Skocz do zawartości

Czarny protest - "TAK" dla eutanazji starych ludzi - refleksje


Funky.steel

Rekomendowane odpowiedzi

Dziesiaj znowu kolejny 'protest'...
Tego tematu nie ciągnę,

 

dostrzegam jednak druga stronę tej monety.
Czy za kilkanaście lat nie dojdziemy do sytuacji w której będzie się domagać eutanazji staruszków - m.in. dzisiejszych 'protestujących' ?

 

Stary człowiek jest bezproduktywny.
Stary człowiek jest chory. Jest często niepełnosprawny. Niesprawny umysłowo.
Kto zapłaci za opiekę nad staruszkiem ? Czy jego dziecko/bliscy będą chcieli się nim zajmować - za darmo ? Kto zapłaci za to poświęcenie ? 
Młodzi chcieliby mieszkać w tym mieszkaniu w którym są. Czy stać ich lokalowo na jeszcze jedną osobę ?

A co z karierą, kiedy staruch (za przeproszeniem) sra pod siebie ? 

 

Starych ludzi - już niedługo - będzie ZA DUŻO. Ten problem trzeba będzie rozwiązać. Kto go rozwiąże ? No przecież nie starzy zniedołężniali ludzie, którzy nie będą mieli energii żeby protestować.

 

Taki mam ogólny kierunek spostrzeżenia. Jest 'A' to jest 'B'. Awers i rewers. Rodzenie i młodość - starość i śmierć. 

 

Proszę o wyrozumiałość...

Edytowane przez Funky.steel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o Co do tendencji to chyba coś w tym jest. Za pomocą mediów można wmówić człowiekowi każdą perwersje a zwyrodnialstwo przedstawić jako wspaniałomyślną idee. Ostatnio wyszła na światło dzienne afera związana z fb, że manipuluje przekazem informacji. Tj. Próbuje wmówić, że wszyscy mają poglądy "x" poprzez promowanie jednej ideii (widzisz same posty znajomych którzy są np. za czarnym protestem) a banowanie drugiej. Ma to też związek z wyciekiem danych poza fb i mieszanie się w kampanie Brexit, czy wyborów prezydenckich USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kasę to sobie poradzi. Jak nie będą sprzyjające warunki to się wyprowadzi. A kto biedny tego łowcy skór dopadną. Podejrzewam ,że nie będzie przymusu eutanazjii ale np. finansowane będzie leczenie 3 specjalistów reszta w prywatnym zakresie. Nie stać cię to trudno. Eutanazja będzie darmowa. 

Edytowane przez Ramzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ksanti napisał:

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o 

 

Podobne zaskoczenie przeżyłem, gdy moja nauczycielka z podstawówki i gimnazjum, którą zawsze mocno lubiłem i z wzajemnością, po dodaniu jej do znajomych na fb

okazała się fanką Jaruzelskiego, Wałęsy i Platformy Obywatelskiej. :) 

 

Co do czarnego protestu, to nie widzę u siebie w znajomych poruszenia, jedynie jedna koleżanka dała sobie na profilowe "#biały_protest" szablon, czy jak to się nazywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin_Herzoga Co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Jak mawiał jeden w porządku gość którego poznałem w Holandii - buta nie zjesz albo chuj ma jaja :D

Ja właśnie zauważyłem że nowa kobita ojca dojebała profilowe z napisem CZARNY PROTEST - myślę sobie "no chuj ma jaja, trzeba trzymać dalej rękę na pulsie" - bo mam ją na oku, tak w razie W bo ojciec choć babie na łeb se wejść nie da to jednak wolę dmuchać na zimne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kobiety, która popiera te protesty czy ruchy feministyczne, ale fakt jesteśmy społeczeństwem starzejącym sie, młodych coraz mniej, głupota ludzka rośnie, więc nie zdziwię się jak za kilkanaście lat zalegalizują eutanazję i będą namawiać dziadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie.
Powtarzam to już tyle razy.

DZIECKO NIE JEST TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ!!!!!!!

DZIECKO NALEŻ DO PAŃSTWA!!!!!!

PAŃSTWO UDZIELA CI MOŻLIWOŚĆ WYCHOWANIA DZIECKA KTÓRE URODZIŁAŚ!!!!!!

JEŚLI COŚ SPAPRASZ PAŃSTWO ODBIERZE CI DZIECKO!!!!

Wymieramy więc Państwo jako ciało wybrane w wyborach przez większość społeczeństwa czyli około 40 % bo reszta nie chodzi na wybory. Więc Państwo przede wszystkim stara się by naród nie wymarł. By była kasa na emerytury i renty. Więc dla Państwa każde dziecko jest na wagę złota.
Kiedy WY kobiety w końcu zrozumiecie, że nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie możemy samostanowić o sobie.
Jesteśmy bateriami w matrixie.
Im nas więcej tym lepiej dla Państwa.
Temat trudny bo np kobieta zgwałcona musi rodzic dziecko. Rozumiem kobietę, że to ona musi to dziecko 9 miesięcy nosić.
Ale rozumiem też Państwo jako całość.
Każde Polskie dziecko jest ważne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.