Skocz do zawartości

Japonka o 4 latach związku z Polakiem! Mocny materiał! Zobacz sam!


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna ta Aiko, ale Emil trochę dał się spantoflić :P Ma ładne zęby w przeciwieństwie do większości Japonek. Chciałbym w sumie jakąś ładną Japonkę, ale miałbym obawy, że uzna mnie za lenia. Z racji, ze tam dużo się pracuje, ja też w sumie bym się wkurzał o ten etos pracy. Z drugiej strony musiała by nauczyć się języka polskiego i być może przeprowadzić się ze mną do Polski lub innego kraju :) Wiele jest przeszkód, ale nie wyobrażam sobie uczyć się specjalnie całego języka japońskiego a polski jest trudniejszy. Poza tym wniosek z tego płynie taki, że Japonka musi co nieco być zwesternizowana aby osiągnąć z nią nić porozumienia. Podobno jest pewna "subkultura" dziewczyn, które polują na gaijinów (obcokrajowców) i marzą o tym, żeby wyjechać z Japonii. Fajnie gdyby mi taka gotowała zdrowe posiłki a nie jakieś schabowe z ziemniakami :D Aiko akurat sprawia wrażenie trochę sztywnej. Trzeba będzie pomyśleć o pracy gdzie da się pracować zdalnie. Wtedy Japonia, Tajlandia i inne kraje stoją otworem i panienkami :) Chyba, że wpierw  znajdzie się jakaś zreformowana Polka :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ksanti napisał:

ale Emil trochę dał się spantoflić

Też to zauważyłem. On na jednym z filmów podkreślał, że Aiko nie jest typową japońską żoną i ma swoje zdanie. Ostatnio jak Aiko coś potłukła w kuchni to on po niej posprzątał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Haha ta piosenka coś ostatnio zrobiła się modna na forum :D Nie puszczam bo znowu zacznę cały dzień nucić.

 

@Takeo

No ciężko ogólnie, ale Japonia jest dobra na zwiedzanie, ewentuanie wakacje, nie żeby tam mieszkać na stałe. 

 

@Tomko

Wszędzie są zarówno ładne jak i brzydkie dziewczyny nawet w Niemczech :)

 

@MoszeKortuxy

No właśnie, też mnie mocno zirytował ten odcinek co sprzątał po niej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem kontaktów z Japonkami itp, ale nie chciałbym mieć dziewczyny z kompletnie innego kraju, kultury i tak dalej. Nie dogadałbym się choćbym nie wiem jak chciał, pewnych rzeczy się nie przeskoczy, no chyba że tylko ja tak mam.

Druga sprawa, jak facio jest ''cipą'' to każda mu wejdzie na głowę, nawet największe niewolnice z plemienia Masajów, one mają to w genach, kiedy raz zauważą że można, będą drążyć jak kropla skałę.

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha

Też do końca nie widzę tego aby być z nie Polką. Jednak jak życie postawi mnie w niefortunnej sytuacji to nie będę miał wyboru. Co do dziewczyny mam pewne wymagania i nie zrezygnuje z nich. 

 

@Tomko

Przesadzasz. Jest tam więcej ludzi (ok. 127mln vs. 38mln), więc wiadomo, że będzie też więcej brzydkich. Ładnych statystycznie zawsze jest o wiele mniej. Oczywiście większość Japonek mi się nie podoba, ale tak samo jest z Polkami. Wychodzę na ulicę i też widuje mnóstwo dla mnie mało atrakcyjnych pań. Zauważyłem, że na zdjęciach google bardzo ciężko jest znaleźć ładne panie (w każdej narodowości). Wiem, że w Japonii są ładne dziewczyny bo nieraz widziałem na filmikach yt jak ktoś robił vlogi z ulicy lub eventów. 

 

 

500_F_46744191_5YH7ruEo9zLkfuXw43YmTGQ0H

 

20090918101220976.jpg

 

7ecdadd9c751feb3525706fd052dcf7f.jpg

 

d4335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojkr napisał:

 fajne i ciekawe ale fakt jest jeden siedzi pod pantoflem. 

Siedzi siedzi, pamiętam filmik jak nagrywał, że że żona wkurwiona po robocie, bo naczyń dokładnie Emil nie umył i musi bardziej uważać ,żeby naczynia nie były "nuru nuru" żeby znowu żony nie wkurwić :D . "Mocny Materiał zobacz sam" trochę wieje nagłówkami z faktu,a to przecież fajny materiał, ale żadna sensacja, po co clickbait?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę inaczej niż większość starych panien wypowiadających się powyżej.

 

Bardzo ładna kobieta, bardzo mi się podoba (włosy, uśmiech, rysy twarzy, kontrast włosy-kolor skóry, GŁOS !!!), spokojna, stanowcza w wypowiedziach, wyważona w słowach i gestach. Ciepły, miły głos, a do tego japoński w jej wykonaniu wypada dostojnie. Zazdroszczę kobiety Emilowi i mam nadzieję, że będą razem szczęśliwi. Miłego dnia życzę Panowie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Azjatki nigdy nie pociągały, wolę jakieś takie mieszanki arabskie, żydowskie... albo najlepiej rude pieguski :)

Ale dodatkowo, chyba nie zniósł bym tej melodii języka. Juz po prostu uszami wyobraźni słyszę to redundantne pierdolenie od rana i mam ochotę ogłuchnąć.

Nieee, dzięki. Chyba już lepsza byłaby kanonada: "ruhe, halt, steh auf!, ich liebe dich mein schatz" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówi na filmie niekoniecznie musi być prawdą. Wiadomo, że każdy przedstawia swoje życie w jak najlepszym świetle publicznie. 

 

Oczywiście sama kultura jest kompletnie różna od naszej. Samo nieokazywanie emocji, spokój, podchodzenie do życia na chłodno to duże plusy. Widać to od razu.

 

Nie wiemy jednak jakie są minusy, bo nie znamy tej kultury, tych ludzi.

 

A jak to mówił prezes KS Tęcza Ryszard Ochódzki "Najważniejsze, żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów" :D

@MoszeKortuxy Co jest mocnego w tym materiale? Czy to tylko nagłówek rodem z Super Expressu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.