Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Jestem michał, mam 35 lat i mieszkam w Warszawie.
Moje życie to pogoń za kobietami, samorozwój, fotografia, filmowanie, siłownia, zapuszczanie brody, praca nad charyzmą i pewnością siebie oraz trochę finanse.
Wychodzę na daygame i nightgame 2x w tygodniu. Myślę, że naprawdę sporo działam i są tego efekty.
Jestem członkiem grupy na FB, której celem jest nagrywanie infieldów z wyjść na miasto i uwodzenia kobiet - nie tylko moich, ale również członków grupy.
Na tej grupie uczymy się wspólnie jak mieć wybór z kobietami i jak to robić, abyśmy to my podejmowali decyzje i wybierali, a nie byli wybierani.
Po części także staram się demaskować oszustów w branży trenerów uwodzenia.
Na grupie piętnujemy gości, którzy przyjmują pozycję autorytetu w kwestii relacji damsko-męskich, a nie mają tego popartego infieldami,
których nagranie w dzisiejszych czasach jest stosunkowo proste.
Jeżeli jakiś trener naprawdę podchodzi do kobiet, to zarejestrowanie takiego faktu wymaga znalezienia kamerzysty z własnym sprzętem i zapłacenia mu za 4-5h filmowania.

 

Wyśmiewam się s takich gości jak Feniks, Rafał Zuber i Robert Marchel, którzy zbudowali sobie reputację beż żadnego infieldu - ale zjebany w tym wątku od góry do dołu James,
jest według mnie autentyczny, bo ma na swoim kanale chyba z 25 infieldów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trek napisał:

Co Ciebie tutaj sprowadza?

No właśnie chyba trochę pomyliłem fora - widzę tutaj "victim mentality", dużo mizoginizmu i frustracji.
Faceci, którzy pozwolili się pogryźć, przeżuć i wypluć kobietom i teraz twierdzą, że to tych kobiet wina - żałosne.
A jak ja i James zamieściliśmy filmiki pokazujące jak zaprosić dziewczynę na kawę, to zostaliśmy zjebani jak bure suki - ten filmik Jamesa jest świetny i można się z niego wiele nauczyć.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, michał roesler napisał:

No właśnie chyba trochę pomyliłem fora - widzę tutaj "victim mentality", dużo mizoginizmu i frustracji.

A ja widzę brak czytania ze zrozumieniem. Panie Michale, proszę się nie pogrążać i nie wysrywać, że ktoś jest żałosny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michał roesler said:

No właśnie chyba trochę pomyliłem fora - widzę tutaj "victim mentality", dużo mizoginizmu i frustracji.
Faceci, którzy pozwolili się pogryźć, przeżuć i wypluć kobietom i teraz twierdzą, że to tych kobiet wina - żałosne.
A jak ja i James zamieściliśmy filmiki pokazujące jak zaprosić dziewczynę na kawę, to zostaliśmy zjebani jak bure suki - ten filmik Jamesa jest świetny i można się z niego wiele nauczyć.
 

"Przyciąganie do kobiet jest moją biologią i nie jestem na tym świecie po to, aby z tym walczyć. Jestem tu po to, aby inicjować nowe znajomości, tak długo aż znajdę dziewczynę, której ugną się przy mnie kolana i która będzie chciała pójść za mną wszędzie."

 

Cytat z innego postu - możesz bardziej wyjaśnić co masz na myśli? Czy poszukujesz tej jedynej wyjątkowej myszki/dziwczyny.

Nie jestem sarkastyczny.

 

Pozwolę sobie zauważyć, że sam zarejestrowałeś się na forum aby promować siebie i swoją grupę – krytyka I odmienny punkt widzenia jest czymś normalnym ale niestety widać, że masz z tym problem. Tak więc zyczę więcej luzu I pracy nad :

"Moje życie to pogoń za kobietami, samorozwój, fotografia, filmowanie, siłownia, zapuszczanie brody, praca nad charyzmą i pewnością siebie oraz trochę finanse."

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję się nie podniecać tak ze jakaś kobieta poszła z Tobą na kawę bo serio to żadna sztuka. Jeśli miarą podrywu jest ilość wspólnych wyjść na kawę to jest to żałosne.

Ja się zawsze będę pytał "no tak ale co dalej"?

 

Uwierz ze mając w miarę wygląd można podejść do każdej dziewczyny na ulicy i większość da się wyciągnąć na kawę przeciętnemu kowalskiemu. Niestety ale te Twoje filmiki są chuja warte i niczego nie wnoszą. Ameryki nie odkryłeś w nich i ludzie słusznie ze Cie zjebali, bo stracili swój cenny czas na oglądanie tych bzdur zresztą tak jak i ja, no ale nie będę tego komentował, gdyż uważam ze skoro Ci to przyjemność sprawia to sobie żyj dalej w swojej świadomości i ciesz się ze kolejna kobieta wypila sobie kawę/drinka/herbatę/itd za darmo. :)

 

Do Modów:

sorki za dosc ostra krytykę wobec @michał roesler ale ja się poczułem obrażony uznaniem mnie pośrednio jako "victim mentality", wiec zszedlem do poziomu rozmówcy.

 

Dziękuję za uwagę

Edytowane przez Ruchawicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michał roesler napisał:

No właśnie chyba trochę pomyliłem fora - widzę tutaj "victim mentality", dużo mizoginizmu i frustracji.
Faceci, którzy pozwolili się pogryźć, przeżuć i wypluć kobietom i teraz twierdzą, że to tych kobiet wina - żałosne.
 

Niesamowite, jaki ty jesteś mądry i wszystkowiedzący. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.