Skocz do zawartości

Nietypowy trend podbija Instagram. Brwi w kształcie butów, delfina i syrenki


Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei w moim odczuciu też są obrzydliwe, ale podobnie jak but czy cokolwiek innego niż tradycyjne brwi nad oczami. Ta z góry nadrabia jeszcze ładną buzia, ale u przeciętnych to będzie prawdziwy wizerunkowy krach.

r2rfoo.jpg

 

 Choć optymistycznie uważam, że ten trend się nie przyjmie, a jeśli już to najwyżej w małej skali wśród nastolatek. Tu ewidentnie nie chodzi o to by podobać się mężczyznom, ale o to by przyciągnąć do siebie uwagę jakimś dziwactwem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie nię zgodzić, @Anna z tym na czole i bez tego w tym przypadku, no jest jak jest. Zauważyłem ze kobiety czasem zrobią wszystko by być "inne" i zwracać na siebie uwagę. Fakt pierwsze foto - jakość wykonania jest o niebo lepsze, niż ten drugi przykład. Rozpatrujemy chyba dwie skrajności. No ale jak ta pani lubi kotki to ja nie mam zamiaru jej tego zabraniać. Zdrowy rozsądek i dobry smak! Nie wszyscy to maja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieatrakcyjne kobiety chyba nigdy nie zrozumieją, że jeśli nie urodziły się ładne to nie mają szans na lekkie życie u boku bogatego faceta. Dały sobie wmówić, że można inaczej. Stały się naiwnymi ofiarami ludzkiej manipulacji i z udziwnieniami na twarzy liczą na cud z niebios. Tak żałosne, że aż śmieszne.

Polecam taniec na sznurku od prania. 

Więcej korzyśći.

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2018 o 16:37, MoszeKortuxy napisał:

Co zadziwiające, zdjęcie, które cieszy się dużą popularnością nie jest efektem sprytnego makijażu. Brew w formie buta na wysokim obcasie powstała w programie komputerowym.

Hahahaha. Cała ta twarz chyba została zrobiona w komputerze.

 

A te kobiety pod spodem to nie moda. Mieszkam w Londynie - tu po ulicach chodzą takie twory, że strach się bać.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.