Skocz do zawartości

Arka przymierza - radiostacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dawno temu miałem swoją koncepcję, którą po pijaku dla jaj i dla rozbawienia ludzi opowiadałem. Teraz po obejrzeniu takiej serii telewizyjnej "Starożytni kosmici" doszedłem do nowych wniosków. 

Żydzi wlekli za sobą tą arkę przymierza, bo im Bóg powiedział, że przez nią będą czcić go oraz kontaktować się z nim. 

Co jeżeli arka była po prostu maszyną do międzyplanetarnej komunikacji ofiarowanej przez pozaziemskie cywilizacje? Nawet Marek mówił o laserach.

Mojżesz był wodzem? A może był kolesiem, który umiał obsłużyć radiostację i wiedzę przekazywał dalej potomkom - kapłanom? 

Czy Jahwe może być zielonym ludkiem?

Oto jest pytanie.

 

A arka faktycznie nie zginęła. Została zniszczona, bo kosmici opanowali nową, kompaktową technologię i wszczepili chip w mózg rodu Rotschieldów i innych. Mojżesz się wygadał światu, a teraz kontakt z Jahwe jest utajniony. Rotschieldowie są tutaj tylko namiestnikami w hodowli ludzi. Ludzie są tu tuczeni, a po śmierci nasza dusza idzie do specjalnego kontenera, gdzie jest tworzony ekstrakt z naszych dusz. Takim ekstraktem karmią się pozaziemskie istoty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.