Skocz do zawartości

Spóźnienie na randkę - opierdol


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie 

 

 

Miałem przed chwila,mianowicie na godzinę 20:30 umówione spotkanie z badoo - najpierw dziewczyna powiedziała mi godzine wcześniej ze jest spoznialska i "zawsze się spóźnia" więc ustaliliśmy,że 20:40 będzie idealnie. 

 

 Okej dojeżdzam na miejsce wszystko fajnie 20:37 dziewczyna mi pisze ze spóźni się 15 min,na to ja jej ze jeśli nie będzie do 20:50 to wracam do domu.

 

Tak też się stało,oznajmilem ze wracam do domu.

 

Dziewczyna dzwoni czy ja żartuje,o co mi chodzi jak ona już prawie na miejscu.

 

Mówię jej,że jest nie słowna i nie obchodzą mnie tłumaczenia.

 

Bracia,Was też wkurwiaja spoźnialskie kobiety ? Wg mnie to brak szacunku spozniac się mimo,że ma się dużo czasu na przygotowanie do spotkania.

 

Jakie Wasze zdanie? 

 

Pozdrawiam Uprzejmie Cień

  • Like 18
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to zrobiłeś z igły widły. Więcej luzu,  5 minut to nie 2 godziny.  Wydaje mi się,  że chciałeś jej pokazać i pokazałeś.  Jak się teraz czujesz?  dumny jesteś z siebie? Teraz ona komuś tak zrobi i koło złych emocji zacznie się kręcić.  A tak z ciekawości ile masz lat?... 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zrobiłbym tak samo.

 

Jest 20:30 to ma być 20:30 i chuj, inaczej nie ma szacunku.

Zgodziłeś się spóźnić 15 minut, a ta pisze, że jeszcze więcej się spóźni.

Już prawie była na miejscu, taaaa, ja znam takie osoby, co mówiły że już prawie są na miejscu, jak ledwo opuścili mieszkanie.

 

Mega wkurwiające.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan Nowak A co ma do znaczenia wiek brata @Cień ? Bardzo dobrze że zachował się tak jak się zachował, niunia sama napisała że jest spóźnialska i że się spóźni, brat więc oznajmił że poczeka ale do danej godziny - ultimatum, brat pokazał że jest stanowczy i że zawsze znajdzie "inne" zajęcie + jeśli jest się spóźnialskim, jest się tego świadomym to stara się wtedy wcześniej ogarnąć żeby być na czas. Dla mnie to ewidentnie był teścik na sprawdzenie czy miś będzie grzecznie i cierpliwie czekał aż łaskawa pani się zjawi.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem co do minuty na jakieś spotkanie biznesowe. ale na randke to chłopie bardziej na luzie trzeba podejść.

Najwyżej juz na spotkaniu powiedzieć damulce że ci się to nie podoba i jesteś oburzony.

Wiara chłopie  potkręcanie atmosfery przed i w trakcie spotkania skutkuje seksikiem :)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3.14...dolę. Laski robią tak by podgrzewać emocje. Ona liczyła że ją za to ładnie sprowadzisz na ziemię (słownie lub inaczej). Sprawdzała Cię. Gdyby mi przed spotkaniem powiedziała że jest spóźnialska to ja sam bym się spóźnił 30 minut (obserwując ją z ukrycia, aż sama nie pęknie i do mnie nie zadzwoni). Ona już przed spotkaniem powiedziała Ci grzecznie że się spóźni, nie kminisz tego ?! Umawiasz się z kobietą a nie z agentem ubezpieczeniowym który wciska Ci kit za kasę i w jego interesie jest być na czas ;]

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jan Nowak napisał:

A jak dla mnie to zrobiłeś z igły widły. Więcej luzu,  5 minut to nie 2 godziny.  Wydaje mi się,  że chciałeś jej pokazać i pokazałeś.  Jak się teraz czujesz?  dumny jesteś z siebie? Teraz ona komuś tak zrobi i koło złych emocji zacznie się kręcić.  A tak z ciekawości ile masz lat?... 

Nie 5 minut tylko 20 jej dał w stosunku do pierwotnie ustalonej pory spotkania. Jeszcze mało ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a to baby takie są. Ja zwykle lubie grać na emocjach i robie takiej pannie wstyd przy ludziach. hehe.

Dzieki temu wiem że mam wplyw na jej emocje. A jak marek mówi emocje są najważniejsze w relacji damsko-męskiej jak chcesz puknąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lxdead napisał:

@Jan Nowak A co ma do znaczenia wiek brata @Cień ? Bardzo dobrze że zachował się tak jak się zachował, niunia sama napisała że jest spóźnialska i że się spóźni, brat więc oznajmił że poczeka ale do danej godziny - ultimatum, brat pokazał że jest stanowczy i że zawsze znajdzie "inne" zajęcie + jeśli jest się spóźnialskim, jest się tego świadomym to stara się wtedy wcześniej ogarnąć żeby być na czas. Dla mnie to ewidentnie był teścik na sprawdzenie czy miś będzie grzecznie i cierpliwie czekał aż łaskawa pani się zjawi.

A bierzesz pod uwagę, że na serio komuś może coś wypaść? Nigdy nie spóźniłeś się w życiu? Trochę przesada z tymi testami. Za dużo analizujecie. Bierz sprawy takimi jakimi są, a nie jakimi ty je widzisz w swojej projekcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana gdzie jesteś? Podlecę helikopterem. 

 

@Bullitt a Ty już księżniczka jesteś? Ze post pod postem?

 

No niech księżniczka się spóźni, a potem co ja źle zrobiłem w związku, bracia pomóżcie!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek ? To tylko kobieta. Uciekając pokazujesz że Cię zabolało. Obrażanie się i ucieczka jest...słaba. Można kobietę ukarać na dziesiątki sposobów, zyskać punkty i pokazać kto tutaj rządzi. Mógł wejść do lokalu w którym byli umówieni, zamówić coś tylko dla siebie a po jej przyjściu powiedzieć jej że jak coś chce to niech sobie teraz sama zamówi :) W tym wszystkim chodzi o to żeby pokazać swoją obojętność w cywilizowany sposób a nie uciekać jak pies z podkulonym ogonkiem bo ego zostało urażone :) Wzbudź w kobiecie emocje, choćby negatywne, ale wzbudź. Zrób to jednak z pewną klasą, nonszalancją, niesztuczną wyższością, etc etc..

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt Ja jestem typem osoby która woli być 10 minut przed ustaloną godziną niż dotrzeć na "styk", a tym bardziej się spóźnić. Rozumiem o co rozchodzi się Tobie czy pozostałym bracią o podobnym poglądzie na te sprawę, ja wychodzę jednak z założenia Łamacza Zaklęć Krwawych Elfów z WC3 TFT czyli "Czas to mana" mnie tych 30 minut nie zwróci - rozumiem spóźnić się 10-15 minut, max 20 ale pół godziny to już gruba przesada, a jeśli wypada coś "konkretnego" to się o tym informuje. My w temacie mamy panią która deklaruje się na spóźnialską i spóźnia się z premedytacją, nie 15-20 minut, pewnie brat @Cień czekał by znacznie dłużej. Nie wiem jak inni ale mój czas jest na to zbyt cenny żeby czekać aż dama łaskawie się pojawi i "zaszczyci" mnie swoją obecnością. Jak nie ta to inna, według mnie to "sprawdzanie"/"testowanie" jeszcze przed spotkaniem - wolę mieć święty spokój i sobie odpuścić już w przedbiegach i nie marnować ani czasu, ani nie psuć sobie krwi w przyszłości - bo jeśli zaczyna jakieś podchodzi już na starcie to z czasem trwania znajomości będzie się to tylko nasilać.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą sceną z wszystkich części "Ojca chrzestnego" jest ta w której Mike C. spotyka się z Key Adams po jej skrobance. Patrzy jej w oczy, jest spokojny, opanowany, nic nie mówi. Ona czeka przed otwartymi drzwiami... I on te drzwi zamyka bez słowa. Zero reakcji. Tak jak by tej Key tam nie było. Nie obraża się, nie ucieka, nie wrzeszczy. Kobieta nie może mieć władzy nad facetem w jakiejkolwiek sytuacji, nie może go płoszyć jak nieśmiałego uczniaka.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kochana gdzie jesteś? Podlecę helikopterem. 

 

@Bullitt a Ty już księżniczka jesteś? Ze post pod postem?

Nie, książę, a co? Powodzenie w związku nie zależy akurat od tego że panna się spóźniła i koleś "pokazał moc" idąc do domu. Śmieszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.