Skocz do zawartości

Dzień dobry wszystkim


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,którzy wybrali czerwoną pigułkę gdy wam ją Morfeusz przedstawił. Mam na imię Tomek 29 lat w tym roku. Jest to moje pierwsze forum na którym się zarejestrowałem od jakiś 8 lat lub więcej .Przeglądałem je już wcześniej ale jako anonim. Temat kobiet zacząłem zgłębiać już jakieś 8 lat temu tak bardziej .Pana Marka audycje na YT mnie zainteresowały więc postanowiłem pogłębić temat aż po półtora miesiąca dołączyłem. Podejście Pana Marka bardzo mnie zainteresowało ,ponieważ łączy on psyche,ezoterykę,umysł i w zasadzie jest tym czego szukałem. Sam się tymi rzeczami interesuję więc Marek to dla mnie taki starszy brat ,którego nie mam i w bardzo mi odpowiadający sposób tłumaczy pewne zagadnienia związane z kobietami. Mam nadzieję ,że nie przy nudziłem.Witam wszystkich raz jeszcze i mam nadzieję iż wiele się od siebie nauczymy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.