Skocz do zawartości

Pewna znajomość


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem bracia. Jestem krótko przed rozwodem. W między czasie na jednym z portali randkowym, poznałem pewną kobietę. Smv kobiety to 7\10, podobnie u mnie. Ma córkę, lecz bez małżeństwa. Ja mam syna. Znajomość zaczęła od luźnych rozmów, po czym otrzymałem nr telefonu od samicy. Codzienne pisanie i rozmawianie po dwie,trzy godziny przez telefon. Dodam, że znajomość trwa już prawie miesiąc. Z racji różnicy kilometrów, ponad 100 km i braku czasu, nie było jeszcze spotkania w na żywo. Obawiam sie, że powoli staje sie już zaszufladkowany jako friendship, co najwyzej orbiterek. Pytanie ? Jak tego uniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteś w fzone to cieżko bedzie z tego wybrnąć... Nie było spotkana na żywo? To lipa! Trzeba jak najszybciej do niego dążyć... Kradnie Tobie czas srajac Ci 3h do telefonu? No to pięknie. Swoją droga to musisz być majętny...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij papiery, potem mysl o sobie.

nie za szybko na ten plasterek  kolego?

Na razie jestes tamponik, i tobie to wygodnie, 

ale moze ci to nasrac w papierach, ai sam nie wiesz jeszcze czego chcesz.

masz rozwod, zajmij sie soba. masz corke, zamij sie dzieckiem.

 

na plasterki albo bycie tamponem przyjdzie czas.

Edytowane przez poprawiony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

Jestem krótko przed rozwodem.

 

9 godzin temu, Still napisał:

Narazie interesuje mnie tylko i wylacznie swobodna znajomość, stricte łóżkowa. 

9 godzin temu, poprawiony napisał:

ogarnij papiery, potem mysl o sobie.

nie za szybko na ten plasterek  kolego?

Póki nie rozwiedziesz się zalecam odłożenie tego w czasie. Być może ta osoba jest podstawiona. Co więcej nie wciskaj haków na swoją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.