Skocz do zawartości

Nietypowy trend podbija Instagram. Brwi w kształcie butów, delfina i syrenki


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wprost.pl/swiat/10113119/nietypowy-trend-podbija-instagram-brwi-w-ksztalcie-butow-delfina-i-syrenki.html

Dziewczyny! Nowy makijaż! Najpopularniejszy trend na instagramie! Już zrobiłyście sobie taki makijaż? :D Jeśli tak to piszcie! Jeśli nie to też piszcie co o tym sądzicie!

 

Na popularnym portalu społecznościowym pojawił się nowy trend. Internautki zamieszczają zdjęcia z nietypowo wyglądającymi brwiami.

Jak opisuje „Daily Mail”, w mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio wiele trendów dotyczących brwi. Internautki publikują zdjęcia przedstawiające, w jak wymyślny sposób regulują lub dorysowują tę część twarzy. Najpopularniejszym trendem dotyczącym nietypowych brwi są obecnie wysokie buty.

 

 

Obróbka cyfrowa

Zdjęcie z taką brwią opublikował na Instagramie profil SkyzEditz, na którym często pojawiają się także fotografie celebrytów lub kobiet, które przodują w modzie jeśli chodzi o regulację brwi. Co zadziwiające, zdjęcie, które cieszy się dużą popularnością nie jest efektem sprytnego makijażu. Brew w formie buta na wysokim obcasie powstała w programie komputerowym.

 

bf70da610ed01efc1038acc73132.png

 

Internauci podzieleni

Część internautów stwierdziła, że brwi w postaci butów to wymysł, a osoba z taką stylizacją wygląda jak zdesperowany klaun. Inni z kolei komentują, że taki wygląd jest kreatywny, a opublikowane zdjęcie jest po prostu swego rodzaju żartem. Szczególnie, że profil SkyzEditz słynie z zamieszczania materiałów, na których wizerunki gwiazd i tzw. influencerów są poddawane cyfrowej obróbce.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, a co tu pisać, tu płakać trzeba. 

 

Mnie to nie bawi, nie śmieszy, nie irytuje - jedynie bardzo nieprzyjemny widok.

 

Starsi ludzie by powiedzieli, aż hadko patrzeć.

Bardzo mi się podoba to słowo i w tym kontekście wyjątkowo pasuje ;)

 

Edytowane przez Sitriel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy ludzie starsi często używają tego słowa w rozumieniu, ohydnie brzydko i aż wstyd patrzeć.  

W tym jednym słowie są umieszczone odczucia zniesmaczenia połączonego z odczuciem wstydu związanego z patrzeniem na coś lub słuchaniem czegoś lub kogoś.

 

Używane jest również przy zbytnim roznegliżowaniu, które jest aż rażące i nieodpowiednie do sytuacji, lub do wypowiedzi która jest niestosowna, perfidnie prostacka, wulgarna lub erotycznie bezczelna.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MoszeKortuxy napisał:

Jeśli nie to też piszcie co o tym sądzicie!

Idiotyzm już nie wiedzą, co ze sobą robić. :)

W ogóle jeśli jesteśmy przy temacie brwi, to mam wrażenie, że niektóre nie maja lustra. :unsure:

Pełno dziewczyn szpeci sie grubymi, sztucznymi, nieumiejętnie dorysowanymi brwiami, chociaż wydaje mi sie że teraz jest ich mniej niż jakiś czas temu.

Spojrzy sie na twarz i skupia sie TYLKO na tych nieszczęsnych brwiach... u niektórych to wygląda komicznie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence nie tylko "brwiami" ale i toną makijażu, to już nie "pudrowanie noska" a "szpachlowanie maski" :wacko: Nie wiem skąd ta moda na plastikowe "pyszczydła" u pań, wątpię żeby jakiejś sporej ilości facetów podobało się coś takiego, mi zawsze wpadały w oko dziewczyny naturalnie wyglądające, minimum makijażu. Za niedługo człowiek będzie prawie jak wiedźmin, tyle że na odwrót bo on kładł się ze strzygą a budził z księżniczką :P

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałam nagłówek to mimowolnie z  moich ust  głosem  totalnego zwątpienia wyszło tylko " co...? "

 

Ja się zawsze pytam samej siebie...jak to jest, że te panie, które noszą takie brwi zapewne lustra w domu mają i się namiętnie w nie wpatrują każdego dnia, nie dochodzą do wniosku, że jednak  to wygląda tandetnie i szpetnie? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie rozumiem kobiet które robią to coś ze swoich brwi nie chodzi mi o te delfinki czy inne wymysły, ale o te kreski przecież to jest PORAŻKA kiedy patrze na takie dziewczyny to czuję tylko zażenowanie i politowanie:blink: i śmiech:huh: jednocześnie:mellow:. TO WYGLĄDA ŹLE! piękne jest naturalne! jak mawia klasyk "brwi wyje*** kreski wstawić":lol:

 

 I każda ta młoda z brwiami zrobionymi, konturowanymi policzkami i ustami z cyckami na wierzchu wygląda tak samo i myśli że "jestem księżniczka każdy mnie che" ego wybite do nieba... te kobiety są dla mnie aseksualne.

 

@Ksanti A to nie jest apka. społecznościowa do chwalenia się jakie to mam super życie za pomocą zdj. 

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Nie mam nic przeciwko, krzywdy nie robi nikomu, fajne nawet. 

To co wstawiła @Anna to mi sie cofało... Nie fajne.

@zuckerfrei a wiesz, że te "cudne" czółenka też powstały podążając za falą trendu na owłosienie?

 

Takie mody to wyraz prowokacji i bezmyślności. Nie ma jak to zniszczyć sobie ukorzenienie włosa brwi w imię lansowanej mody a potem za gruba kasę poddać się rekonstrukcji ubytków- jak będzie stać, bo jak nie to kolejne lata desperacko zamalowywać braki. Każda dobra i doświadczona kosmetyczka powie, że nie można nawet depilować brew wedle dowolnego szablonu by nie naruszyć pasującej do twarzy głównej linii a co dopiero coś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hippie napisał:

które noszą takie brwi zapewne lustra w domu mają i się namiętnie w nie wpatrują każdego dnia, nie dochodzą do wniosku, że jednak  to wygląda tandetnie i szpetnie? 

 

Nie mają gustu. Robią taki makijaż jaki ktoś im pokaże i powie, że jest modny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie mają gustu, wyczucia tylko ślepo podążają za modą. :)

Raz delikatnie, z ciekawości pomalowałam sie cieniem do brwi.

Ale przejrzałam się i widziałam, że lepiej zostać tylko przy regulowaniu moich brwi u kosmetyczki, bo nawet z małą ilością cienia wyglądają przerysowanie, zbyt rzucają się w oczy pomimo mojej ciemnej karnacji i tego że z natury mam czarne brwi, a użyłam ciemnego brązu. :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna jak one powstały i po co to mnie nie interesuje - obleśne i tyle. W moim odczuciu są obleśne. 

 

Ktoś musi być bezmyślny, aby inni mogli się kierować zdrowym rozsądkiem. Jedni chorują inni zdrowi jak byki. Zawsze tak było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.