Skocz do zawartości

MGTOW Polska


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżąc autem do roboty słucham po drodze różnych audycji youtubowych. Oprócz Marka trafiłem ostatnio na bardzo dobry polski kontent w temacie MGTOW. Gość rzetelnie i na spokojnie opowiada o matrixowych realiach, jak być ich świadomym i unikać wpieprzenia się w białorycerskie szambo. Słucha się tego jednym tchem. Polecam i zachęcam do komentowania w tym temacie!

https://www.youtube.com/channel/UCwScirTMKlAzyppNBrML9LA 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, WąsatySamiec napisał:

Całkiem spoko, MGTOW jest ogólnie bardzo dobrym i przyszłościowym nurtem, chociaż w Ameryce feministyczne bydło  się do niektórych kanałów dobrało i uwaliło.

Myślę że każdy kanał MGTOW na youtube będzie zbanowany jeżeli tylko będzie zbierał coraz większą publikę. Mam nadzieje tylko że będą powstawały nowe kanały, a stare odradzały się pod nowymi nazwami. MGTOW to rozsądne podejście na dzisiejsze czasy. Nie mamy szans pokonać dzisiejszego, lewacko-feministycznego spierdolenia więc trzeba się zaadaptować. Mając wiedzę jak funkcjonuje matrix można skoncentrować się na sobie i rzeczach które dają nam radość zamiast pakować się w miny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem wszystkie jego filmiki (choć nie było ich zbyt wiele) i też uważam, że fajnie gada. Pewnie dlatego, że gadkę ma podobną do Markowej jeśli chodzi o content. Ale pół roku temu przestał nagrywać i myślałem, że zakończył karierę. A tu proszę, niespodzianka, nastąpiło odrodzenie kanału.

 

@Clarence Boddicker, zuch jesteś. Czujny jak ważka, zauważyłeś powrót tego gościa. Chętnie go posłucham, ciekawe co nowego nagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Clarence Boddicker, też to zauważyłem, dlatego tym chętniej będę go słuchał. I zaczął nagrywać częściej. Fajnie. I ciekawa sprawa z tym zhakowaniem jego bloga przez wściekłe feministki. Po tym widać, że jest zagrożeniem. Inaczej by go nie chciały wyeliminować. Tylko patrzeć kiedy jego kanał uwalą na YT. Teraz ma małą oglądalność i tylko to go ratuje, tylko 182 suby. Kiedy dojdzie do 1000 to przestanie istnieć jako youtuber. Ale za to Sanjaya ma się dobrze, to jest jeszcze ciekawsze, a facet w foliowym kapeluszu pierdoli farmazony o płaskiej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.