stosunku podczas pierwszej randki w miejscu publicznym :lol: Generalnie panienka miała złe zdanie o równouprawnieniu, feministkach itp. na początku mi to odpowiadało, ale z czasem zauważyłem, że mimo iż ona tam sobie zawodówke robiła i bawiła w fryzjerkę to ty chłopie miałeś być tym, który jak wół zapierdala na swoją księżniczkę. Masz zapierdalać, pensję przynosić, płacić za śniadania, obiady, desery, kolację no kurwa czysta materialistka. W dodatku rozpieszczona z bogatymi rodzicami(a więc mieszanka wybuchowa) co pewnie miało wpływ na jej narcyzm - ona wie wszystko najlepiej, ona jest najlepsza i co by się nie wydarzyło to ona jest niewinna. Dystans miała dopóki była na haju, gdy się jej nie spodobało, że musiała płacić to miała kija w dupie i zero poczucia humoru :D Tak że jak państwo widzicie kobiety nie dzielą się tylko na te domowe perełki i te złe wyzwolone intelektualistki :P 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to nie możesz za dużo zrobić. Kobieta sama musi odciąć pępowinę i zrozumieć, że ojciec ją ogranicza. Ty jedynie możesz ustalić jakieś zasady, typu: jej ojciec nie ma prawa ingerować w Wasze życie, ona urywa z nim kontakt (oczywiście nie całkowicie, tylko na tyle, by ojciec nie mógł kontrolować) i tak dalej. Nie możesz jej dać ultimatum 'Albo ja, albo Twój ojciec', bo wybierze ojca. Ojciec jest jeden, a partnerów może mieć, tak naprawdę, ile chce.

 

Druga sprawa jest taka, że sam wchodzisz na minę chcąc z nią ślubu. Po co formalizować ten związek? Wtedy tym bardziej jej ojciec będzie się czuł w obowiązku o dbanie i kontrolowanie córki. Źle Ci w konkubinacie? Czy presja społeczna i parcie na ślub? Poza tym ślub to początek problemów w związku, wystarczy poczytać forum. A jak jednak kiedyś wybierze ojca? Będziesz się musiał pieprzyć z rozwodem, papierkami, sądami, szkoda czasu i nerwów. Poza tym pisałeś, że chcesz zacząć budowę własnego domu. Nie sądzisz, że ślub i wesele pochłoną ogrom kasy, którą mógłbyś już spokojnie odłożyć na nowy dom? Po co się pchać w kolejne koszty? Uzbierasz/uzbieracie na dom, wybudujesz/wybudujecie się, jak dalej będziecie razem i będzie Wam dobrze, to wtedy dopiero zacznij myśleć o ślubie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radzyminiak Powiem ci to samo co mój ojciec - jak już cię wkurza po 3 latach ta sytuacja to pomyśl, że będzie cię wkurzać przez następnych 60 lat. Wyobraź to sobie.

 

A tatuś skoro taki w duchu tradycji to spytaj ile i co daje w posagu razem z córką, bo ty działkę już masz. Kmiot jeb..ny. 

 

Inna kwestia. Dzieci. Wg mnie dobra stopa z dziadkami to podstawa. Uwierz mi - z nimi rodziny tworzył nie będziesz, ale dziś wychowywanie dzieci bez pomocy dziadków to orka na ugorze. Czasowo i finansowo. Wyobraź sobie teraz jak chcesz wychowywać dziecko i odkładać na nowy dom. Ty pracujesz za jakąś tam kaskę (jak napisałeś) a twoja wyprowadzając się od ojca może zapomnieć o dodatkowej pomocy od niego. Dojdzie ci dziecko to będziesz miał dodatkowe 700-1000 wydatków miesięcznie.

 

Teraz ambicje twojej partnerki. Powiem tak - studia może skończyć byle debil dzisiaj. Ale jednak bez studiów nie liczysz się w ogole na rynku pracy. Kiedyś zaświadczały, że masz solidne podstawy teoretyczne w jakiejś dziedzinie. Dziś zaświadczają, że chociaż umiesz czytać i pisać, coś tam rozumiesz z materiału, masz jakieś podstawy. Chyba, że masz umiejętności. Ale napisałeś, że twoja u ojca robiła cały czas. No to może jednak studia? No ale nie chce. 

 

Można też świetnie zarabiać na rękodziele i zainteresowaniach. No ale napisałeś, że nie ma żadnych oprócz siłowni i TV. 

 

Jak na moje oko to pracowitość twojej dziewczyny nie wystarczy a teść ci będzie rzucał kłody pod nogi. 

Edytowane przez Tomko
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się rozpisać ramowo: 

1 Kat i ofiara (ojciec vs córka)&(ojciec vs matka). 

2 Lennictwo(starsza siostra vs siostra/partnerka).

3 Syndrom Stokcholm`ski (cała rodzina vs ojciec/despota).

4 Parobek pańszczyźniany(partnerka vs brak rozwoju osobistego/praca u podstaw).

5 Mezalians kulturowy.

6 Gniazdowanie/kukułcze gniazdo.

To jest na stan obecny.

 

Następnie będzie:

1 Cyku,cyku na budziku i eeeeeee(dziecko). Zgadnij kto będzie OJCEM? NO właśnie...TY a to dlatego, że przeciwstawiłeś się despocie(potencjalnemu teściowi). Czyli w oczach partnerki jesteś tym Ogierem walczącym z tyranią.

W tym układzie jak tylko zaczął byś się dogadywać z teściem to twoje akcje lecą w dół na łeb.

Jeśli nie będziesz dogadywał się po dzieciaku(urodzeniu)z rodzinką to obejmiesz zacne stanowisko NEW TYRAN`a, co będzie podstawą mentalną do wycieczek paniusi w kierunku matecznika.

 

2 Trampolina społeczna, każda laska ma zakodowane zdobywanie/posiadanie jak najwyższego statusu społecznego(przez wzgląd na potomstwo) zatem nie zostawi Cię samego dopóty jej nie (z brzuch`acisz) lub nie znajdzie się inny zamienny TYRAN/DESPOTA.(oczywiście na obecnym terytorium bo na wsi potencjalnie wszyscy są podobnego miotu lub już zajęci).

SMV podobne do SMV pańci.

 

3 Matka POLKA, jak będziecie potencjalną rodziną to zaczną się okolicznościowe wycieczki do rodziny(patrz wyżej)bo po linii genu każdy ma prawo się nacieszyć jej szczęściem(wnukiem/siostrzeńcem....)co nie koniecznie(na pewno)Tobie będzie pasować.

Wiadomo kultura na poziomie siana w stodole.

 

4 Habituacja  na obecnym poziomie jeszcze jakoś coś wymyślisz ale potem twoje moce przerobowe zaczną nie wystarczać do podnoszenia statusu.

Zatem zaczniesz tracić w oczekiwaniach samiczki.

Nie licz, że jak urodzi to Ty będziesz zapierdalał a ona będzie się zajmować potomstwem(buhhhahhha), brak Tyrana w pobliżu to spadną okowy posiadania genu i zacznie się w głowie bałagan(1,5 roku).

Wpadniesz w krąg zła bo będziesz zapierdalał coraz intensywniej aby pańci rzucać skarby pod nogi a ona będzie kręcić coraz częściej noskiem.

 

5 MEZALIANSE mistyczne porównanie.

Od kiedy powiesz tak Twoja złotówka będzie miała 50 gr. wartości.

Biorąc pod uwagę podejście p. teścia to będzie studnia bez dnaaaaaaaaa.:huh:

 

6 Wakacje i czas wolny.

Wszystkie wolne chwile będziesz spędzał mile na wsi mimo iż Ci to wisi. A z próbuj tylko jej zabronić.

No ewentualnie kredycik, wyjazd na Malediwy, no ta wycieczka wygra z wsią. :D

 

Szkoda pisać dalej o wątkach edukacja/rozwój dziecka(potencjalnego) oraz chorobach w rodzinie bo to i tak .......FUTURE.

.....

Miejmy nadzieje iż CDN nie nastąpi.:wacko:  @Radzyminiak Tak krótko ale sam wiesz ..... 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Związek nie ma większego sensu bo:

 

1. Mezalians. 

Wielu chłopaków na forum powie ci, że z kobietą i tak nie ma o czym pogadać, bo do gadania są koledzy. Ważne żeby była robotna. Ja sądzę, że to są bzdury i nie mógłbym osobiście wytrzymać z kobietą, która ma pusto pod kopułą, żadnych zainteresowań, zero sensownej myśli. A skoro teraz twoja partnerka nie ma hobby, to później jak już osiądzie w związku, jak kwoka na jajach, to będzie tak siedzieć, aż się po nią śmierć nie upomni. Gwarantuję ci to. Piszesz: "nie hamuje u mnie pasji i głodu wiedzy". Jeszcze nie, ale poczekaj aż urodzą się dzieci i dziewczyna poczuje się pewniej w związku, to twoje pasje zaczną być głupotami.

 

2. Wojny rodzinne.

Będą się toczyć non stop. Masz na to siły? Pół biedy, kiedy rodzina cię nie do końca akceptuje, ale uwagi i złośliwości chowa dla siebie. Tu jest otwarta wojna. I twoja dziewczyna nie pogodzi tych światów. Weź też pod uwagę to, że w przypadku jakichkolwiek nieporozumień w związku, może napuszczać na ciebie tatusia.

 

3.Mylisz pojęcia, a sposobu wychowania nie oszukasz.

Piszesz, że dziewczyna Cię kocha, bo uciekła do ciebie od ojca tyrana. Shakespeare płakałby ze wzruszenia. Dziewczyna chce po prostu chłopaka intelektualistę, mieszkać w mieście itd. Większy prestiż niż grzebanie się w gnoju na wsi. Nie ma nic w tym złego, ale nie nazywajmy tego miłością. Zawsze też będzie szukała w tobie cech ojca, bo taki w niej zakiełkował wizerunek "prawdziwego mężczyzny": szorstki, chamski, robotny, trzymający wszystko twardą ręką. Jeśli będziesz wyłamywał się ze schematu, to ona zacznie wpadać w panikę i dopiero wtedy zaczną się jazdy. Przeanalizuj co napisał @Tornado w punkcie 1, zgadzam się z tym w 100%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radzyminiak Ja miałem taką sytuację i skończyło się na tym że po prostu się rozstaliśmy, nie warto było dalej tego ciągnąć bo tak jak w twoim przypadku do gościa nic nie docierało tak w moim dziewucha w końcu uległa swojemu ojcu i dopiero się zaczęło Eldorado. Wolałem sobie tego oszczędzić. Pozdro i powodzonka w Legionovia w weekend xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.