Skocz do zawartości

Dom Samca


jasam

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem dobry w robótkach ręcznych, więc może się przydam :)

To kiedy się będzie można zapisać na turnus?

 

A tak całkiem poważnie to idea bardzo ciekawa, ale pracy przy tym     mnóstwo. 

Myślę że pomysł należy do Marka i to on powinien to poprowadzić, ale jakiś fundusz na który można by wpłacać pieniądze na ten cel, to czemu nie. Sam bym dołożył swoją cegiełke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie , poczekam 20 lat albo i więcej kiedy ruszą maruderzy to dołączę. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku nie od pierwszego malkontenta. Czy my w Polsce naprawdę nie możemy reagować w sposób pozytywny typu : "ok, spróbujmy i zobaczymy czy to ma sens" a nie ile godzin tu jesteś. W podtekście -ja jestem tu dłużej i zobacz ile już zrobiłem ?

 Dlatego tak lubię NLP - jednym z fajnych sposobów na życie w nim jest powiedzenie :" nie wiesz co robić , działaj " zamiast piep... bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej napisałem oczekiwałem dobrych pomysłów a nie było ani jednego. Tylko delikatne lub nie prostowanie świeżaka. Trochę mi to wygląda na besztanie rekruta bo wstępuje do elity . Nic takiego nie słyszałem w żadnej audycji Marka. Uważam jego pomysły czy działania za świetne i prawdziwe. Czyżby chodziło o przymusowe lizanie tyłka każdego forumowicza ???Bo jak nie to pogrozicie palcem. Wyzywanie od trolli po kilku wpisach -gratuluje przenikliwości. Naprawdę chciałem podziałać w jakimś fajnym celu. Mam 50 lat , po jednym rozwodzie i swoich przejściach i nie robię już nic na hip hurra. Rozumiem że przed następnym pomysłem powinienem się spytać starszych kolegów z  o wiele większym doświadczeniem życiowym z forum. Teraz będę się bał wejścia na forum bo może znowu ktoś mnie pojedzie za , no właśnie za co ??? Ogarnijcie się trochę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.